0
tik_internetu

Vaikiškas dantų šepetėlis ETA ETA071190000, balta/žalia

Kodas: S7Y3BM8CS2RZ

6,69 €/vnt

Kiekis:

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Prekės aprašymas:

Priversti vaikus reguliariai atlikti burnos higieną yra sudėtingas procesas. Kad dantų valymas jiems būtų lengvesnis ir malonesnis, sukurtas garsinis dantų šepetėlis, kuris geriau nei įprasti rankiniai šepetėliai pašalina dantų apnašas ir išvalo tarpdančius.

Dėl MOVE+ garsinės technologijos, kuri leidžia atlikti iki 22 000 judesių per minutę, šis dantų šepetėlis yra labai veiksmingas, bet kartu draugiškas dantims ir dantenoms. Be to, jis veikia microBUBBLES technologijos principu, kad veiksmingai išvalytų nešvarumus net tarpdančiuose. Šepetėliai turi aukštos kokybės minkštus "DuPont" šerelius, sukurtus jautriems vaikų dantims ir dantenoms.

Didžiausi gaminio privalumai - itin ilgas kelių mėnesių baterijos veikimo laikas, kuris priklauso nuo naudojamos baterijos tipo (nuo 3 iki 7 mėnesių kasdien naudojant 2 x 2 minutes), ir išmanus 2 minučių laikmatis, leidžiantis tolygiai išvalyti atskiras burnos dalis.

Vaikams šis garsinis šepetėlis ypač patiks, nes jiems nereikės valyti dantų rankomis, o šepetėlis tai padarys už juos. Be to, jis turi ergonomišką rankenėlę, kuri gerai priglunda prie jų rankos. Dėl neslystančios ir vandeniui atsparios IPX7 konstrukcijos šepetėlis neišslysta iš rankos valant dantis.


Pagrindinė informacija:

Greičių skaičius
1
Galvučių skaičius
2
Sukamųjų-grįžtamųjų judesių per minutę
22000

Papildoma informacija:

Spalva
Balta, Žalia
Veikimo režimų skaičius
1
Prekės tipas
Elektriniai dantų šepetėliai
Laikmatis
Taip
Maitinimo šaltinis 
Baterija
Prekės ženklas
ETA
Atsparumas vandeniui
Taip
Modelis
0711 90000
Papildoma informacija
Veikia su 1 AAA baterija