0
tik_internetu

LEGO 60332 City Stuntz Scorpion Stunt Bike Construction Toy (Motorcycle and Minifigure Set)

Kodas: UUPUM6RYFK7Y

ERMI klubo nariai sutaupo2,80 €
Kaina
6,19 €/vnt
Įprasta kaina
8,99 €/vnt

Kiekis:

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Pristatymo būdai

Greitas atsiėmimas parduotuvėjeGreitas atsiėmimas parduotuvėje

Į paštomatąĮ paštomatą

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

LEGO 60332 City Stuntz Scorpion Stunt Bike Construction Toy (Motorcycle and Minifigure Set)

Pagrindinė informacija:

LEGO 60332 City Stuntz Scorpion Stunt Bike Construction Toy (Motorcycle and Minifigure Set)

Rekomenduojamas amžius nuo
5 metų
Komplekto dalių skaičius
15
LEGO serija
City

Papildoma informacija:

Medžiaga
Plastikas
Prekės tipas
Konstruktoriai
Prekės ženklas
LEGO

LEGO kaladėlės ir konstruktoriai yra vienas iš pagrindinių žaislų, kurie leidžia vaikams ir paaugliams lavėti bei tobulėti. LEGO 60332 City Stuntz Scorpion Stunt Bike Construction Toy (Motorcycle and Minifigure Set) – ne išimtis. Jeigu norite padovanoti kažką įdomaus ir unikalaus savo atžalai ar augančiam vaikui, rinktis LEGO tikrai apsimoka. Begalės skirtingų serijų ir rinkinių puikiai papildo laisvalaikį bei praturtina vaizduotę.

Ermitazas.lt elektroninėje parduotuvėje LEGO 60332 City Stuntz Scorpion Stunt Bike Construction Toy (Motorcycle and Minifigure Set) ir kiti LEGO rinkiniai bei konstruktoriai parduodami tikrai patrauklia kaina. Jeigu esate ERMI KLUBO nariai, galite tikėtis dar daugiau ypatingų kainos pasiūlymų šioje kategorijoje bei įvairiems vaikiškiems žaislams.

Patogu tai, kad perkant LEGO 60332 City Stuntz Scorpion Stunt Bike Construction Toy (Motorcycle and Minifigure Set) internetu jūs galite pasirinkti patogiausią pristatymo ir apmokėjimo metodą. Apsipirkimo patirtis bus sklandi ir maloni. Tam, kad užsisakyti dovaną ar pirkinį net nereikės išeiti iš namų. Viską galima padaryti telefonu ar per kompiuterį, planšetę.

LEGO 60332 City Stuntz Scorpion Stunt Bike Construction Toy (Motorcycle and Minifigure Set) prekės puslapyje galite matyti visas aktualias technines šio konstruktoriaus savybes – nuo kokio amžiaus jis tinka, kiek dalių turi ir ne tik.