0

Televizoriai

Domina modernūs, SMART televizoriai? Ermitažas.lt – elektroninė parduotuvė, kurioje galite internetu, labai patogiai pirkti: SAMSUNG, PHILIPS, LG, HISENSE, XIAOMI, eSTAR ir kitų gamintojų televizorius.

Rodyti:

Nėra rezultatų

Be to, jeigu esate ERMI KLUBO nariai, pamatysite, kad internetinė parduotuvė juos parduoda dar patrauklesne, ypatinga klubo narių kaina. Tad prisijungę prie ERMI KLUBO net ir brangiausius išmaniuosius TV su Android operacine sistema, OLED, QLED, miniLED ar kitų tipų ekranų technologijomis neretai įsigysite pigiau nei kiti. Ermitažas.lt suteikia galimybę televizorius pirkti išsimokėtinai, kartais net be pabrangimo.


Kiekvienas televizorius turi savo prekės puslapį. Jame pateikiama svarbiausia techninė informacija. Be to, rikiuoti ir filtruoti rezultatus galite ir pagal daug skirtingų techninių kriterijų (ekrano įstrižainę, jungčių tipus, ekrano raišką, kainą ir ne tik). Taip pat galite naudotis ir rikiavimo funkcija, kurios pagalba viršuje galite matyti modelius, kurie yra populiariausi, pigiausi ar gauna didžiausią nuolaidą. Pirkėjams galime pasiūlyti papildomų paslaugų, tokių kaip televizoriaus draudimas, kuris apsaugos nuo netikėtų nuostolių.


Pateikdami užsakymą galite išsirinkti pristatymo ir atsiskaitymo būdą, kuris jums atrodo geriausias. Mūsų komanda pasirūpins tuo, kad televizorius būtų paruoštas atsiėmimui fizinėse Ermitažo parduotuvėse arba perduotas kurjeriams – partneriams pristatymui visoje Lietuvoje.


Televizorių gamintojai elektroninėje parduotuvėje Ermitažas.lt


Ermitažas.lt asortimente yra labai įvairūs HD, FHD, UHD – 4K ir net 6K ar 8K televizoriai. Svarbu pakalbėti apie jų gamintojus, nes kiekvienas turi išskirtinių technologijų bei privalumų. Dėl jų vieni arba kiti televizoriai gali tapti geriausiu pasirinkimu būtent jums.


SAMSUNG


Jų televizoriai vertinami dėl pažangių technologijų ir elegantiško dizaino. Kaip, ko gero didžiausias gamintojas TV rinkoje, SAMSUNG turi ką pasiūlyti visuose segmentuose, visiems įstrižainių dydžiams. Stulbinama vaizdo kokybė per QLED ir Micro LED ekranus, patogi vartotojo sąsaja bei unikalios funkcijos, gerinančios patirtį – Quantum HDR, Adaptive Sound, didžiausi SAMSUNG televizorių privalumai.


PHILIPS


Šie įrenginiai garsėja Ambilight technologija, kuri projektuoja aplinkos apšvietimą ant sienos ir taip pagerina žiūrėjimo patirtį. PHILIPS televizoriai neretai siūlo gerą kainos ir kokybės santykį, džiugina Dolby Vision sprendimais ir turi aukštos kokybės garso sistemas.


LG


LG gamina bene geriausius ekranus. Jų OLED išmanieji TV dažnai laikomi kokybės standartu. Juos renkasi tikri kinomanai ir geriausios kokybės vaizdą vertinantys vartotojai. Moderniausiuose LG televizoriuose yra AI ThinQ funkcija, leidžianti įrenginį valdyti balsu ir integruoti išmaniuosius namus. LG nuosava webOS platforma suteikia prieigą prie daugybės programėlių televizoriuje.


Hisense


Galima sakyti, kad HISENSE televizoriai yra biudžetinės klasės lyderiai. Daugiausiai jų televizorių turi aukštos raiškos LED ekranus dėl kurių HISENSE TV kainos išliks konkurencingos. Nemažai modelių palaiko Dolby Vision ir Dolby Atmos funkcijas, todėl konkurencinga kaina nereikalauja jokių kompensacijų kokybės sąskaita.


Xiaomi


MI televizoriai, kaip ir visa Xiaomi technika, gauna pagyras dėl stilingo dizaino, patogaus naudojimo ir aukšto kainos bei kokybės santykio. Nemažai jų TV modelių turi 4K raiškos ekraną.


eSTAR


Jeigu ieškote nebrangaus HD ar FHD televizoriaus, drąsiai galite rinktis lietuviškus eSTAR!


