0
tik_internetunaujiena

Televizorius Hisense 55A7100F, LED, 55"

Kodas: SSDM3HG59Y7R

330,59 €/vnt

Kiekis:

Televizorius Hisense 55A7100F, LED, 55"

Prekės aprašymas:

Tikslios spalvos

„Hisense UHD“ televizorius geba sukurti daugybę 10 bitų spalvos gylį turinčių atspalvių, dėl to į ekraną perduodama daugybė informacijos apie spalvas, kurios yra parodomos jums. Pažangių integruotų algoritmų dėka jis atkuria tikslesnes, natūraliai atrodančias spalvas. Tuo pat metu televizorius išvengia persisotinimo, dėl to jūs galite atrasti tikrąjį gamtos grožį, kuris perteikiamas jums ryškiomis, tačiau tikroviškomis spalvų išraiškomis.

 

Didelis dinaminis diapazonas

„Hisense 4K UHD“ televizoriai palaiko įvairius HDR formatus, įskaitant HDR10 + dekodavimą, HDR10 ir HLG. Todėl, ar tai būtų naujausias „Netflix“, „Prime Video“ ar „YouTube“ turinys, ar tiesiog mėgstami žaidimai, šiame televizoriuje originalus turinys bus atkurtas daug detaliau perteikiant šešėlius ir ryškius elementus.

 

USB laikmenos

Mėgaukitės mėgstamais filmais, muzika ir nuotraukomis iš USB atmintinių. Tiesiog įstatykite USB laikmeną į televizorių ir žiūrėkite patį įvairiausią turinį.

 

HDMI multimedija

„Hisense“ televizoriai palaiko daugybę HDMI įeinančių signalų, todėl savo namuose galėsite sukurti multimedijos pramogų centrą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prijungti HDMI šaltinį - kompiuterį, DVD grotuvą, žaidimų konsolę prie televizoriaus, kad galėtumėte peržiūrėti įvairaus pobūdžio turinį iš įvairių įrenginių.

 

Ypatingas kontrastas

Gavęs signalą, „Hisense UHD“ televizorius analizuoja turinį ir automatiškai padidina jo kontrastą, pritaikydamas sceną aukštesnio lygio sluoksniavimui. Leiskite jus sužavėti detalesniais, tamsesniais juodais ir šviesesniais baltais atspalviais, kurie leis pasijusti taip lyg būtumėte tikrame kino teatre.

 

„Depth Enhancer“ technologija

„Hisense Depth Enhancer“ technologija analizuoja vaizdą ir automatiškai sureguliuoja dinaminį kontrastą. Be to, prideda išsiskiriančius fono, vidurinio, priekinio plano kontrasto sluoksnius, kad visas vaizdas būtų dar gilesnis. Tokiu būdu televizoriaus žiūrėjimo patirtis įgauna daugiau dramatiškumo su aiškiai apibrėžtu atstumo pojūčiu. Nuo šiol galėsite aiškiai matyti vėjuotą kelią, kuris veda link šiugždančio, sniegu padengto kalno su aiškiai apibrėžtais kalvagūbriais ir viršūnėmis.

 

4K raiška

„Hisense 4K“ televizorius 4K vaizdo kokybę atkuria 4 kartus didesne raiška nei FHD televizoriai. Žiūrėkite mėgstamiausias laidas, pasinerkite į naujausius filmus, išgyvenkite karščiausias žaidimų akimirkoje. Pasilepinkite „Hisense 4K“ televizoriumi, kuris patraukia jus tiesiai į veiksmo centrą.

 

„UHD AI Upscaler“ funkcija

„UHD AI Upscaler“ sustiprina ne 4K signalus, kad jie pasiektų beveik 4K raišką. Dėl to puikiai išryškėja kiekviena ekrane rodomo vaizdo detalė, o jūs galite mėgautis 4K vaizdo kokybe net ir tada, kai naudojamas standartinis FHD signalas. Užuot paprasčiausiai pakartodama kiekvieną pikselį keturis kartus, „Hisense UHD AI Upscaler“ programa apskaičiuoja kiekvienos scenos kaimyninių pikselių spalvas ir automatiškai jas kompensuoja, pritaikydama tinkamų spalvų pikselius.

