0

KONKURSO TAISYKLĖS

Konkurso organizatoriai: UAB „Trobos“ (toliau – Organizatorius).

Konkursas vyksta: 2022 m. spalio 4 d. – spalio 31 d.

Kiekvieną spalio antradienį (11, 18 ir 25 dienomis) ir lapkričio 3 d. burtų keliu išrinksime po 5 nugalėtojus su kuriais susisieksime registracijos metu nurodytu el. paštu.

Konkurso prizas – Konkurso organizatorių parinkti kvepalai arba kvepalų rinkiniai. Spalio 25 – Lapkričio 3 d. konkurso prizas - kvapusis vanduo Hugo Boss Boss Femme EDP moterims. Konkurse nurodytas prizas gali keistis.

Konkurse gali dalyvauti asmenys, užsiprenumeravę naujienlaiškį bei taisyklingai nurodę savo el. pašto adresą.

Konkurse negali dalyvauti juridiniai asmenys, Organizatoriaus darbuotojai ir jų šeimos nariai, taip pat asmenys, jaunesni nei 18 m.

Konkurse dalyvaujantys asmenys sutinka, kad registracijos metu užpildytoje formoje jų nurodytus duomenis: el. pašto adresą, Organizatorius tvarkys šio konkurso organizavimo ir laimėtojo nustatymo tikslais, o Organizatorius ir partneriai – tiesioginės rinkodaros tikslais. Konkurso dalyviai turi teisę susipažinti su Organizatoriaus tvarkomais jų duomenimis, prašyti šiuos duomenis ištaisyti, pašalinti ar užblokuoti, taip pat nesutikti su šių duomenų tvarkymu. Platesnė informacija apie šias teises ir pasinaudojimą jomis pateikiama Privatumo politikoje.

Organizatorius įsipareigoja pristatyti prizą laimėtojui nurodytu adresu Lietuvos teritorijoje.

Nepavykus susisiekti su prizo laimėtoju per 5 kalendorines dienas nuo Konkurso laimėtojo išrinkimo dienos, prizo laimėtojas praranda teisę į prizą.

Laimėtas prizas į pinigus ar į kitus prizus nekeičiamas.

Pastebėjus sukčiavimo atvejus, Organizatorius pasilieka teisę be atskiro įspėjimo išbraukti dalyvį iš Konkurso dalyvių sąrašo.

Organizatoriai pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti Konkurso taisykles ir apie tai paskelbti www.ermitazas.lt

Susipažinti su privatumo politika galite ČIA

Konkurse gali dalyvauti tik nauji naujienlaiškio prenumeratoriai.

Nori dalyvauti konkurse? Spausk ČIA