Užsisakykite internetu ir nemokamai atsiimkite jau po 2 valandų Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių atsiėmimo punktuose!

0
tik_internetuNemokamas_pristatymas_nuo_49_EUR

Adapteris Blaupunkt SAFE DRIVE SDC 2.0

Kodas: CN6SRB78VV3B

75,19 €/vnt

Kiekis:

Adapteris Blaupunkt SAFE DRIVE SDC 2.0

Prekės aprašymas:

Adapteris Blaupunkt SAFE DRIVE SDC 2.0

Su "Blaupunkt Safe Drive SDC 2.0" gausite universalų "Blaupunkt" automobilinio radijo imtuvo nuotolinio valdymo pultą.

Aukštos klasės, juodo matinio dizaino su sidabriniais mygtukais ir chromuota rankenėle valdiklis nepastebimai integruotas į jūsų automobilį ir leidžia valdyti radijo imtuvą neatitraukiant žvilgsnio nuo kelio. Valdiklį galima laikyti arba naudoti montavimo plokštelėje, o norint naudoti mobiliai, jį galima nuimti nedideliu pasukimu ir dėl integruoto akumuliatoriaus naudoti bet kada ir bet kur.

Nesvarbu, ar nuotolinio valdymo pultelį montuosite ant automobilio ar kemperio konsolės, laikysite pirštinių dėtuvėje, statysite šalia poilsio vietos kemperyje, ar turėsite jį kemperio priekyje ant stalo šalia savęs - apribojimų beveik nėra.

Pagrindines funkcijas galite užprogramuoti tiesiog per "Blaupunkt" automobilinio radijo imtuvo SWC sąranką, paties valdiklio konfigūruoti nereikia.

Pagrindinė informacija:

Adapteris Blaupunkt SAFE DRIVE SDC 2.0

Prekės tipas
Adapteriai
Prekės ženklas
Blaupunkt

Papildoma informacija:

Spalva
Juoda, Sidabro
Garantija, mėn.
24
Modelis
Safe Drive
Papildoma informacija
Mygtukų funkcijas nesunkiai užprogramuosite su Blaupunkt automobilio radijo SWC derinimu, pačiam valdikliui derinti nereikia