tik_internetu

Šiltnamis Classic, 250 x 800 x 220 cm, 4 mm

Kodas: C3GHRHJTRKD8

Kaina
743,13 €/vnt


Kiekis:

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Šiltnamis Classic, 250 x 800 x 220 cm

Prekės aprašymas:

  • Ilgis 8 m.
  • Plotis 2,50 m.
  • Aukštis 2,20 m.
  • Komplektuojamas kartu su ankeravimo kojomis į gruntą.
  • Šiltnamio durų (praėjimo) plotis 0,90 m.
  • Šiltnamis dengtas 4, 6 arba 8 mm storio polikarbonato plokštėmis.  Polikarbonatainė danga pristatoma lakštais (pagal matmenis nėra supjaustyta). Jos yra patvarios ir atsparios permainingoms oro sąlygoms, maksimaliai praleidžia šviesą, ją tolygiai išsklaido ir veiksmingai sulaiko kenksmingus UV spindulius.
  • Durys su orlaidėmis montuojamos iš abiejų šiltnamio galų; tai garantuoja efektyvų šiltnamio vėdinimą.
  • Šiltnamio karkasas yra pagamintas iš cinkuoto plieno kvadratinių vamzdžių 25x25 mm. 
  • Pamatas šiltnamiui nereikalingas (esant poreikiui šiltnamį galima lengvai perkelti į kitą vietą jo neardant). Galima statyti ir ant pamato.
  • Žiemos metu šiltnamio išmontuoti nereikia. Rekomenduojama polikarbonato pakraščius užsandarinti U formos profiliu, kad esamose polikarbonato ertmėse per laiką nesusikauptų nešvarumai.
DĖMESIO!
Negalima naudoti sieros dūmadėžių ar kitų cheminių medžiagų, kurios kenkia metalinėms ir plastikinėms šiltnamio konstrukcijoms!

Pagrindinė informacija:

Šiltnamis Classic, 250 x 800 x 220 cm

Ilgis, cm
800
Aukštis, cm
220
Plotis, cm
250

Papildoma informacija:

Spalva
Balta
Medžiaga
Polikarbonatas
Prekės tipas
Šiltnamiai
Prekės ženklas
Nenurodyta
Durų skaičius
2
Šiltnamio tipas
Namelis

Daigų, augalų ir įvairių kultūrų auginimui reikia šiltnamių. Sodyboje, darže ar jūsų sklype pastatytas šiltnamis puikiai tiks hobio puoselėjimui ar net verslui. Šiltnamis Classic, 250 x 800 x 220 cm – puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems augintojams, kurie nori padidinti derlingumą bei suteikti optimalias sąlygas savo augmenijai.

Prekės puslapyje rasite visą aktualią informaciją apie šiltnamio matmenis, karkaso savybes ir ne tik. Renkantis labai svarbus ne tik dydis ar kaina, tačiau ir kitos Šiltnamis Classic, 250 x 800 x 220 cm savybės, pavyzdžiui – surinkimas. Jeigu perkate šiltnamį internetu, galite rinktis patogiausią pristatymą arba prekę net atsiimti fizinėje Ermitažo parduotuvėje. Rekomenduojame tapti ERMI KLUBO nariais. Tada galite tikėtis daug ypatingų pasiūlymų bei patraukliausių kainų perkant šiltnamius ar kitas sodo prekes.

Jeigu pateikiate didesnį užsakymą, visada galima naudotis ir galimybe pirkti išsimokėtinai. Taip pat nepamirškite apie specialų kontaktą su didmenos vadybininkais, kurie gali pateikti lankstų pasiūlymą. Lankydamiesi mūsų internetinėje parduotuvėje turėsite progą bene patogiausiu būdu pirkti Šiltnamis Classic, 250 x 800 x 220 cm iš namų, darbo ar kitos patogios vietos.