Užsisakykite internetu ir nemokamai atsiimkite jau po 2 valandų Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių atsiėmimo punktuose!

0
tik_internetuATSIIMKITE_PER_2_VAL

Konstruktorius LEGO® Disney Princess™ Arielės, Gražuolės, Pelenės ir Tianos pasakų knygos nuotykiai 43193

Kodas: 6L8T6UPEH6AD

30,99 €/vnt

Kiekis:

Pristatymo būdai

Atsiėmimas parduotuvėjeAtsiėmimas parduotuvėje

Į paštomatąĮ paštomatą

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Konstruktorius LEGO® Disney Princess™ Arielės, Gražuolės, Pelenės ir Tianos pasakų knygos nuotykiai 43193

Prekės aprašymas:

LEGO® Disney Princess™ Arielės, Gražuolės, Pelenės ir Tianos pasakų knygos nuotykiai 43193 pramogų kupiną žaislą sudaro kaladėlės ir dalys, kurios skatina mažylius kurti ir išradingai žaisti. Pažįstami objektai sužadina jaunus protus, o spalvingos formos kviečia nevaržomai konstruoti.
LEGO® DUPLO® rinkinys yra lavinamasis žaislas ir tobulas įkvėpimas mažiesiems konstruktoriams.
Tvirtos laikymo dėžutės viduje rasite automobilį su ratais, stogą, langus, gėles, duoną, DUPLO žmogeliukų figūrėlių, 1, 2, 3 skaičių kaladėles... ir rinkinį įvairiaspalvių originalių kaladėlių. Dalydamiesi su mažaisiais konstravimo iš kaladėlių ir dalių džiaugsmu ir drauge atverdami begalines žaidimo galimybes, tėveliai betarpiškai stebi, kaip lavinasi jų vaikai. Puikios dovanos ikimokyklinio amžiaus vaikams!

Su 65 spalvingomis kaladėlėmis bei pažįstamomis kaladėlėmis, kurios žadina mažylių vaizduotę, pavyzdžiui, automobiliais su besisukančiais ratais, duona, DUPLO® žmogeliukais ir lavinamosiomis 1-2-3 skaičių kaladėlėmis. Kartu su mažaisiais konstruktoriais konstruodami iš kaladėlių ir dalių bei drauge atverdami begalines žaislų ir žaidimo galimybes, tėveliai ir globėjai stebi, kaip lavinasi jų vaikai.
Šis lavinamasis žaislas mažyliams, pasižymintis saugiomis, spalvingomis kaladėlėmis ir dalimis, taps puikia Kalėdų, gimtadienio arba bet kurios kitos progos dovana berniukams ir mergaitėms nuo 18 mėnesių amžiaus.
Išradingas žaidimas prasideda vos atidarius dėžę! Paprastos instrukcijos suteiks tėveliams ir jų mažyliams įkvėpimo, o kai vaikai pradės konstruoti, išradingas žaidimas tęsis be pabaigos!
LEGO® DUPLO® žaidimų rinkiniai yra puiki dovana ikimokyklinio amžiaus vaikams. Jie žadina vaikų vaizduotę, skatina mažylius nevaržomai žaisti ir lavintis.

Pagrindinė informacija:

Konstruktorius LEGO® Disney Princess™ Arielės, Gražuolės, Pelenės ir Tianos pasakų knygos nuotykiai 43193

Rekomenduojamas amžius nuo
5 metų
Komplekto dalių skaičius
130
LEGO serija
Disney Princess

Papildoma informacija:

Medžiaga
Plastikas
Prekės tipas
Konstruktoriai
Prekės ženklas
LEGO
Įspėjimas
Netinka vaikam iki 3 metų