tik_internetu

Polikarbonatinis arkinis šiltnamis, 300 x 800 x 200 cm, 4 mm

Kodas: FD7CSASJMY5T

Kaina
599,15 €/vnt


Kiekis:

Norėdami įsigyti didesnį šios prekės kiekį, susisiekite el. paštu [email protected]

Prekės komplektacija ar spalva gali skirtis nuo matomos nuotraukoje.

Pristatymo būdai

Pristatymas kurjeriuPristatymas kurjeriu

Polikarbonatinis arkinis šiltnamis, 300 x 800 x 200 cm

Prekės aprašymas:

  • Šiltnamio priekis ir galas yra pagaminti iš cinkuoto plieno kvadratinių vamzdžių 20x20 mm. 
  • Šiltnamio galai jau yra suvirinti gamykloje, dėl to šio šiltnamio surinkimas yra paprastesnis ir neužima daug laiko.
  • Šiltnamio arkos surenkamos iš omega formos cinkuoto plieno profilių ir montuojamos kas 1 m.
  • Šiltnamio matmenys: plotis 3 m, ilgis 8 m , aukštis 2 m.
  • Komplektuojamas su ankeravimo kojomis.
  • Durys su orlaidėmis montuojamos iš abiejų šiltnamio galų; tai garantuoja efektyvų šiltnamio vėdinimą.
  • Šiltnamis dengtas polikarbonato plokštėmis. Dvisieniai polikarbonato lakštai pasižymi stipriu atsparumu išoriniam gamtos sąlygų poveikiui: vėjui, krušai, smūgiams. 
  • Polikarbonatas laikomas pažangiausia šiltnamių dengimo medžiaga ne tik dėl ypatingo spindulių pralaidumo. Jo dvisienė struktūra garantuoja tvirtumą.

DĖMESIO! Dėl dangos stabilumo ir siekiant apsaugoti dangą nuo nešvarumų, mikroorganizmų, ligų sukėlėjų ir dangos pažaliavimo, rekomenduojame dangos pjūvio vietas, kuriose yra atviri polikarbonato kanalai, uždengti polikarbonato uždarymo U formos profiliais arba ventiliacine juosta (įsigyjama atskirai).

Negalima naudoti sieros dūmadėžių ar kitų cheminių medžiagų, kurios kenkia metalinėms ir plastikinėms šiltnamio konstrukcijoms!


Pagrindinė informacija:

Polikarbonatinis arkinis šiltnamis, 300 x 800 x 200 cm

Ilgis, cm
800
Aukštis, cm
200
Plotis, cm
300

Papildoma informacija:

Spalva
Skaidri
Prekės tipas
Šiltnamiai
Prekės ženklas
Nenurodyta

Daigų, augalų ir įvairių kultūrų auginimui reikia šiltnamių. Sodyboje, darže ar jūsų sklype pastatytas šiltnamis puikiai tiks hobio puoselėjimui ar net verslui. Polikarbonatinis arkinis šiltnamis, 300 x 800 x 200 cm – puikus pasirinkimas tiek pradedantiesiems, tiek patyrusiems augintojams, kurie nori padidinti derlingumą bei suteikti optimalias sąlygas savo augmenijai.

Prekės puslapyje rasite visą aktualią informaciją apie šiltnamio matmenis, karkaso savybes ir ne tik. Renkantis labai svarbus ne tik dydis ar kaina, tačiau ir kitos Polikarbonatinis arkinis šiltnamis, 300 x 800 x 200 cm savybės, pavyzdžiui – surinkimas. Jeigu perkate šiltnamį internetu, galite rinktis patogiausią pristatymą arba prekę net atsiimti fizinėje Ermitažo parduotuvėje. Rekomenduojame tapti ERMI KLUBO nariais. Tada galite tikėtis daug ypatingų pasiūlymų bei patraukliausių kainų perkant šiltnamius ar kitas sodo prekes.

Jeigu pateikiate didesnį užsakymą, visada galima naudotis ir galimybe pirkti išsimokėtinai. Taip pat nepamirškite apie specialų kontaktą su didmenos vadybininkais, kurie gali pateikti lankstų pasiūlymą. Lankydamiesi mūsų internetinėje parduotuvėje turėsite progą bene patogiausiu būdu pirkti Polikarbonatinis arkinis šiltnamis, 300 x 800 x 200 cm iš namų, darbo ar kitos patogios vietos.