0

Kepsninių aksesuarai

2 prekės

Grilio uždegėjas PAKO PB-L301-0
Grilio uždegėjas PAKO PB-L301-1
Grilio uždegėjas PAKO PB-L301-2
Lojalumo kaina
199 €
2,99 €
  • Prekės tipas: Uždegikliai
  • Prekės ženklas: PAKO
0/5
Grilio uždegėjas PAKO PB-L381F-0
Grilio uždegėjas PAKO PB-L381F-1
Grilio uždegėjas PAKO PB-L381F-2
Lojalumo kaina
239 €
2,99 €
  • Prekės tipas: Uždegikliai
  • Prekės ženklas: PAKO
0/5

Skanus ant grotelių keptas maistas, plačios šypsenos ir galimybė ne tik pasimėgauti įvairiais patiekalais, tačiau ir pabūti kartu prie stalo. Kepsninės, šašlykinės ir jų priedai yra puikus pirkinys visiems, kurie nori mėgautis maisto gaminimu ir/ar gauti geriausią įmanomą rezultatą.

Ermitazas.lt elektroninė parduotuvė siūlo galimybę rinktis iš labai plataus kepsninių priedų asortimento. Įvairiausių tipų produktai, unikalios priemonės bei aukščiausio lygio gamintojai leis pasiruošti skaniausią maistą tiesiog savo kieme. Norite apie kažkurį produktą sužinoti daugiau? Atsidarykite prekės puslapį. Visi kepsninių priedai jį turi. Juose yra naudingiausia informacija, galinti padėti išsirinkti būtent tai, ko labiausiai reikia.


4 svarbiausi kepsninių priedai norintiems geriausios kepimo patirties


Jeigu norite geriausios kepimo patirties, pristatome jums 4, mūsų nuomone svarbiausius priedus kepsninėms, kurie padės tai pasiekti.


Termometras


Specialiu kepimo termometru galima tiksliai išmatuoti ant grotelių kepamų produktų išorės, vidaus ar net kepimo paviršiaus temperatūrą. Jeigu norite tiksliai žinoti akmenų ir/ar paviršiaus temperatūrą, geriausiai tinka bekontaktis termometras. Tačiau taip pat praverčia ir įsmeigiamas termometras, kuris gali parodyti, pavyzdžiui, mėsos vidaus temperatūrą.


Taip užtikrinama, kad maistas būtų iškeptas iki norimo lygio (ne per žalias ir neperkeptas). Šie priedai griliui kartais parduodami kartu su kepsnine, tačiau neretai juos reikia įsigyti atskirai. Pirkinys tikrai bus to vertas.


Karščiui atsparios pirštinės


Sunku būtų ir suskaičiuoti, kiek žmonių kasmet nusidegina rankas dėl to, kad netyčia arba tinkamai neįvertinę priliečia kepamą maistą ar kepimo paviršių. To galima labai paprastai išvengti. Tereikia kepimo, karščiui atsparių griliaus pirštinių. Itin atsparus karščiui audinys leis suimti groteles, lengviau paimti maistą bei išvengti nelaimių, nudegimų.


Specialūs šepetėliai ir instrumentai grotelėms valyti


Dalykas, kuris dažniausiai tampa daug sudėtingesnis nei reikėtų – grotelių ir pačios kepsninės valymas. Kadangi tam dauguma naudoja įprastas kempines ir šepetėlius, kurie nepalengvina priėjimo prie nešvarumų. Specialūs šepečiai yra ir tinkamo ilgio, ir pakankamai tvirti, kad galėtų gerai nuvalyti groteles nuo riebalų, pridegusių maisto produktų. Tada lengviau palaikyti jų švarą ir ilgiau juos naudoti.


Kepsninės įrankiai


Žnyplės, mentelės, ližės, specialios kepsnių šakutės – tai tik dalis tų įrankių, kurie gali praversti kiekvieną kartą stojus prie grotelių. Šie įrankiai palengvina maisto apvertimą, paėmimą, patikrinimą, dėl ko pasidaro paprasčiau kontroliuoti gamybos procesą bei patikrinti. Itin patogu, kad mūsų parduotuvėje siūlomas ir ne vienas kepsninės įrankių rinkinys. Jame paprastai yra bent keli KAMADO BONO aksesuarai, kurie tinka ir įvairiausių kitų tipų griliams, grotelėms bei kepsninėms. Prekės puslapyje rasite svarbiausią informaciją apie rinkinio sudėtį.


Kodėl verta kepsninių priedus pirkti iš Ermitazas.lt?


Ermitazas.lt parduotuvė yra viena geriausių vietų pirkti kokybiškas sporto, laisvalaikio, turizmo prekes. Pas mus rasite: ZYLE, KAMADO BONO, TEXAS CLUB, MUSTANG, CHAR-BROIL ir kitų garsių gamintojų priemones. Be to, jeigu prisijungsite prie ERMI KLUBO, galėsite mėgautis aibe ypatingų pasiūlymų pirkti pigiau, su ypatinga klubo kaina. 


Pirkdami internetu rasite ir patogius prekių filtrus bei galėsite rinktis jums labiausiai tinkantį pristatymo ir apmokėjimo metodą.