0
tik_internetu

Skalbimo mašina Bosch WAN280L3SN, 8 kg

Kodas: NNA2KV7GH86A

493,69 €/vnt

Kiekis:

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Skalbimo mašina Bosch WAN280L3SN, 8 kg

Prekės aprašymas:

Tyliu veikimu ir ilgu eksploatavimo laikotarpiu pasižymintis variklis su garantija.

Skalbyklė daugiau nebetrikdys ramybės jums pietaujant. „Bosch“ variklis „EcoSilence Drive™“ veikia taip tyliai, kad kartais galite pamiršti, kad jis įjungtas. Energiją taupantis variklis, kuriame nenaudojami šepetėliai, veikia tyliai, pasižymi itin ilgų eksploatavimo laikotarpiu ir jam suteikiama 10 metų garantija.

 

Idealūs rezultatai per mažiau nei pusę laiko.

Kai labai skubate, naudodami skalbyklę su programa „SpeedPerfect“, skalbimo laiką sutrumpinsite iki 65 %*, o rezultatai vis tiek bus puikūs. „SpeedPerfect“ galima naudoti kartu su dauguma programų, be to, šią programą galima naudoti esant bet kokiam įkrovos dydžiui ar audinio tipui. Pavyzdžiui, galite pasirinkti programas „Mix“ bei „SpeedPerfect“ ir 4 kilogramai mišrių skalbinių bus išskalbti vos per 46 minutes. * Skirtumas tarp 40°C programos Easy Care trukmės ir 40°C programos Easy Care su parinktimi „SpeedPerfect“ trukmės.

 

Įkrovos dydžiui pritaiko vandens kiekį.

Jums rūpi vandens sąnaudos? Mums taip pat. Technologija ActiveWater Plus užtikrina, kad drabužiai bus išskalbti idealiai, tuo tarpu kiekvienai įkrovai, įskaitant ir mažas, sunaudojama tik tiek vandens, kiek reikia. Integruoti jutikliai nustato įkrovos dydį ir automatiškai pagal skalbinių kiekį ir audinio tipą pakoreguoja vandens sąnaudas. Drabužiai tampa idealiai švarūs ir sunaudojama mažiau vandens.

 

Dėl pakartotinio įkrovimo funkcijos daugiau niekada nereikės rūpintis, kad pamiršote ką nors įdėti.

Pamiršote įdėti vaiko kojinę arba marškinėlius? Ne bėda! Naudodami pakartotinio įkvorimo funkcija galite lengvai įdėti ar išimti skalbinių skalbimo ciklo metu*. Tiesiog paspauskite mygtuką „Reload“ (pakartotinis įkrovimas), atidarykite dureles, įdėkite pamirštus skalbinius ir tęskite skalbimą. *Dėl saugumo pakartotinio įkrovimo funkcijos negalima naudoti, kai vandens temperatūra aukštesnė nei 50 °C arba jo lygis per didelis.

 

Veikia vos girdimai.

Technologija AntiVibration pagrįsta naujoviška skalbimo mašinos šonų konstrukcija pasižymi ne vien tik puikia estetine išvaizda. Dėl jos prietaisas puikiai stabilizuojamas ir sumažinamas vibracijos lygis, todėl jūsų Bosch skalbimo mašina veikia itin tyliai. Net ir gręžimo ciklo metu.

 

Švarūs drabužiai vos per 30 minučių.

Pagrindinė informacija:

Skalbimo mašina Bosch WAN280L3SN, 8 kg

Plotis, mm
600
Skalbimo talpa, kg
8
Energetinio efektyvumo klasė
C

Papildoma informacija:

Svoris
68 kg
Aukštis, mm
850
Spalva
Balta
Skalbimo programos
Greitas skalbimas, Rankinis (švelnus) skalbimas, Vilnos skalbimo programa, Jautrių audinių programa, Lengvai prižiūrimi audiniai, Balti skalbiniai, Spalvoti skalbiniai
Programų skaičius
15
Gylis, mm
550
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Skalbimo mašinos pakraunamos iš priekio
Vaikų saugos funkcija 
Taip
Apsauga nuo vandens išsiliejimo 
Taip
Triukšmo lygis skalbiant, dB
52
Ekranas
Taip
Gręžimo greitis, aps./ min
1400
Prekės ženklas
Bosch
Modelis
WAN280L3SN
Valdymas 
Elektroninis
Triukšmo lygis gręžiant, dB
74
Vandens sąnaudos ciklui, l
48
Energijos efektyvumo klasės skalė
A - G
Gręžimo efektyvumo klasė
B
Skalbimo efektyvumo klasė
B