0

Sandėliavimo lentynos, seifai

Ieškote sprendimo patogiam ir saugiam daiktų laikymui? Elektroninė parduotuvė Ermitazas.lt jums gali pasiūlyti sandėliavimo lentynas ir seifus internetu. Šioje kategorijoje rasite: Modular, Terry, Avasco, Brihard, Yale ir kitų gamintojų produktus.

Rodyti:

Nėra rezultatų

Patogūs prekių filtrai leis greitai rasti ne tik, kurios sodo prekės tinka geriausiai, bet ir būtent, kurios sandėliavimo lentynos ir seifai labiausiai atitiks poreikius. Kiekvienos prekės puslapyje yra daug naudingos informacijos.


Pirkdami internetu rasite daug ypatingų pasiūlymų. Be to, galėsite patys pasirinkti patogiausią apmokėjimo ir pristatymo metodą.


Pagal ką rinktis lentyną savo biurui, sandėliui ar prekybos vietai?


Norint maksimaliai išnaudoti turimą sandėliavimo ir eksponavimo erdvę, labai svarbu pasirinkti tinkamas lentynas savo biurui, sandėliui ar prekybos patalpoms. Štai keletas veiksnių, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis geriausias lentynas savo erdvei:


Lentynos matmenys


Pirmiausia reikia atsižvelgti į turimą erdvę. Atlikite tikslius ploto, kuriame norite įrengti lentynas, matavimus, kad pasirinktumėte tinkamą lentynos dydį ir formą. Svarbu: aukštis, plotis ir gylis. Turėkite omenyje, kad lentyną reikia ir surinkti arba įnešti. Jūsų patogumui, produktai savo puslapyje turi šią informaciją, tad bus lengva rasti idealaus dydžio lentynas.


Maksimali apkrova


Labai svarbu nustatyti, kokį svorį atlaikančių lentynų jums reikia. Jei planuojate sandėliuoti sunkius daiktus, rinkitės itin tvirtas lentynas, kad išvengtumėte pažeidimų ar griuvimo. Ši informacija taip pat nurodoma prekės puslapyje.


Medžiagos


Įsitikinkite, kad pasirinktos lentynos pagamintos iš tvirtų medžiagų, kad atlaikytų kasdienį naudojimą, ypač jei planuojate laikyti sunkius daiktus arba naudoti jas sandėlyje ar komercinėse patalpose. Pavyzdžiui, metalinės ar medinės lentynos bus tvirtesnės nei plastikinės ir panašiai.


Ką ant lentynų laikysite?


Labai svarbi ir prekių ar daiktų rūšis, kurias norite laikyti ant lentynų. Apsvarstykite, kokio tipo dalykus norite laikyti ar eksponuoti. Pavyzdžiui, jei tai yra itin sunkūs ir/ar stambiagabričiai daiktai, geriau tinka mažesnis skaičius lentynų, tačiau didesni tarpai tarp jų.


Iš kitos pusės, jei norite laikyti smulkius daiktus, pavyzdžiui, kanceliarines prekes ar dokumentus, verčiau įsigyti daugiau skyrelių turinčią lentyną.


Reguliavimas


Jei reikia greitos ir lengvos prieigos, rinkitės reguliuojamas lentynas. Paprastai dauguma konfigūracijų suteikia bent šiek tiek lankstumo dėl pačių lentynų išdėstymo, tad surinkdami jas galite koreguoti jų aukštį.


Estetika


Kai kuriose vietose gali būti svarbi lentynų išvaizda. Jei lentynas naudojate eksponavimui mažmeninės prekybos aplinkoje, gali tekti atsižvelgti į modelio dizainą ir estetinį patrauklumą. Tai taip pat svarbu ir biuro ar panašaus tipo patalpose.


Biudžetas


Galiausiai atsižvelkite į savo biudžetą. Lentynos gaminamos iš skirtingų medžiagų, jos būna labai skirtingų dydžių ir dizainų, o taip pat skiriasi ir kaina. Nustatykite, kiek esate pasirengę išleisti, ir išsirinkite lentyną, kuri siūlo geriausią kainos ir kokybės santykį. Nepamirškite, kad jei esate ERMI KLUBO narys, čia galite tikėtis daug ypatingų pasiūlymų, kaip perkant su akcija.


Atsižvelgdami į šiuos dalykus tikrai galite rasti lentynas savo biurui, sandėliui ar prekybos vietai, kurias labiausiai apsimokės pirkti.


Pagal ką rinktis seifą namams ar savo verslui?


Seifas dokumentams, brangenybėms, gryniems pinigams ar kitam turtui atlieka labai svarbią užduotį. Kiekvienam pirkėjui labai svarbu žinoti, kad seifas namams ar komerciniams tikslams tikslingai atliks pavestą užduotį. Tai yra labai svarbus pirkinys, kuris turi apsaugoti vertingus daiktus. Tam, kad būtų lengviau net ir internetu išsirinkti, kuris seifas labiausiai tinka, paruošėme patarimus dėl to, į kurias produktų savybes labiausiai turėtumėte kreipti dėmesį.


Dydis ir talpa


Pirmiausia reikia atsižvelgti į tai, kokio dydžio seifas yra reikalingas. Jis turėtų būti pakankamai didelis, kad jame tilptų visi jūsų vertingi daiktai, dokumentai ir grynieji. Dar vienas patarimas – pasilikite vietos rezervui. Beveik visuomet vartotojų poreikiai išauga.


Užrakinimo mechanizmas


Yra įvairių seifų užrakinimo mechanizmų, pavyzdžiui, tradiciniai kombinuotieji, elektroniniai ir net biometriniai užraktai. Kiekvienas jų turi savų privalumų ir trūkumų, todėl turėtumėte pasirinkti tokį, kuris atitiktų jūsų saugumo poreikius. Geriausia – ieškoti kombinuoto užrakto, kadangi jis suteikia daugiausiai saugumo. Nepamirškite, kad spyna – tik dalis bendro saugumo. Ilgapirščiams žymiai lengviau pavogti patį seifą ir su juo susitvarkyti slėptuvėje, o ne bandyti išlaužti vietoje.


Atsparumas ugniai


Seifas, kuris atsparus ugniai yra itin vertas investicijos. Specialus atsparumo ugniai įvertinimas rodo, kiek laiko seifas gali atlaikyti ugnį ir kokią didžiausią temperatūrą jis gali išlaikyti. Tai suteiks laiko gelbėtojams ir jums patiems išgelbėti turinį.


Įrengimas ir vieta


Apsvarstykite, kur planuojate įrengti seifą ir kaip jis bus montuojamas. Seifas turėtų būti įrengtas sunkiai prieinamoje vietoje ir paslėptas nuo pašalinių akių. Geriausia, kad pinigų seifas ar seifas, kuriame laikomi brangūs daiktai, būtų įmontuotas į į grindis arba sieną. Kitu atveju rinkitės nenuspėjamą lokaciją.


Kaina


Seifų kainos gali būti įvairios, todėl nustatykite savo biudžetą ir pasirinkite variantą, atitinkantį jūsų biudžetą. Vieni seifai kainuoja pigiau, o kiti brangiau, tačiau nepamirškite, kad tai yra investicija į saugumą. Pirkdami internetu, jei esate ERMI KLUBO nariai, galite tikėtis rasti ne vieną patrauklų kainos pasiūlymą. Klubo nariai pažymėtas prekes gali pirkti pigiau, kaip su akcija.


Pagal šią informaciją lengvai rasite tinkamiausią variantą!