 

Triukšmo mažinimas (UHD)

„Hisense“ televizoriuose naudojamas visiško triukšmo mažinimo technologinis sprendimas, kuris automatiškai analizuoja įeinančius signalus ir pašalina aptiktą triukšmą bei atkuria ir perteikia tobulą, švarų vaizdą. Įvairūs algoritmai atskirai veikia statinę ir dinaminę paveikslėlio dalį. Nuo šiol net ir tekstas tampa pastebimai aiškesnis. Realiu laiku gerinama kiekvieno pikselio kokybė, pateikiamas ryškesnis, švaresnis vaizdas, užtikrinama bendrai geresnė žiūrėjimo patirtis.

 

DTS Virtual:X™

„Hisense" televizoriuose naudojama „DTS Virtual:X ™“ technologija leidžia mėgautis įtraukiančiu garsu, nenaudojant aukščio garsiakalbių. Be vargo išgirskite naujienas arba mėgaukitės jaudinančiu filmo dialogu. Jūsų televizorius identifikuoja ir atskiria dialogą nuo fono, todėl jį lengviau išgirsti Be to, bosinių garsų suvokimas įtraukia į patį pasirodymo centrą. Jau nekalbant apie tai, kad televizorių garsiau žiūrėti galėsite be jokių iškraipymų ar iškarpymų.

 

Sporto režimas

Kai „Hisense“ televizorius aptinka sporto signalą, jis persijungia į sporto režimą, suteikdamas galimybę mėgautis sporto renginiu taip, lyg būtumėte stadione - nuo vaizdo iki garso. Pažangių vaizdo sprendimų dėka padidėja televizoriaus ryškumas, kontrastas, pagerėja spalvos ir ryškumas, sukuriama gyvybinga, ypatingo aiškumo sporto aplinka, kupina ryškių spalvų ir sodrių sluoksnių. Patobulintas erdvinio garso efektas sukuria visa apimantį, tikrovišką minios garsą, o komentatoriaus balsas išlieka aiškus ir kryptingas.

 

Prieiga vienu prisilietimu

Nuotolinio valdymo pulte yra specialūs mygtukai, skirti visoms jūsų mėgstamoms srautinio perdavimo programoms įjungti, todėl visas geriausias transliacijas, nepriklausomai nuo to, ką žiūrite, ar kurioje televizoriaus sąsajos vietoje esate, galite pasiekti vos vieno mygtuko paspaudimu.

 

„RemoteNOW“ mobilioji programėlė

Nuo šiol savo mobilųjį telefoną galite naudoti kaip nuotolinio valdymo pultelį televizoriui įjungti ir išjungti, dalintis turiniu televizoriuje, atrasti ir atkurti mėgstamą turinį tiesiai iš telefono, nestabdydami tuo metu per televizorių rodomos programos. Taip pat galite labai lengvai redaguoti ir tvarkyti mėgstamas programėles, kanalus ir kitus pagrindiniame ekrane esančius elementus!

 

Integruotas WiFi modulis

Prijunkite televizorių prie interneto ir pasiekite platų interneto paslaugų asortimentą. Naršykite internete, klausykitės muzikos transliacijų, žiūrėkite užsakomuosius vaizdo įrašus, tikrinkite orų, sporto informaciją ir atlikite daugybę kitų dalykų.

Pagrindinė informacija:

Televizorius Hisense 55A7100F, LED, 55"

Energetinio efektyvumo klasė
G
Ekrano raiškos tipas
4K UHD

Papildoma informacija:

Svoris
12.3 kg
Spalva
Juoda
Garantija, mėn.
 24
Prekės tipas
Televizoriai
Prekės ženklas
Hisense
Modelis
55A7100F
Ekrano tipas 
LED
Ekrano įstrižainė, coliai (cm)
55 (139.7 cm)
Bluetooth sąsaja
Taip
Energijos efektyvumo klasės skalė
A - G
VESA standartas
200 x 300
WiFi sąsaja
Taip
Ekrano forma
Plokščias
Ekrano raiška
3840 x 2160
SMART TV
Taip
Ilgis, cm
8.6
Aukštis, cm
71.2
Plotis, cm
123