0

Klaviatūra Logitech MK850 EN, juoda

Kodas: 7MHBYDFNS65B

117,44 €/vnt

Kiekis:

Prekės aprašymas:

ĮGYVENDINTI. KOMFORTIŠKAI.
Patirkite naujo lygio komfortą ir produktyvumą su galingu MK850 Performance. Dėl paminkštintos delno atramos, išlenkto klavišų rėmo ir profiliuotos pelės atliksite darbą patogiai. Perjunginėkite ekranus ir klaviatūra, pelę, kad galėtumėte sklandžiai atlikti kelias užduotis.

SUKURTA PATOGUMUI
Padidinta, paminkštinta delnų atrama ir išlenktas klavišų rėmelis suteikia atramą, kad galėtumėte rašyti visą dieną. Reguliuojamos pakreipimo kojelės užtikrina tobulą spausdinimo kampą. O kontūrinis pelės dizainas ir minkštas guminis paviršius patogiai priglunda prie jūsų delno.

DIDESNIS PRODUKTYVUMAS
Skriskite per dokumentus ir interneto puslapius itin sparčiai slinkdami, o rašykite tyliai ir efektyviai naudodami pilno dydžio klaviatūrą su kruopščiai pagamintais įgaubtais klavišais.

KELIŲ ĮRENGINIŲ VALDYMAS
Pradėkite rašyti kompiuteriu, tada persijunkite į planšetinį kompiuterį ar telefoną. Bet koks USB arba "Bluetooth® Smart" įrenginys, palaikantis išorinę klaviatūrą (HID profilis), pasiekiamas vienu mygtuko paspaudimu. Jūsų pelė susiejama su iki 3 prietaisais, kad galėtumėte sklandžiai atlikti kelias užduotis.

Papildoma informacija:

Ilgis, mm
430
Plotis, mm
210
Aukštis, mm
25
Spalva
Juoda
Jungties tipas
USB
Maksimalus veikimo nuotolis, m
10 m
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Klaviatūros
Prekės ženklas
Logitech
Modelis
MK850
Foninis apšvietimas
Taip
Klaviatūros kalba
Anglų