0
tik_internetunaujiena

Oro drėkintuvas Blaupunkt AHE601

Kodas: 3K2P2SK5F4MK

105,79 €/vnt

Kiekis:

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Oro drėkintuvas Blaupunkt AHE601

Prekės aprašymas:

  • Sausas oras kenkia miego kokybei, blogina savijautą ir neigiamai veikia mūsų sveikatą. Norint jaukiai jaustis savo namuose, ypač šildymo sezono metu, verta pasirūpinti tinkama oro drėgme. Tai padės išvengti jūsų namų ūkio narių kovos su sausa oda, o kvėpavimo, kosulio ir išsausėjusių gleivinių problemos išnyks visiems laikams.
  • Garinis oro drėkintuvas Blaupunkt AHE601 yra ergonomiškas, taupantis energiją ir efektyvus. Prietaisas užtikrina natūraliausią oro drėkinimą tarp visų rinkoje esančių oro drėkintuvų. Įmontuotas ventiliatorius įsiurbia orą ir praleidžia jį pro sudrėkintą garinimo filtrą. Taip oras ne tik sudrėkinamas, bet kartu išvalomas nuo priemaišų, kurios nusėda ant filtro. Dėl tokio AHE601 modelio veikimo principo į patalpą patenka jau praturtintas, nematomas garų oras.
  • Oro drėkintuvas turi antibakterinį filtrą su sidabro jonais, kuris neleidžia daugintis mikroorganizmams. Didelis oro srautas per filtrą (iki 75 m2/val.) su dideliu garinimo plotu (iki 1,5 m2) daro įtaką dideliam vandens garavimo efektyvumui ant filtro ir taip greitai normalizuoja drėgmės lygį patalpoje.
  • Integruotame LED ekrane su jutikliniu skydeliu rodoma informacija apie oro drėgmę patalpoje ir vandens lygį 4 l iš viršaus pripildomame rezervuare. Tokia talpa taip pat užtikrina ilgą veikimo laiką, kai nereikia dažnai pildyti rezervuaro. Naudojimo patogumą papildo ir galimybė naudoti vandentiekio vandenį nebijant, kad šalia oro drėkintuvo ir ant baldų nusės kalkių nuosėdos.
  • Tyliai veikiantis oro drėkintuvas - mažiau nei 38 dB tyliuoju režimu ir tik 45 dB intensyviuoju režimu, todėl oro drėkintuvą galima naudoti naktį tyliuoju režimu, užtikrinant ramų ir sveiką miegą visiems šeimos nariams. Oro drėkintuvas AHE601 neskleidžia ultragarsų, todėl jis taip pat tinkamas naudoti su naminiais gyvūnais.
  • AHE601 modelį rekomenduojama naudoti ne didesnėse kaip 30 m2 patalpose.

  Pagrindinė informacija:

  Oro drėkintuvas Blaupunkt AHE601

  Galia
  18 W
  Veikimo principas
  Šiltais garais
  Vandens sąnaudos l/h
  0.075

  Papildoma informacija:

  Svoris
  3,1 kg
  Ilgis, mm
  260
  Plotis, mm
  260
  Triukšmo lygis
  45 dB
  Aukštis, mm
  350
  Spalva
  Balta
  Greičių skaičius
  2
  Garantija, mėn.
  24
  Prekės tipas
  Oro drėkintuvai
  Laikmatis
  Taip
  Našumas, m3/h
  Nenurodyta
  Prekės ženklas
  Blaupunkt
  Modelis
  AHE601
  Automatinis išsijungimas
  Taip
  Vandens bakelio talpa 
  4 l
  Rekomenduojamas patalpos plotas, m2
  30