Užsisakykite internetu ir nemokamai atsiimkite jau po 2 valandų Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių atsiėmimo punktuose!

0
tik_internetuNemokamas_pristatymas_nuo_49_EUREnergijos klasės informacija

Džiovyklė Gorenje DS92ILS

Kodas: VUVCYK5KEPUD

789,00 €/vnt

Kiekis:

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Džiovyklė Gorenje DS92ILS

Prekės aprašymas:

„IonTech“

Minimalus glamžymasis. Maksimalus gaivumas

Neigiamo krūvio jonų pripildytas oras džiovina skalbinius jų neglamžydamas. Jonizatorius sukuria aplinką, kurioje nėra daugumos alergenų, dūmų likučių, žiedadulkių ir džiovinimo metu sukauptų elektrostatinių krūvių. Todėl drabužius lengviau lyginti, jie kvepia gaiviai.

 

„WaveActive“ būgnas

Švelni kiekvieno drabužio priežiūra

Unikalios bangelių formos būgnas suminkština pluoštą ir itin švelniai prižiūri visų tipų audinius. Skalbiniai bus idealiai sausi ir minimaliai suglamžyti.

 

„SteamTech“

Lygesni, nesusiglamžę drabužiai

Papildomas apdorojimas garais pasirinktos programos pabaigoje užtikrins, kad jūsų drabužiai būtų daug lygesni, be alergenų ir bakterijų. Būgnas pripildomas garų, kurie prasiskverbia į kiekvieną pluoštą, kad skalbiniai būtų minkštesni, ir jų beveik nereikėtų lyginti.

           

A kondensacijos efektyvumo klasė

Pašalina drėgmės perteklių džiovinant drabužius

Kiekvieno džiovinimo ciklo metu „WaveActive“ džiovyklės sukondensuoja įspūdingą kiekį - net 90% drėgmės, užtikrindamos visišką skalbinių sausumą ir pašalindamos visas drėgmės pertekliaus problemas namuose. Tai reiškia, kad į jūsų gyvenamąją erdvę per metus bus išleista 55 l mažiau vandens , lyginant su būgninėmis džiovyklėmis, kurių kondensacijos efektyvumo klasė yra B.

           

„SteamRefresh“

Drabužiai be nemalonių kvapų ir raukšlių

Ši penkiolikos minučių trukmės garų procedūra neleidžia audiniams susiglamžyti, pašalina bet kokius kvapus ir gaivina antklodes, žiemines striukes ar kitus drabužius. Tai idealus pasirinkimas, kai norite tiesiog greitai atgaivinti drabužius ar išvengti lyginimo.

 

„IonRefresh“

Greitas drabužių atgaivinimas

Norite greitai pašalinti kvapus iš drabužių? Naudojant šią specialią jonais pripildytą „IonRefresh“ atgaivinimo programą, jūsų drabužiai bus paruošti dėvėti ir kvepės lyg ką tik išskalbti vos per 30 minučių.

 

Paprasta sąsaja

Trys žingsniai ir jūs pasiruošę

Paprastai naudojama sąsaja ir centre esanti programų pasirinkimo rankenėlė leidžia pradėti skalbti, atlikus vos 3 lengvus žingsnius: įjunkite skalbimo mašiną, pasirinkite programą ir paspauskite "start"! Jokių submeniu, kuriuose reikėtų pasirinkti papildomas funkcijas ar nustatymus. Vis dėlto, jeigu norite pasirinkti papildomas funkcijas, galite tai padaryti didžiojoje lietimui jautrioje sąsajoje. Pasirūpinkite pačiais tinkamiausiais sprendimais jūsų drabužiams skalbti.


„TwinAir“

Efektyvus net didžiausių skalbinių kalnų džiovinimas

Dėl šios patentuotos dvikryptės oro pūtimo sistemos net didžiausi skalbiniai, ištraukti iš džiovyklės, bus minkšti, tolygiai išdžiovinti ir mažiau susiraukšlėję.

 

Džiovyklės režimai

Puikiai atitinka jūsų poreikius

Technologija pasirūpina, kad visų rūšių audiniai būtų džiovinami geriausiu įmanomu būdu, užtikrinant optimalų temperatūros, sukimosi ir laiko derinį. Šiuos nustatymus galima dar labiau pritaikyti, naudojant skirtingus

           

„EcoEye“

Visada kontroliuojamas energijos suvartojimas

Lengvai skaitomas „EcoEye“ indikatorius realiu laiku pateikia duomenis apie jūsų pasirinktos programos efektyvumą, padeda taupyti vandenį ir energiją.

 

Apsauga nuo glamžymo

Mažiau lyginimo

Neturite laiko iškart iškrauti džiovyklės? „WaveActive“ džiovyklės, pasibaigs ciklui, periodiškai apdoroja skalbinius iki 3 valandų laikotarpyje, kad drabužiai nereikalingai nesiglamžytų.

           

StableTech

Mažiau vibracijų. Mažiau triukšmo.

Specialios šoninės sienelės sumažina džiovyklės vibracijas, kad džiovinimo procesas būtų tylesnis, o įrenginys veiktų stabiliau.

           

Aptakios durelės

Tobulas priėjimas

Didelės durelės, pagamintos iš vienos plastmasinės dalies, be jokių varžtų, užtikrina stabilumą, neskleidžia jokio erzinančio girgždesio ar cypsėjimo. Atsidaro iki 180 laipsnių, todėl skalbinius sukrauti į būgną ar iš jo išimti labai paprasta.

           

AutoDrain

Daugiau nebereikės išpylinėti kondensato indo

Kondensacines džiovykles su AutoDrain žarna galima prijungti prie kanalizacijos sistemos, todėl nebereikia gaišti laiko, išpylinėjant kondensatą rankiniu būdu.

           

Užraktas nuo vaikų

Apsauga nuo smalsių vaikų

Valdymo skydelį galima užrakinti paspaudus specialų klavišų derinį. Užrakinus, vaikai negali naudotis prietaisu, kai jūsų nėra, todėl netyčia nepakeis jo nustatymų.

Pagrindinė informacija:

Džiovyklė Gorenje DS92ILS

Talpa
9 kg
Energetinio efektyvumo klasė
A++
Energijos efektyvumo klasės skalė
A+++ - D

Papildoma informacija:

Kilmės šalis
Slovėnija
Plotis, mm
600
Triukšmo lygis
66 dB
Aukštis, mm
850
Spalva
Balta
Programų skaičius
10
Gylis, mm
625
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Džiovyklės
Vaikų saugos funkcija 
Taip
Metinės energijos sąnaudos
259 kWh
Ekranas
Taip
Prekės ženklas
Gorenje
Valdymas 
Elektroninis
Programos pradžios atidėjimas 
Taip
Džiovinimo tipas 
Kondensacinis su šilumos siurbliu
Montavimo tipas
Laisvai pastatoma
Gaminio informacijos lapas