Televizorių ekranų technologijų palyginimas bei apžvalga


Seniau žmonės turėdavo rinktis vieną kineskopinių TV modelių. Po to rinkoje atsirado pirmieji skystųjų kristalų ekranai bei plazminis televizorius. Laikui bėgant technologijos tobulėjo ir nusistovėjo tam tikri technologiniai standartai, kuriuos dabartiniai gamintojai stengiasi atitikti. Šiuolaikiniai televizoriai gali turėti šias ekranų technologijas: LED, QLED arba OLED. Taip pat yra ir keli porūšiai: Mini LED, NanoCell, LED LCD ir ne tik. Apžvelgsime kiekvieno iš jų privalumus.


OLED


Paprasčiausia OLED technologiją įsivaizduoti taip, kad ekrane yra daug mažų, atskirai veikiančių švieselių. Taip veikia OLED – organiniai LED diodai. Kiekvienas pikselis šviečia atskirai, todėl spalvos ekrane atrodo ryškiai. Na, o kadangi pikselis gali ir visai išsijungti, matoma tikra juoda spalva, dėl kurios filmai ar kitas turinys stebina nuostabia kokybe.


QLED


QLED arba kvantinių LED technologija yra tarsi spalvų superherojų komanda. Šie ekranai naudoja specialų nanodalelių sluoksnį, kuris yra už ekrano. Su jo pagalba spalvos ekrane atrodo gyvesnės ir ryškesnės. Vienas iš išskirtinumų yra tai, jog QLED televizoriai būna ir su labai didele įstrižaine.


Įprasti LED ekranai


LED technologija – tarsi mažos spalvotos lemputės apšviečiančios ekraną. Taip ekrane galima matyti vaizdą. Tai – gana paprasta, tačiau neblogai išvystyta technologija, kurios atmainos – OLED ir QLED dominuoja geriausių TV ekranų rinkimuose.


MiniLED


Tai – mažesni ir tankiau išdėstyti LED diodai. Dėl tankesnio išdėstymo gali būti išgaunamas aiškesnis vaizdas.


NanoCell


Tai su QLED konkuruojanti – analogiška technologija. Skirtumas – labai smulkiose detalėse, todėl NanoCell yra LG patentuotas sprendimas, o QLED sutiksime SAMSUNG televizoriuose ir kituose įrenginiuose, kurie naudoja SAMSUNG ekranus.


LED LCD


Ši technologija sujungia LED šviesos diodų ir LCD – skystųjų kristalų ekrano technologijas. Biudžetinėje klasėje toks pasirinkimas gali būti tikrai neblogas.


Nepriklausomai nuo technologijos ieškokite televizorių, kurių TV ekranai pasižymi aukščiausia raiška.


Kokios įstrižainės televizorių geriausia pirkti?


Paprastai dydžiui įtakos turi televizoriaus žiūrėjimo atstumas. Trumpiausiu būdu paaiškinti viską galima taip, jog toliausiai nuo ekrano sėdintiems reikalingas didelis televizorius. Tačiau, kadangi galima rinktis TV su ekrano įstrižaine nuo 23,6 ar 32 colių iki 75 ar net 85 colių, gali būti pravartu susipažinti su tuo, kaip nustatomas geriausias TV dydis pagal atstumą.


Ekspertai pataria naudotis tokia taisykle, jog Atstumas iki TV ekrano turėtų atitikti ~1,5 įstrižainės.


Tad, jeigu nuo TV sėdite 150 cm atstumu, rinkitės 40 – 43 colių (102-109cm) įstrižainės TV.


Jeigu atstumas iki TV yra 210 cm, jums geriausiai tiks maždaug 55 colių (139-140 cm) ekranas. Atstumui esant ~250 cm, rinkitės didesnius 65 colių TV ir taip toliau.


Dar vienas ekspertinis patarimas – didžiausias TV nebūtinai yra geriausia investicija, nes jis neturėtų užimti pernelyg daug matymo lauko. Rekomenduoja sėdėti tokiu atstumu, kad ekranas užimtų ne mažiau kaip 30° jūsų regėjimo lauko, o filmų ar įtraukiančio turinio metu – 40°. Jeigu TV ne statote, o kabinate, taip pat atsižvelkite, kokiame aukštyje kabinamas ekranas.


Svarbios ir naudingos funkcijos moderniuose SMART televizoriuose


Modernūs televizoriai nebėra tik ekranas, galintis rodyti kanalus. Naujojo tipo išmanusis/SMART TV yra tarsi kompiuteris ir televizorius viename. Jis gali turėti tiek daug technologijų ir privalumų, kad smarkiai pagerins jūsų žiūrėjimo patirtį. Apžvelkime, kokios funkcijos ir savybės televizoriams yra labai svarbios, apie kurias vartotojai turėtų žinoti.

