0

Mūsų parduotuvėje galite patrauklia kaina pirkti internetu įvairius mechaninius šlifavimo įrankius bei priemones. Į jų asortimentą patenka galąstuvai, dildės ir jų komplektai bei vieliniai šepečiai. Švitrinis popierius (liaudyje žinomas kaip šmirgelis), naudingas baldininkams, apdailos darbais užsiimantiems specialistams, dažytojams ir ne tik. Mūsų parduotuvė jums gali pasiūlyti CORTEX, MAKITA, FLEXIFOAM, RIKEN, DREMEL, RYOBI ir kitų gamintojų galąstuvus bei tokias šlifavimo priemones, kaip šlifavimo kempinė ar plieno vilna ir ne tik. 
Jeigu jums reikalingas švitrinis popierius medienai šveisti, dažams, lakui nuimti ar kitiems poreikiams patenkinti, pasinaudokite prekių filtrais bei rikiavimo įrankiu. Su jų pagalba lengvai rasite, kurie šlifavimo įrankiai ar švitrinio popieriaus variantai labiausiai tinka. Be to, jei esate ERMI KLUBO nariai, pažymėtus šlifavimo įrankius ar priemones galėsite pirkti pigiau nei įprastai.


Kaip rasti geriausią šlifavimo popierių internetu?


Ieškodami geriausio švitrinio popieriaus internete, turite pažinti grūdėtumo žymėjimą P.
Skaičius, einantis po P nurodo švitrinio popieriaus rupumą arba grūdėtumo smulkumą. Kuo mažesnis yra po P einantis skaičius, tuo šiurkštesnis švitrinis popierius. Kuo didesnis skaičius seka po P, tuo smulkesnis yra raštas. Skirtumas? Smulkesnio rašto švitrinis popierius leidžia išgauti švelnesnę ir lygesnę apdailą.
Šiurkščius paviršius šlifuoti ir senų dažų ar lako sluoksnio šalinimą pradėkite nuo mažesnio grūdėtumo (P40-P60) švitrinio popieriaus, palaipsniui pereidami prie vis smulkesnio didesnio grūdėtumo (P100-P220).  
Baigiamiesiems darbams arba šlifavimui tarp sluoksnių rinkitės dar smulkesnį grūdėtumą (P300 ir daugiau).
Pirkdami internetu ieškokite ne tik geros kainos. Jeigu švitrinio popieriaus žymėjimas (grūdėtumas) atitinka jūsų kriterijus, galite įvertinti lapelio matmenis arba ieškoti kempinėlių, juostų ar formatų, tinkamų jūsų darbui ir/ar įrankiams. Visa informacija apie šias savybes pateikiama pačiame prekės puslapyje.


Kokius įrankius dažniausiai ir labiausiai reikia galąsti?


Švitrinio popieriaus diskai ir kempinėlės ar juostelės dažniausiai naudojamos konkretiems įrankiams galąsti. Bet kuris rankinis ar elektrinis galąstuvas įprastai turi savo nuolatinius „klientus“, kuriuos reikia pagaląsti.
Dažniausiai tai yra virtuviniai peiliai, sodo įrankiai, pavyzdžiui, žirkles ir sekatoriai bei genėtuvai, medžio apdirbimui skirti įrankiai, pavyzdžiui, kaltai, obliavimo staklės ir kita.  Galąsti galima ir asmens higienos reikmenis, pavyzdžiui, skustuvus.
Įrankių ašmenų aštrumas yra labai svarbus kriterijus, nuo kurio priklauso ar juos pavyks efektyviai ir saugiai naudoti.

 

  1. Aštrūs virtuviniai peiliai sumažina pastangų poreikį ingredientams pjaustyti ir nelaimingų atsitikimų riziką.
  2. Sodininkams aštrios žirklės ir genėtuvai leidžia tiksliai ir kruopščiai kirpti bei pjauti, taip užtikrinant augalų sveikatą ir gerbūvį.
  3. Medienos apdirbimo įrankiai aštriomis briaunomis taip pat atlieka švaresnius ir tikslesnius pjūvius, todėl galutinis rezultatas atitinka net aukščiausius reikalavimus dėl kokybės.  
    Reguliarus galandimas ne tik prailgina įrankių tarnavimo laiką, bet ir padidina užduočių, kurioms jie naudojami, efektyvumą ir malonumą jas daryti.