0

Medienos grąžtai

0 prekių

Nėra rezultatų

Esate baldininkai? Mėgstate pasidaryk pats projektus? O gal dažnai tenka gręžti į medienos paviršius? Elektroninė parduotuvė Ermitazas.lt siūlo rinktis iš itin gausaus medienos grąžtų asortimento, kurį sudaro MARAKSIS, SPECIALIST+, BOSCH, MAKITA, RYOBI, TOPEX ir kitų gamintojų medienos grąžtai. Pasinaudoję prekių filtrais ir rikiavimo įrankiu lengvai rasite, kuris norimos formos ir ilgio grąžtas medienai su gilintuvu, sriegikliu ar kitomis savybėmis labiausiai atitiks poreikius. Kartu su pavieniais grąžtais parduodami ir jų komplektai, tad galite įsigyti viską, ko gali prireikti profesionaliam darbui. Prekių puslapiuose rasite daugiau aktualios techninės informacijos apie tai, kuo pasižymi kiekvienas pasirinkimas.


Kodėl verta medienos grąžtus pirkti internetu, iš Ermitazas.lt?


Jeigu jums reikalingas medžio grąžtas, bene labiausiai apsimoka jį pirkti iš Ermitazas.lt. Jeigu esate ERMI KLUBO nariai, ieškokite ypatingu ženklu pažymėtų grąžtų bei rinkinių. Jie nudžiugins ypatinga klubo kaina – pigiau nei įprastai.
Pirkdami internetu taip pat galite rinktis sau patogiausią apmokėjimo ir pristatymo būdą bei išvengti eilių. Kataloge jūs taip pat rasite ir kitų tipų grąžtus, gręžimo bei mechaninius įrankius, skirtus mėgėjiškiems projektams ar profesionaliam darbui.


Grąžtai medienai – svarbiausia žinoti


Apžvelgsime svarbiausius produktų tipus bei savybes, su kuriomis reikėtų susipažinti, jeigu jums reikalingas grąžtas medienai. 
Plunksninis arba greitasis grąžtas (angl. fast drill) - skirtas efektyviam ir greitam gręžimui į medieną. Jie paprastai gaminami iš greitapjovio plieno (HSS) ir turi aštrų, smailų antgalį su aštriomis briaunomis. Tokia konstrukcija leidžia greitai pašalinti medžiagą, todėl sutrumpėja laikas, reikalingas skylei išgręžti. Tokie grąžtai idealiai tinka paprastiems medienos apdirbimo projektams, kai svarbiausia yra greitis, bet ne toks didelis prioritetas – tikslumas. Tai gali būti karkasų ar komunalinių paslaugų darbai, kai reikia, jog laidai ar vamzdžiai eitų per medines konstrukcijas.
Baldiniai grąžtai yra specialiai sukurti tikslumo reikalaujantiems medienos apdirbimo darbams, pavyzdžiui, baldų gamybai. Toks grąžtas turi aštrų centrą ir šoninius smaigalius, kurių centravimo galimybė leidžia išlaikyti grąžto padėtį centre ir neleidžia jam nuslysti, todėl skylės gaunasi apvalios ir švarios. Ši konstrukcija puikiai tinka kaiščių skylėms, įlaidams ar bet kokiems kitiems darbams, kur labai svarbus tikslumas ir reikalingos lygios briaunos. Baldų grąžtai puikiai tinka gręžti kietmedį.
Dar parduodamas ir ne vienas spiralinis grąžtas. Tai yra bene populiariausias medienai skirtų grąžtų tipas (tačiau jie neretai tinka ir metalui, plastikui). Apdirbant medieną, spiralinė metalinio gręžimo antgalio konstrukcija ir aštrus smaigalys leidžia efektyviai pašalinti drožles, sumažinti trintį ir išsklaidyti karštį. Spiralės, arba grioveliai, išstumia drožles iš skylės. Dėl jų universalumo ir efektyvumo jie yra vienas iš pagrindinių reikmenų medžio apdirbimo įrankių rinkinyje.


Kaip pasirinkti geriausią grąžtą medienai internetu?


Ieškant geriausio medžio grąžto, reikia atsižvelgti į projekto reikalavimus ir medienos, su kuria dirbsite, rūšį.
Tikslumo reikalaujantiems darbams, pavyzdžiui, baldų gamybai, rinkitės specialius baldinius grąžtus, kurie leidžia padaryti tikslias ir švelniai išgręžtas skyles.
Paprastesniems darbams su mediena puikiai tinka spiraliniai grąžtai. Iš greitpjovio plieno pagaminti fast grąžtai idealiai tinka projektams, kur poreikis gręžti yra intensyvus ir nuolatinis. Su tokia įranga sumažinsite laiko sąnaudas, bet neprarasite kokybės. Didelėms skylėms skirti plunksniniai grąžtai, kurie gali greitai pašalinti didelį kiekį medienos.
Paminėjimo vertas ir visas asortimentas grąžtų, prie kurių minimas terminas deimantinis. Tokie grąžtai paprastai naudojami labai kietoms medžiagoms, pavyzdžiui, stiklui ar plytelėms, apdirbti. Tokį grąžtą nerekomenduojama rinktis medienai gręžti, nes galite ją pažeisti.
Tad būtent medžio apdirbimui skirtus įrankius rinkitės iš šios katalogo dalies. Asortimente esantis bet kuris sraigtinis, kūginis, pakopinis, kvadratinis, kampinis ar kito tipo grąžtas leis dirbti su įvairaus storio lentomis, plokštėmis ir ruošiniais.