0

Ermi klubo programa

Lojalumo kortelės galioja apsiperkant tik fizinėse „Ermitažas“ parduotuvėse. Perkant internetu akcijos su lojalumo kortele negalioja, lojalumo taškai nesikaupia ir negalima panaudoti kortelėse jau sukauptų lojalumo taškų.


Prisijunk prie „ERMI KLUBO” programos ir naudokis išskirtiniais pasiūlymais, skirtais tik klubo nariams.


Užsiregistravus į ERMI KLUBĄ, Jums el. paštu, sms ir/ar kitais būdais bus teikiami Ermitažas.lt asmeniniais ir bendriniai pasiūlymai, remiantis Jūsų pirkimo ir naršymo istorija.


Užsiregistruodami į ERMI KLUBĄ, Jūs patvirtinate, kad sutinkate, kad UAB TROBOS tvarkytų Jūsų asmens duomenis, t.y. Jūsų vardą, pavardę, el. pašto adresą, telefono numerį, pristatymo būdo istoriją, pirkimų istoriją, o taip pat Jūsų naršymo www.ermitazas.lt istoriją, tiesioginės rinkodaros tikslais. Daugiau apie Jūsų duomenų tvarkymą ir Jūsų, kaip duomenų subjekto teises, galite sužinoti Ermitažas.lt Privatumo politikoje. Sutikimas tvarkyti Jūsų asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais mums reikalingas, kad galėtume pateikti Jums ERMI KLUBO pasiūlymus bei suteiktus kitus ERMI KLUBO privalumus: pasiūlyti asmenines nuolaidas, informuoti apie patikusių prekių likučių papildymą ir kt. Visus narystės teikiamus privalumus rasite žemiau. Savo sutikimą galėsite bet kada atšaukti, tačiau tai reikš, kad toliau nebegalėsite tęsti ERMI KLUBO narystės ir naudotis ERMI KLUBO pasiūlymais bei privalumais. Sutikimą atšaukti ir narystės atsisakyti galėsite bet kada savo paskyroje „Sutikimai“

Tapk ERMI KLUBO nariu ir apsipirk el. parduotuvėje ermitazas.lt mažesnėmis kainomis.


  • Specialūs pasiūlymai mažesnėmis kainomis
  • Klubo nariai gauna nuolaidų kuponus, išskirtinius pasiūlymui pristatymui ir kt.
  • Greitesnis apsipirkimas – išsaugok savo duomenis ir apsipirk kelių mygtukų paspaudimu
  • Gauk naujausius pasiūlymus el. paštu

Classic kortelės aktyvacija

Įvesk kortelės numerį, kaip parodyta pavyzdyje

DUK

Kaip tapti „ERMI KLUBO“ nariu?
Ar galiu gauti Ermi Klubo nuolaidą neprisijungęs??
Kokios naudos ERMI KLUBO nariams?
Ką daryti, jei nesuveikė Ermi Klubo nuolaida?