0

Krosnelės, priedai

Ermitazas.lt elektroninė parduotuvė siūlo platų santechnikos ir šildymo prekių asortimentą. Židiniai ir įranga skirta jiems pridės jaukumo namams, pirčiai, sodybai ar kitai erdvei. Jums daugiausiai siūlome pirkti NORDFLAM ir VICTORIA prekių ženklų krosneles bei priedus. Jeigu prisijungsite prie ERMI KLUBO, daug pažymėtų prekių įsigysite pigiau, kaip su nuolaida, tarsi su akcija. ERMI KLUBO nariai gauna daugiausiai ypatingų pasiūlymų.

Rodyti:

VELYKOS33
Krosnelė-židinys VICTORIA Rubin Ivory, 13 kW
Įprasta kaina
1 399,00 €/vnt

Pasinaudokite prekių filtrais ir rikiavimo įrankiu, kad greitai rastumėte, kurios: malkinės, granulinės, kieto kuro ar kitas kuro rūšys deginančios krosnelės labiau tinka jūsų situacijai.


Nesvarbu ar jus domina aukščiausios klasės variantai, ar pigios, nedidelės krosnelės, jas galėsite įsigyti sau priimtiniausiu būdu ir pasirinkti patogiausią pristatymo būdą. Taip pat siūlome ir galimybę pirkti išsimokėtinai.


Kaip pasirinkti geriausią krosnelę?


Išsirinkti idealią krosnelę savo namams ar kitoms patalpoms gali būti nelengva užduotis, nes rinkoje yra daugybė variantų. Tam, kad galėtumėte priimti geriausią sprendimą, peržiūrėdami platų krosnių asortimentą, atsižvelkite į dalykus, kuriuos dabar išvardinsime.


1. Kuro tipas. Krosnys gali būti kūrenamos įvairiu kuru - malkomis, briketais, granulėmis ir kitais. Įvertinkite ne tik tai, kokia yra pačios krosnies, bet ir kuro kaina.


2. Šildymo galia. Nustatykite jūsų patalpoms reikalingą šildymo galią, atsižvelgdami į plotą ir tūrį, izoliaciją ir sandarumą. Rinkitės krosnį su tinkamu galios diapazonu, kad užtikrintumėte efektyvų ir pastovų šildymą, tačiau ir tai, kad jis nebūtų perteklinis. Kai kada pakanka ir mini krosnelės.


3. Montavimo sprendimai. Čia jau reikia atlikti matavimus, kad žinotumėte, kokių matmenų krosnelė tilps į jai numatytą vietą, koks yra dūmtraukio skersmuo bei pačios krosnies svoris, kad būtų patogu ją atnešti į vietą.


4. Priežiūra. Skirtingų tipų krosnims reikia skirtingos priežiūros. Pavyzdžiui, malkines ir granulines krosnis paprastai reikia dažnokai valyti ir šalinti pelenus. Prieš priimdami sprendimą įvertinkite, kiek priežiūros židiniai – krosnelės turėtų reikalauti.


5. Biudžetas. Prieš nuspręsdami pirkti apsibrėžkite savo biudžetą, į kurį būtų įskaičiuota pradinė krosnies kaina ir įrengimo mokesčiai, jeigu samdysite specialistus. Nepamirškite, kad kainuoja ir kuras, o pačią krosnį galima įsigyti ir išsimokėtinai.


6. Saugos funkcijos. Ieškokite krosnių, kurių eksploatavimas būtų saugesnis, pavyzdžiui, įrengta apsauga nuo perkaitimo, liečiami paviršiai neįkaistantys ir automatinio išsijungimo mechanizmai. Šios funkcijos padeda sumažinti nelaimingų atsitikimų riziką.


7. Estetika ir dizainas. Krosnys būna įvairių stilių, medžiagų ir apdailos. Pasirinkite modelį, kuris papildytų jūsų interjero dizainą, pagerintų estetiką arba bent jau pernelyg nekristų į akis.


Taip pat nepamirškite sužinoti, kokia garantija taikoma jūsų krosnelei.


Ketaus ar plieninė krosnelė?


Medžiaga, iš kurios krosnelė pagaminta, gali turėti didelės įtakos jos veikimui, ilgaamžiškumui ir naudingumui. Dvi populiariausios medžiagos, naudojamos šių sprendimų gamyboje yra ketus ir plienas. Atidžiau pažvelkime į šių medžiagų skirtumus, kad padėtume savo klientams greičiau rasti geriausią variantą.

 

Apie ketų

 

Ketaus arba špižinės krosnelės gaminamos jau daugybę šimtmečių. Ketus yra sunki ir patvari medžiaga, puikiai išlaikanti šilumą ir tolygiai ją paskirstanti (atiduodanti). Iš ketaus gaminamos krosnys suprojektuotos taip, kad tinkamai prižiūrint ir eksploatuojant tarnautų daugelį metų.

 

  • Ketaus krosnys ilgiau išlaiko šilumą, todėl net ir užgesus ugniai jūsų patalpose šiluma sklinda dar kurį laiką.
  • Ketaus krosnelės labai atsparios nusidėvėjimui, todėl ilgai tarnauja, net dažnai naudojamos.
  • Su tokia krosnimi nesunku sukurti jaukią atmosferą.
  • Visgi reikėtų prisiminti, kad ketus labai daug sveria bei reikalauja daugiau laiko, kol įkaista.


Apie plieną


Plieninės krosnys paprastai yra lengvesnės už ketaus krosnis ir greičiau įkaista. Dėl dizaino ir didesnio šiluminio inertiškumo daug kam jos yra patrauklesnis pasirinkimas.

 

  • Plieninės krosnys greitai įkaista, todėl patalpos, kuriose jos stovi, greičiau sušyla.
  • Plieninės krosnys paprastai yra lengvesnės nei špižinės, todėl jas lengviau įrengti ir prireikus perkelti ar remontuoti.
  • Plieninės krosnys dažnai būna su elegantišku, moderniu dizainu, kuris gali geriau atitikti jūsų šiuolaikiškų namų estetiką.
  • Negalima nepaminėti to, kad šios krosnys greičiau išspinduliuoja šilumą, todėl jas reikia dažniau papildyti kuru.

 

Galutinis pasirinkimas priklausys nuo jūsų poreikių ir lūkesčių!