0
tik_internetu

Vaizdo registratorius Xiaomi A800S

Kodas: YKEGYGG8A2MR

Kaina
153,45 €/vnt

Kiekis:

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Vaizdo registratorius Xiaomi A800S

Prekės aprašymas:

Itin didelė 4K UHD raiška
A800S peržengia vaizdo kokybės ribas naudodamas aukščiausią pramonės raiškos standartą – iki 4K itin didelės raiškos 3840 x 2160 – suteikia neįtikėtinai aiškius kadrus, kai keliaujate.

Išskirtinė vaizdo kokybė
A800S naudoja 7 sluoksnius aukštos kokybės stiklo lęšius su F1.8 diafragma ir Sony IMX415 jutikliu, kuris greičiau apdoroja kadrus, kad vaizdai būtų aiškesni ir ryškesni.

Dviejų kanalų priekinis ir galinis įrašymas
Suderinamas su RC06 galine kamera*, A800S gali įrašyti dviem kanalais**, užtikrindamas visapusišką apsaugą, kad galėtumėte vairuoti ramiai.

Galingas naktinis matymas
A800S naudoja F1.8 diafragmos objektyvą su 3D DNR* technologija ir išmaniuoju AI algoritmu, kad sumažintų vaizdo triukšmą. Tai užtikrina išskirtinį A800S našumą esant prastam apšvietimui ir pateikia aiškius vaizdus bet kuriuo paros metu arba tam tikromis oro sąlygomis.

Pažangios pagalbos vairuotojui sistemos (ADAS)
ADAS aptinka jūsų aplinką ir naudoja balso perspėjimus, kad įspėtų apie saugos problemas.

Parkavimo stebėjimas visą parą
Stebėkite, kai esate išvykę*. Integruotas G jutiklis gali aptikti staigius drebėjimus ar susidūrimus, kol jūsų automobilis stovi, ir automatiškai pradės įrašinėti, kad užfiksuotų visus galimus incidentus. Jei įrašomas avarinis vaizdo įrašas, prietaisų skydelio kamera įspės jus balsu, kai ji vėl bus įjungta.

Integruotas GPS
Stebi ir rodo realiu laiku kelionės duomenis, įskaitant laiką, greitį (km/h, mph) ir koordinates. Seka tikslią avarijos vietą, jei ji įvyktų, o tai labai svarbu teikiant pagalbą kelyje ir teikiant draudimo išmokas.

Valdymas programoje ir filmuotos medžiagos bendrinimas
Prisijunkite prie 70mai programos naudodami prietaisų kameros „Wi-Fi“, kad galėtumėte nustatyti ir valdyti fotoaparatą, taip pat tvarkyti, atsisiųsti ir bendrinti filmuotą medžiagą.

Su 70mai A800S bendrinimas nebėra problema
Nelaimingo atsitikimo atveju pasidalykite filmuota medžiaga su savo draudimo paslaugų teikėju, kad žalos atlyginimo procesas būtų veiksmingesnis. Kelionės metu skelbkite peizažų vaizdo įrašus tiesiai į socialinę žiniasklaidą, įskaitant „Youtube“, „Facebook“, „Instagram“, VK ir kt., kad išsaugotumėte puikius prisiminimus, kad ir kur eitumėte.

Ciklo įrašymas
A800S naudoja ciklo įrašymą, kad nuolat perrašytų senesnę filmuotą medžiagą, kad atminties kortelėje nepritrūktų vietos. Galite patikrinti ir atsisiųsti įrašytus vaizdo įrašus naudodami programą 70mai.

Papildoma informacija:

Garantija, mėn.
24
Judesio daviklis
Taip
Prekės ženklas
Xiaomi
Ekrano tipas 
LCD
Navigacijos (GPS) funkcija
Taip
Palaikomos atminties kortelės
Micro SD
Naktinio matymo funkcija
Taip
Objektyvo regos kampas, °
140