0
tik_internetu

Konstruktorius LEGO® Duplo Mano pirmasis šuniukas ir kačiukas su garsais 10977

Kodas: TA7764F3AUR2

ERMI klubo nariams-32%
31,59 €/vnt
Įprasta kaina
46,99 €/vnt

Kiekis:

Pristatymo būdai

Atsiėmimas parduotuvėjeAtsiėmimas parduotuvėje

Į paštomatąĮ paštomatą

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Konstruktorius LEGO® Duplo Mano pirmasis šuniukas ir kačiukas su garsais 10977

Prekės aprašymas:

Vaikai nuo 18 mėnesių amžiaus patirs daug nuotykių mokydamiesi ir ugdydami naujus įgūdžius su LEGO® DUPLO® Mano pirmasis šuniukas ir kačiukas su garsais (10977).

• Gyvūnėliai mažyliams. LEGO® DUPLO® Mano pirmasis šuniukas ir kačiukas su garsais (10977) suteikia žaismingo mokymosi galimybių gyvūnėlius mylintiems mažyliams.
• Mokymosi žaislai kačiukas ir šuniukas. Žaidimo rinkinį sudaro konstruojamas kačiukas ir šuniukas, kurie skleidžia tikroviškus garsus, taip pat gyvūnėlių žaidimo žiedas.
• Įgūdžių lavinimas. Mažyliai sukonstruoja kiekvieną gyvūnėlį sudėdami 2 kaladėles, tada rūpinasi gyvūnėliais, su jais žaidžia ir klausosi jų poreikių.
• Dovana mažyliams. Padovanokite šį betarpišką žaidimo rinkinį gimtadienio arba bet kuria kita proga mažyliams nuo 18 mėnesių amžiaus.
• Mažyliams pritaikytos dalys. Kiekvienas žaismingas gyvūnėlis yra 9 cm aukščio, 8 cm pločio ir 3 cm gylio.
• Žaismingas mokymasis.Visi LEGO® DUPLO® rinkiniai įkvepia įtraukiančiomis istorijomis, pasižymi ryškiomis spalvomis, įvairiais personažais ir gausybe detalių NUOSTABIAI jūsų mažylio gyvenimo pradžiai.
• Nuosekli kokybė. LEGO® DUPLO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, todėl jie yra patogūs paimti, sujungti ir atskirti smulkiais piršteliais – ir taip jau yra nuo pat 1969 metų.
• Užtikrinta sauga. LEGO® DUPLO® kaladėlės ir detalės yra mėtomos, kaitinamos, gniuždomos, sukamos ir analizuojamos siekiant užtikrinti, kad jos atitinka reiklius pasaulinius saugos standartus.

Pagrindinė informacija:

Konstruktorius LEGO® Duplo Mano pirmasis šuniukas ir kačiukas su garsais 10977

Rekomenduojamas amžius nuo
1.5 metų
Komplekto dalių skaičius
22
LEGO serija
Duplo

Papildoma informacija:

Medžiaga
Plastikas
Prekės tipas
Konstruktoriai
Prekės ženklas
LEGO
Reikalingi elementai
Taip
Išmanus įrenginys
Ne
Įspėjimas
Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti.