Užsisakykite internetu ir nemokamai atsiimkite jau po 2 valandų Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių atsiėmimo punktuose!

tik_internetuNemokamas_pristatymas_nuo_2_49_EUR

Sulčiaspaudė Blaupunkt SJV701

Kodas: DBLAT78U7HJ5

138,59 €/vnt

Kiekis:

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Sulčiaspaudė Blaupunkt SJV701

Prekės aprašymas:

Sulčiaspaudė Blaupunkt SJV701

  • Šviežiai spaustos daržovių ar vaisių sultys suteikia mūsų organizmui vitaminų, mineralų ir fermentų. Praėjus vos kelioms minutėms po jų išgėrimo, šie naudingieji elementai naudojami kaip statybinės medžiagos naujoms ląstelėms kurti arba kaip parama imuninei sistemai.
  • Svarbu ir tai, kad taip paruoštos sultys savo skoniu ir šviežumu gali pradžiuginti net ir tuos žmones, kurie kasdien valgo mažai daržovių arba jų visai nevalgo. Jie įvertins šviežiai spaustų vaisių ir daržovių sulčių skonį, kuriose naudingų daržovių, tokių kaip špinatai, petražolės ar lapiniai kopūstai, priedas praktiškai nepastebimas.
  • Mažo greičio sulčiaspaudė SJV701 yra prietaisas, pasižymintis aukštos kokybės komponentais ir dėl to nepaprastu efektyvumu. Šis modelis leidžia iš išspaustų vaisių gauti iki 90 % sulčių.
  • SJV701 sulčiaspaudėje įrengtas galingas ir tvirtas bešepetėlinis variklis, kurio momentinė galia yra 400 W. Tai užtikrina tylų, bet efektyvų prietaiso veikimą. Naujoviška dviejų sraigių, skirtų smulkinti ir spausti, sistema garantuoja, kad sultys bus išspaustos be rūpesčių net iš kietų vaisių ir daržovių.
  • Sulčiaspaudė veikia 45-65 apsisukimų per minutę greičiu. Dėl tokių parametrų sultys neperkaista, jose gausu vitaminų ir jos išlaiko visą maistinę vertę.
  • Jutiklinis valdymo skydelis, 4 darbo režimai (normalus, lėtas, atbulinis, valymo), sulčių lašėjimo užraktas, taip pat itin tylus veikimas (mažiau nei 65 dB) leidžia patogiai naudotis prietaisu.

Pagrindinė informacija:

Sulčiaspaudė Blaupunkt SJV701

Sulčių indo talpa 
0.75 l

Papildoma informacija:

Spalva
Juoda
Korpuso medžiaga
Plastikas
Greičių skaičius
4
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Sulčiaspaudės
Paskirtis
Daržovėms, Kietiems vaisiams, Minkštiems vaisiams, Uogoms, Šakniavaisiams
Prekės ženklas
Blaupunkt
Modelis
SJV701
Valdymas 
Sensorinis
Tirščių indo talpa 
0.75 l