0

Monitorius Asus VA27EHE, 27", 5 ms

Kodas: K2R3FYB67H94

193,90 €/vnt

Kiekis:

Prekės aprašymas:

Pirmos klasės vaizdo kokybė atitinka klasikinį elegantišką dizainą
ASUS VA27EHE Eye Care Monitor turi 68,6 cm (27 colių) IPS skydelį su Full HD raiška (1920 x 1080), platų 178° žiūrėjimo kampą ir gyvą vaizdo kokybę. Iki 75 Hz kadrų dažnis su Adaptive Sync technologija apsaugo nuo atspindžio efektų ir užtikrina ryškų, aiškų vaizdo įrašą. Be to, integruotos TUV Rheinland sertifikuotos mirgėjimo ir silpnai mėlynos šviesos technologijos, kurios leidžia ypač maloniai naudotis.

Puikus vaizdo vaizdavimas iš visų kampų
IPS skydelis su plačiu 178° žiūrėjimo kampu užtikrina nuoseklų ir tikslų spalvų atkūrimą bet kokiu žiūrėjimo kampu, kad sumažintų spalvų poslinkius ir užtikrintų geresnę žiūrėjimo patirtį.

Be rėmelio dizainas
Puikiai tinka beveik vientisai kelių monitorių konfigūracijai, kuri suteikia dar didesnį panardinimo laipsnį.

Itin sklandus vaizdo ekranas su Adaptive Sync
Adaptyvaus sinchronizavimo technologija apsaugo nuo plyšimo ir kompensuoja svyruojančius kadrų dažnius, kad būtų galima sklandžiai žaisti ir sklandžiai rodyti vaizdą. Tokiu būdu jūs visada turite pranašumą, nesvarbu, ar tai būtų ego šaudyklė, lenktynių žaidimai, realaus laiko strategija ar sporto titulai. (Adaptyvusis sinchronizavimas veikia nuo 48 Hz iki 75 Hz kadrų dažniu).

Išskirtinė ASUS GamePlus technologija
Dėl dizaino ASUS visada mato klientus – išskirtinis ASUS GamePlus spartusis klavišas siūlo specialias žaidimo funkcijas, tokias kaip kryžkelė, laikmatis, FPS ekranas ir ekrano išlygiavimo funkcijos, kad galėtumėte išnaudoti daugiau. tavo žaidimas. Ši funkcija buvo sukurta bendradarbiaujant su profesionaliais žaidėjais, siekiant treniruoti ir tobulinti savo žaidimų įgūdžius.

Papildoma informacija:

Ekrano dažnis
75 Hz
Spalva
Juoda
Garantija, mėn.
24 mėn
Prekės tipas
Monitoriai
Prekės ženklas
ASUS
Modelis
VA27EHE
Ekrano tipas 
IPS
Ekrano įstrižainė, coliai (cm)
27 "
Energetinio efektyvumo klasė
F
Energijos efektyvumo klasės skalė
A - G
Ekrano forma
Plokščias
Ekrano raiška
1920 x 1080