0

Konstruktorius LEGO® Harry Potter Vizitas Kiauliasodžio™ kaime 76388

Kodas: T2TCLDUNZEHN

ERMI klubo nariai sutaupo27,00 €
Kaina
79,99 €/vnt
Įprasta kaina
106,99 €/vnt

Kiekis:

Prekės kaina fizinėse parduotuvėse gali skirtis.

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Konstruktorius LEGO® Harry Potter Vizitas Kiauliasodžio™ kaime 76388

Prekės aprašymas:

LEGO® Harry Potter™ LEGO® Harry Potter™ Vizitas Kiauliasodžio™ kaime (76388) atkuria mylimus pastatus iš stebuklingų filmų. Vaikai gali tyrinėti neišsemiamas žaidimo galimybes ir demonstruoti savo meilę Hariu Poteriui. Apsnigtas Kiauliasodžio kaimas yra be galo detalus žaidimui ir eksponavimui skirtas rinkinys, kurį sudaro 6 minifigūrėlės – Haris Poteris, Dinas Tomas, Profesorė Makgonagal™, Madam Rosmerta, ponas ir ponia Flume – bei gausybė šaunių ypatybių, baldai ir priedai, kurie įkvėps vaikus atkurti filmo scenas ir susigalvoti savų nuotykių. Rinkinyje yra 2 aukštų konstruojamos „Devynių medų™“ saldainių parduotuvės ir „Trijų šluotų“ užeigos kopijos, kurios atveria įtraukiančio žaidimo galimybes tiek priekyje, tiek gale. 3 mažesni išoriniai pastatai suteikia papildomo įkvėpimo išradingam žaidimui. Rinkinį tai pat sudaro: išskirtinė auksinė jubiliejinė Ronio Vizlio™ minifigūrėlė ir 4 atsitiktinės burtininko kortų plytelės! 22 cm aukščio, 30 cm pločio ir 9 cm gylio, LEGO® Harry Potter™ LEGO® Harry Potter™ Vizitas Kiauliasodžio™ kaime yra kupinas autentiškų detalių iki pat stogų viršūnių.  LEGO® konstravimo rinkiniai atitinka reiklius pramonės kokybės standartus, visuomet užtikrinančius nuolatinę kokybę, suderinamumą ir idealų sujungimą bei atskyrimą – nuo pat 1958 metų. LEGO® komponentai mėtomi, kaitinami, gniuždomi, sukami ir analizuojami siekiant užtikrinti, kad jie atitiktų griežtus pasaulinius saugos standartus.

Pagrindinė informacija:

Konstruktorius LEGO® Harry Potter Vizitas Kiauliasodžio™ kaime 76388

Rekomenduojamas amžius nuo
8 metų
Komplekto dalių skaičius
851
LEGO serija
Harry Potter

Papildoma informacija:

Kilmės šalis
Vengrija
Medžiaga
Plastikas
Prekės tipas
Konstruktoriai
Prekės ženklas
LEGO
Reikalingi elementai
Ne
Išmanus įrenginys
Ne
Įspėjimas
Netinka vaikams iki 3 metų. Smulkios dalys, pavojus užspringti.
Prekės kodas parduotuvėje
357579

LEGO kaladėlės ir konstruktoriai yra vienas iš pagrindinių žaislų, kurie leidžia vaikams ir paaugliams lavėti bei tobulėti. Konstruktorius LEGO® Harry Potter Vizitas Kiauliasodžio™ kaime 76388 – ne išimtis. Jeigu norite padovanoti kažką įdomaus ir unikalaus savo atžalai ar augančiam vaikui, rinktis LEGO tikrai apsimoka. Begalės skirtingų serijų ir rinkinių puikiai papildo laisvalaikį bei praturtina vaizduotę.

Ermitazas.lt elektroninėje parduotuvėje Konstruktorius LEGO® Harry Potter Vizitas Kiauliasodžio™ kaime 76388 ir kiti LEGO rinkiniai bei konstruktoriai parduodami tikrai patrauklia kaina. Jeigu esate ERMI KLUBO nariai, galite tikėtis dar daugiau ypatingų kainos pasiūlymų šioje kategorijoje bei įvairiems vaikiškiems žaislams.

Patogu tai, kad perkant Konstruktorius LEGO® Harry Potter Vizitas Kiauliasodžio™ kaime 76388 internetu jūs galite pasirinkti patogiausią pristatymo ir apmokėjimo metodą. Apsipirkimo patirtis bus sklandi ir maloni. Tam, kad užsisakyti dovaną ar pirkinį net nereikės išeiti iš namų. Viską galima padaryti telefonu ar per kompiuterį, planšetę.

Konstruktorius LEGO® Harry Potter Vizitas Kiauliasodžio™ kaime 76388 prekės puslapyje galite matyti visas aktualias technines šio konstruktoriaus savybes – nuo kokio amžiaus jis tinka, kiek dalių turi ir ne tik.