Užsisakykite internetu ir nemokamai atsiimkite jau po 2 valandų Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių atsiėmimo punktuose!

0
tik_internetu

Vaizdo registratorius Xiaomi 70MAI A500S

Kodas: EZFE5HLMD8P6

87,99 €/vnt

Kiekis:

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Vaizdo registratorius Xiaomi 70MAI A500S

Prekės aprašymas:

Itin didelė 1944P raiška: 2,5 karto didesnė nei 1080P. Reguliuojant ekspozicijos balansą, 1944P prietaisų skydelis užfiksuoja didesnes detales tamsoje ir šviesoje.

GPS Integruotas A500 saugo greičio ir vietos duomenis, kuriuos galima patogiai peržiūrėti programėlėje.

In-Car Guardian for 24/7 Protection Dash cam automatiškai pradės įrašinėti, kai susidūrimą aptinka integruotas G jutiklis. Jis primins jums peržiūrėti įvykio vaizdo įrašą, kai grįšite į automobilį.

Padidinkite vairavimo saugumą naudodami ADAS Advanced Driving Assistant System, kuri padės jums vairuojant su įspėjimais apie nukrypimą nuo eismo juostos ir susidūrimo į priekį, kad išvengtumėte nelaimingų atsitikimų.

Laikinoji fotografija. Įjungus stovėjimo stebėjimo režimą, fotografuojama vienu kadru per sekundę, o 1 minutės vaizdo įrašas išsaugomas maždaug kas 30 minučių. Efektyvus įrašymas, taupyti vietą saugykloje.

Automatinis kalibravimas. Laiko ir laiko juostos nustatymas. Suaktyvinus GPS, A500 automatiškai sinchronizuos laiką. Kai GPS negalima suaktyvinti patalpose, galite pasirinkti rankiniu būdu nustatyti laiko juostą.

Ciklinis įrašymas. Automatinis senesnės filmuotos medžiagos perrašymas naujausiais, kad sutaupytumėte vietos mikro SD kortelėje. Tai užtikrina, kad nelaimingo atsitikimo atveju vaizdo įrodymai bus užfiksuoti ir saugiai apsaugoti nuo perrašymo.

Programėlių valdymas. Mėgaukitės fotografuodami, žiūrėkite filmuotą medžiagą realiuoju laiku, atkurkite bet kuriuo metu.

HDR technologija gali reguliuoti ekspozicijos balansą, todėl fotoaparatas gali atgauti daugiau detalių tamsoje ir šviesiose vietose, todėl prietaisų skydelio kamera gali apdoroti daugiau jutiklio šviesos ir sukurti ryškesnį vaizdą.

Papildoma informacija:

Svoris
0.133 kg
Spalva
Juoda, Sidabro
Jungties tipas
Micro SD
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Vaizdo registratoriai
Judesio daviklis
Ne
Prekės ženklas
Xiaomi
Modelis
70MAI A500S
Ekrano tipas 
IPS
Ekrano įstrižainė, coliai (cm)
5
Bluetooth sąsaja
Ne
Integruotas mikrofonas
Taip
Navigacijos (GPS) funkcija
Taip
WiFi sąsaja
Ne
Ekrano raiška
2592 x 1944
Palaikomos atminties kortelės
Micro SD
Vaizdo įrašymo greitis
Naktinio matymo funkcija
Taip
Baterijos talpa
500 mAh
Skiriamoji geba
2592 x 1944
Objektyvo regos kampas, °
140
Įrašymo formatas
H.264