0
tik_internetunaujiena

Automobilinė magnetola Blaupunkt HAMBURG 990

Kodas: EFG5689NU7FC

977,19 €/vnt

Kiekis:

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Automobilinė magnetola Blaupunkt HAMBURG 990

Prekės aprašymas:

"Hamburg 990 DAB" suderina aukštos kokybės "SafeDrive" dizainą iki paskutinės detalės, itin patrauklią "Android" operacinės sistemos koncepciją ir kvapą gniaužiančią funkcijų įvairovę. Įspūdį daro 10,1 colekranas, jame suderintas aukščiausios klasės RDS radijo signalų priėmimas, įmontuotas dvigubas DAB+ imtuvas, didžiulė pramogų pasiūla ir daugybė galimybių prijungti visų tipų mobiliąsias laikmenas, įskaitant išmaniuosius telefonus.

 

Naudodami "Blaupunkt" veidrodinį režimą ekrane galėsite rodyti "iPhone" arba "Android" išmaniojo telefono ekraną. Taip visą asmeninį turinį ir programėles visada turėsite po ranka net ir automobilyje. Arba naudokite savo išmanųjį telefoną kaip mobiliojo ryšio tašką ir prisijunkite prie interneto per "Hamburg 990" naršyklę, nors, jei yra "Wi-Fi" prieigos taškas, prie interneto galite prisijungti ir tiesiogiai. Tačiau kad ir ko ieškotumėte, "Hamburg 990" ras jums tinkamą atsakymą.

 

"Hamburg 990" siūlo visas personalizavimo galimybes. Remiantis "Android" operacine sistema, meniu išvaizdą ir turinį galima kurti visiškai pagal savo skonį. Ar tai būtų asmeninė nuotrauka kaip ekrano fonas, ar meniu piktogramų spalvų pasirinkimas, ar nereikalingų funkcijų pašalinimas, ar jų grupavimas į asmeninius aplankus. Pasirinkimas priklauso nuo jūsų.

 

Naudodami integruotą navigaciją galite patogiai, greitai ir ramiai pasiekti bet kurį kelionės tikslą. Arba spontaniškai apvažiuokite įdomias vietas, kurias Hamburg 990 pasiūlys jūsų maršrute, jei pageidausite. Viskas labai paprasta ir paprasta, vos palietus pirštu.

 

Nuolatinis naudojimasis skaitmeniniais, mobiliaisiais duomenimis ir žiniasklaida tapo savaime suprantamu dalyku. Šiuolaikiniai galiniai įrenginiai neišvengiamai privalo juos palaikyti. Tačiau vien palaikomų laikmenų ir formatų įvairovė yra didelis skirtumas. "Hamburg 990 " neleidžia sau jokių kompromisų. Garso, vaizdo įrašų ir nuotraukų formatai palaikomi ne tik diske, bet ir "microSDHC" kortelėse bei USB. Failų, kuriuos galima saugoti atitinkamoje laikmenoje, skaičius praktiškai neribojamas. Net 40 000 failų nėra problema.

 

Parametrinį 10 juostų ekvalaizerį, skirtą individualiam garso optimizavimui automobilyje, galima lengvai ir tiksliai reguliuoti naudojant "Hamburg 990 DAB" grafinę sąsają.

 

Pavargote nuo ilgos kelionės ir norite tiesiog sustoti ir pasinerti į internetą? Galite tiesiogiai prisijungti prie esamo "Wi-Fi" prieigos taško arba naudoti išmanųjį telefoną, kad prisijungtumėte prie tinklo. Nesvarbu, ar norite skaityti svarbius el. laiškus, ar tiesiog kalbėtis, tai galėsite daryti "Hamburg 990 " 10,1 colio ekrane.

Papildoma informacija:

Spalva
Juoda
Palaikomi formatai
APE
Garantija, mėn.
24
Prekės tipas
Automagnetolos
Galima nuotolinio valdymo funkcija
Taip
Prekės ženklas
Blaupunkt
Modelis
HAMBURG 990
Bluetooth sąsaja
Taip
Palaikomos laikmenos
SDHC
Palaikomos atminties kortelės
SDHC, SDXC
Didžiausia garso galia, W
4 x 50
Ekvalaizeriai (EQ)
10
RDS funkcija
Taip
USB jungtis
Taip
Skiriamoji geba
1024 x 600