tik_internetu

Šiltnamis Profas Max Plius, 600 x 600 x 310 cm, 6 mm

Kodas: G25HRC3ASDAZ

Kaina
2 132,10 €/vnt


Kiekis:

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Šiltnamis Profas Max Plius, 600 x 600 x 310 cm

Prekės aprašymas:

  • Šiltnamio ilgis 6 m, plotis 6 m, aukštis 3,10 
  • Šiltnamio rėmas pagamintas iš cinkuoto profilio  kvadratinio 40x20 mm vamzdžio
  • Šiltnamio priekinėje ir galinėje arkose yra montuojamos durys su orlaidėmis
  • Komplektuojamas kartu su ankeravimo kojomis į gruntą
  • Polikarbonatinė danga prie rėmo prisitvirtina su varžtais. Papildomai galima įsigyti metalines įtempimo juostas polikarbonatinės dangos tvirtinimui
  • Šiltnamis gali būti statomas ant pamato
  • Lankai montuojami kas 0.67 m

DĖMESIO!
Dėl dangos stabilumo ir siekiant apsaugoti dangą nuo nešvarumų, mikroorganizmų, ligų sukėlėjų ir dangos pažaliavimo, rekomenduojame dangos pjūvio vietas, kuriose yra atviri polikarbonato kanalai, uždengti polikarbonato uždarymo U formos profiliais arba ventiliacine juosta (įsigyjama atskirai).

Pagrindinė informacija:

Šiltnamis Profas Max Plius, 600 x 600 x 310 cm

Ilgis, cm
600
Aukštis, cm
310
Plotis, cm
600

Papildoma informacija:

Spalva
Skaidrus
Medžiaga
Polikarbonatas
Prekės tipas
Šiltnamiai
Prekės ženklas
Nenurodyta
Durų skaičius
2
Šiltnamio tipas
Arkinis

Daigų, augalų ir įvairių kultūrų auginimui reikia šiltnamių. Sodyboje, darže ar jūsų sklype pastatytas šiltnamis puikiai tiks hobio puoselėjimui ar net verslui. Šiltnamis Profas Max Plius, 600 x 600 x 310 cm – puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems augintojams, kurie nori padidinti derlingumą bei suteikti optimalias sąlygas savo augmenijai.

Prekės puslapyje rasite visą aktualią informaciją apie šiltnamio matmenis, karkaso savybes ir ne tik. Renkantis labai svarbus ne tik dydis ar kaina, tačiau ir kitos Šiltnamis Profas Max Plius, 600 x 600 x 310 cm savybės, pavyzdžiui – surinkimas. Jeigu perkate šiltnamį internetu, galite rinktis patogiausią pristatymą arba prekę net atsiimti fizinėje Ermitažo parduotuvėje. Rekomenduojame tapti ERMI KLUBO nariais. Tada galite tikėtis daug ypatingų pasiūlymų bei patraukliausių kainų perkant šiltnamius ar kitas sodo prekes.

Jeigu pateikiate didesnį užsakymą, visada galima naudotis ir galimybe pirkti išsimokėtinai. Taip pat nepamirškite apie specialų kontaktą su didmenos vadybininkais, kurie gali pateikti lankstų pasiūlymą. Lankydamiesi mūsų internetinėje parduotuvėje turėsite progą bene patogiausiu būdu pirkti Šiltnamis Profas Max Plius, 600 x 600 x 310 cm iš namų, darbo ar kitos patogios vietos.