0

Internetinė kamera Logitech C930e, sidabro/juoda, HD CMOS

Kodas: R7777PVGYT7T

102,99 €/vnt

Kiekis:

Prekės aprašymas:

C930e yra pažangi HD 1080p internetinė vaizdo kamera, kuri užtikrina didelės raiškos vaizdo įrašus beveik bet kokioje aplinkoje, įskaitant silpno apšvietimo ir stipriai apšviestą aplinką.

 

C930e užtikrina profesionalią ir patikimą vaizdo konferencijų patirtį. HD 1080p/30 fps vaizdo įrašas, patobulintas "RightLight 2" ir itin tiksliu objektyvu, užtikrina sodrią didelės raiškos vaizdo kokybę bet kokioje aplinkoje. Aukščiausios kokybės vaizdo jutiklis nuolat užtikrina HD kokybę be susiliejimo ar neryškumo, net ir priartinus vaizdą

 

Parodykite save ir savo darbo vietą, naudodami didelį 90° įstrižainės matymo lauką, HD automatinį fokusavimą, pasukimą, pakreipimą ir 4x HD priartinimą. Neiškraipytas platus matymo laukas kartu su universaliu skaitmeniniu priartinimu leidžia "C930e" lengvai užfiksuoti baltos lentos detales ir rodyti fizinius objektus.

 

C930e turi du integruotus visakrypčius mikrofonus, kurie aiškiai fiksuoja garsą iki vieno metro atstumu, todėl pokalbiai visada skamba natūraliai ir aiškiai.

Papildoma informacija:

Spalva
Juoda, Sidabro
Jungtis
USB
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Internetinės kameros
Prekės ženklas
Logitech
Modelis
C930e
Integruotas mikrofonas
Taip
Papildoma informacija
Sensoriaus tipas: HD CMOS Palaikomos operacinės sistemos: Mac OS X 10.7, Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1
Megapikselių skaičius
4
Priartinimas kartais
4