0
tik_internetu

Konstruktorius LEGO® City Ligoninė 60330

Kodas: LUG58TJD4YTK

ERMI klubo nariams-30%
79,99 €/vnt
Įprasta kaina
114,99 €/vnt

Kiekis:

Pristatymo būdai

Atsiėmimas parduotuvėjeAtsiėmimas parduotuvėje

Į paštomatąĮ paštomatą

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Konstruktorius LEGO® City Ligoninė 60330

Prekės aprašymas:

Šis LEGO® City Ligoninės (60330) žaidimo rinkinys yra kupinas įkvepiančių ypatybių išradingam žaidimui, įskaitant registratūrą su vaikų žaidimo kambariu, akušerijos palata, WC ir MRT tyrimų kabinetu. Rinkinys taip pat turi greitosios pagalbos automobilį ir gelbėjimo sraigtasparnį bei kelio plokšteles, skirtas prijungti prie kitų LEGO rinkinių, ir 12 minifigūrėlių, įskaitant 4 personažus iš LEGO City Adventures TV serialo.

• LEGO® City ligoninės tematikos žaidimo rinkinys vaikams nuo 7 metų amžiaus – LEGO City Ligoninės (60330) žaislinis žaidimo rinkinys yra kupinas detalių išradingam žaidimui.

• Kas yra dėžutėje? Viskas, ko vaikams reikia sukonstruoti kelių kambarių žaislinę ligoninę, greitosios pagalbos automobilį ir gelbėjimo sraigtasparnį, bei 12 minifigūrėlių, įskaitant 4 personažus iš TV serialo LEGO City Adventures.

• Skirta kūrybiškam žaidimui. Žaisliniame greitosios pagalbos automobilyje telpa pridedami neštuvai, be to vaikai gali įstumti ir ištraukti pacientų minifigūrėles iš MRI tyrimų vamzdžio.

• Dovana pradedantiesiems gydytojams ir slaugytojoms. Šį LEGO® žaislą galima dovanoti gimtadieniui, šventei ar bet kuria kita proga vaikams 7 nuo metų amžiaus.

• Matmenys: sukonstruotas ligoninės pastatas yra 24 cm aukščio, 28 cm pločio ir 25 cm gylio.

• Su LEGO® minifigūrėlių priedais. Šis ligoninės žaidimo rinkinys turi daugybę minifigūrėlių priedų išradingam žaidimui, įskaitant medicininio įtvaro, švirkšto ir neįgaliojo vežimėlio elementus.

• Su interaktyviu skaitmeniniu konstravimo vadovu. Vaikai gali priartinti, pasukti ir apžiūrėti modelius iš visų kampų, konstruodami su LEGO® Building Instructions programėle, skirta išmaniesiems telefonams ir planšetiniams kompiuteriams.

• Lavina kūrybinius vaikų įgūdžius. Žaisdami vaikai įgyja daugiau pasitikėjimo savimi ir lavina pagrindinius įgūdžius.

• Dėmesys kokybei. Visi LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą – nuo pat 1958 metų.

• Svarbiausia sauga. LEGO® kaladėlės ir dalys mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Pagrindinė informacija:

Konstruktorius LEGO® City Ligoninė 60330

Rekomenduojamas amžius nuo
7 metų
Komplekto dalių skaičius
816
LEGO serija
City

Papildoma informacija:

Medžiaga
Plastikas
Prekės tipas
Konstruktoriai
Prekės ženklas
LEGO
Įspėjimas
Netinka naudoti vaikams iki 3 metų