0

Benzininiai pjūklai

0 prekių

Nėra rezultatų

Ermitaže parduodama pati įvairiausia sodo technika, į kurios gretas patenka benzininiai, grandininiai pjūklai. Internetu galite pirkti AL-KO, McCULLOCH, DAEWOO, MAKITA ir kitų gamintojų pjūklus, kurie bus bene geriausi pasirinkimai rinkoje.

Patikusią techniką galėsite pirkti ir išsimokėtinai. Na, o susidomėjusius benzininiais pjūklais kviečiame prisijungti prie ERMI KLUBO. Būdami klubo nariais pažymėtą įrangą galėsite pirkti ypatinga – mažesne kaina, pigiau nei įprastai. 


Kiekvienas pjūklas turi savo prekės puslapį, kuriame nurodoma svarbiausia techninė informacija. Be to, rasti tinkamą pjūklą pavyks greičiau, jeigu naudositės patogiai veikiančiais prekių filtrais ir rikiavimo įrankiais.


Kaip veikia ir kuo naudingas benzininis pjūklas?


Benzininis grandininis pjūklas yra profesionalus, galingas, aukšto lygio įrenginys, tinkantis medienos pjovimui ir apdirbimui bei įvairių medžiagų pjaustymui. Dažniausiai jis pritaikomas miškininkystėje, sodininkystėje bei remonto, aplinkos priežiūros darbuose.


Toks pjūklas turi benzininį variklį. Į jo baką užpylus kuro, variklis gali dirbti. Užkurtas jis suka dantytą, aštrią grandinę. Jos sukimas leidžia efektyviai pjauti beveik bet kokią medžiagą, su kuria įvyksta kontaktas. Paprastai galima pastebėti, kad toks pjūklas yra beveik kiekvieno sodą ar nuosavą namą turinčio žmogaus rūsyje, įrankių sandėlyje ar garaže. Galimybė paprastai pjauti ir genėti yra labai vertinga, todėl praverčia aibėje sričių.


Benzininis grandininis pjūklas taip pat gali patenkinti poreikius ten, kur elektrinis nebepajėgia. Dar vienas privalumas atsiskleidžia, kai lyginame benzininį ir laidinį elektrinį pjūklą. Jeigu pastarasis yra apribotas savo laidu, tai benzininį pjūklą galima naudoti bet kur ir tiek, kiek reikia, kol tik užtenka benzino. Toks privalumas – labai svarbus miške ar dideliame plote, kur su prailgintuvu būtų sunku prieiti, o akumuliatoriniam pjūklui neužtektų energijos viskam atlikti neišsikrovus.


Kada verta rinktis būtent benzininį, o ne elektrinį pjūklą?


Kaip ir minėjome, benzininiai pjūklai pasižymi labai aukštu galingumu. Tokį rinktis verta, jeigu:

 

  • Esate profesionalai arba dažnai kertate, pjaustote medieną, turite prižiūrėti didelį plotą;
  • Galite sau leisti šiek tiek didesnes išlaidas;
  • Turite ne vieną sklypą ar teritoriją, kurią reikia prižiūrėti;
  • Norite galingiausio įrenginio, kad visada būtumėte pasiruošę spręsti net ir nenumatytus iššūkius;
  • Galite sau leisti saugiai sandėliuoti tokį įrankį bei po ranka turite kuro bei tepalų įrankio priežiūrai.


Nepamirškite, kad benzininis grandininis pjūklas savo kaina kiek lenkia daugumą elektrinių alternatyvų, tad turėtumėte būti pasiruošę bei nusiteikę investuoti. Be to, jie generuoja išmetamąsias dujas ir daug triukšmo, tad reikėtų įsigyti atitinkamas apsaugos priemones – akinius, ausines bei pirštines, o dirbant – dėvėti kelnes bei viršutinį drabužį su ilgomis rankovėmis.