0
tik_internetu

Konstruktorius LEGO® City Nutrūktgalviškas skorpiono kaskadininkų motociklas 60332

Kodas: UUPUM6RYFK7Y

ERMI klubo nariams-31%
6,19 €/vnt
Įprasta kaina
8,99 €/vnt

Kiekis:

Pristatymo būdai

Atsiėmimas parduotuvėjeAtsiėmimas parduotuvėje

Į paštomatąĮ paštomatą

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Prekės aprašymas:

Suteikite vaikų žaidimui ugnelės su LEGO® City Nutrūktgalviško skorpiono kaskadininkų motociklo (60332) žaisliniu žaidimo rinkiniu, kurį sudaro šaunus smagračiu varomas kaskadininkų motociklas ir LEGO City Stuntz veikėja Scorpion Luchadora su savo augintinio skorpiono figūrėle – tobula porelė, džiuginanti minią kaskadininkų pasirodymu.

• Kaskadininkų motociklas su smagračio varikliu. Pagreitinkite veiksmą su šiuo LEGO® City Nutrūktgalviško skorpiono kaskadininkų motociklo (60332) žaisliniu žaidimo rinkiniu, kuriame taip pat yra LEGO City Stuntz motociklininkės minifigūrėlė.
• Kas yra dėžutėje? Viskas, ko vaikams reikia sukonstruoti smagračiu varomą kaskadininkų motociklą, ir LEGO® City Stuntz Scorpion Luchadora minifigūrėlė su skorpiono figūrėle.
• Tikroviškas kaskadininkų veiksmas. Vaikai užveda smagratį pastumdami kaskadininkų motociklą pirmyn ir jį paleidžia važiuoti ant galinio rato ir atlikti triukus ore.
• Dovanėlė vaikams nuo 5 metų amžiaus. Šį LEGO® City Stuntz žaidimo rinkinį galima dovanoti šventei, gimtadieniui arba bet kokia proga.
• Matmenys. Sukonstruotas Nutrūktgalviškas skorpiono kaskadininkų motociklas yra 3,5 cm aukščio, 6 cm ilgio ir 2 cm pločio.
• Rinkite ir sujunkite. Derinkite šį kaskadininkų motociklą su kitais LEGO® City Stuntz kaskadininkų serijos rinkiniais, kad būtų dar daugiau kaskadinių triukų pramogų.
• Konstravimo pramogos vaikams nuo 5 metų. Su aiškiomis iliustruotomis spausdintomis konstravimo instrukcijomis.
• Žaidimui ir lavinimuisi skirtas žaislas. LEGO® City žaidimo rinkinius sudaro tikroviški pastatai, transporto priemonės ir personažai išradingam žaidimui, kuris padeda vaikams lavinti kūrybinius įgūdžius ir pasitikėjimą savo jėgomis.
• Užtikrinta kokybė – visi LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir smagų konstravimą – nuo pat 1958 metų.
• Svarbiausia sauga – LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Pagrindinė informacija:

Rekomenduojamas amžius nuo
5 metų
Komplekto dalių skaičius
15
LEGO serija
City

Papildoma informacija:

Medžiaga
Plastikas
Prekės tipas
Konstruktoriai
Prekės ženklas
LEGO