 

  • HDMI jungčių skaičius – kuo jų daugiau, tuo daugiau prietaisų galite prijungti. HDMI televizoriaus jungtys reikalingos TV priedėliams, išoriniams transliavimo įrenginiams, žaidimų konsolėms.
  • Garso technologija bei sistema – tai, kokia garso sistema (techninė ir programinė) įdiegta televizoriuje, daro didelę įtaką naudojimo patirčiai, ypač klausant muzikos ir žiūrint filmus, serialus.
  • NFC – pagrindinis NFC technologijos pliusas, kad TV galite sujungti su planšete ar išmaniuoju TV bei dalintis turiniu, ekrano vaizdu.
  • 3D – nors 3D technologija yra gana reta, tačiau mėgstantiems tokį interaktyvų žiūrėjimą gali būti verta investuoti į tokią galimybę siūlantį ekraną.
  • Energinis efektyvumas – nuo jos priklauso, kiek elektros energijos sunaudoja įjungtas televizorius. Aukštesnės klasės įrenginys ilguoju laikotarpiu gali padėti nemažai sutaupyti.


Ar verta pirkti 6K ar net 8K televizorius?


Dabartinis ekranų etalonas arba standartas yra 4K – UHD raiška, kuri atitinka 3840 x 2160 pikselius. Tačiau modernių TV rinkoje yra ir aukštesnių galimybių ekranų, galinčių atkurti netgi 6K ar 8K vaizdą. Dėl to, didesnį biudžetą turintys pirkėjai gali susigundyti galimybę tokį modelį įsigyti. Tačiau ar tai daryti verta?


Nors 6K ir 8K televizoriai stebina neįtikėtinai didele ekranų raiška, tokios raiškos turinio kiekis vis dar yra labai ribotas. Net 4K turinio kol kas netransliuoja beveik jokia lietuviška televizija, maža dalis užsienio kanalų. Jis pasiekiamas tik internetu, per tai siūlančias platformas.


Be to kainų skirtumas yra tikrai pastebimas. Nauji 6K ir 8K televizoriai paprastai yra net kelis kartus brangesni nei 4K televizoriai. Realizuoti tokio TV potencialą įmanoma tik turint aukščiausios raiškos vaizdo turinį. Arba, jeigu esate pasiryžę rimtai investuoti – nusipirkus 8K TV, net ir po kelių metų jūsų TV vis dar turėtų išlaikyti puikią vertę.


Televizorius žaidimams su konsole – kaip jį rasti?


Jeigu turite žaidimų konsolę, į TV techninius parametrus kreipkite ypatingą dėmesį.


Visų pirma – rinkitės 4K UHD raiškos (ar aukštesnės) ekranus, palaikančius bent 60 Hz dažnį. Geriausia – 120 Hz ekranas. Tai padės išvengti vadinamojo motion blur ir žaidimų patirtis bus sklandesnė.


Atkreipkite dėmesį į jau minėtą akcentą – HDMI jungčių skaičių bei specialias funkcijas žaidimams. Tokios technologijos kaip HDR ir VRR gali prisidėti prie to, kad žaidimų patirtis bus daug smagesnė.


Statyti ant staliuko, ar kabinti ant sienos: kaip pasirinkti geriausią TV montavimo būdą?


Galite pastebėti, kad vizualizacijose arba nuotraukose televizoriai gali būti pastatyti ant staliuko arba pakabinti ant sienos. Labai dažnai gali kilti klausimas – o kaip montuoti televizorių savo svetainėje, miegamajame ar vaikų kambaryje. Geriau jį pastatyti ar kabinti?


Pastatę TV ant stalo, džiaugsitės lankstumu ir laisve. Prireikus, nesvarbu jis mažas ar didelis, bet kada galite lengvai perkelti televizorių ir pakeisti jo padėtį ar vietą. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nuomojasi būstą, planuoja kraustytis arba TV mėgsta persinešti iš vieno kambario į kitą (pvz., kelių aukštų lofte).


Kita vertus, ant sienos pritvirtintas įrenginys taupo erdvę ant grindų bei paviršių. Taip sukuriamas modernaus, tvarkingo kambario įvaizdis. Toks sprendimas ypač naudingas mažesnėse erdvėse bei ten, kur dominuoja minimalizmas. Šis montavimas taip pat padaro televizorių nepasiekiamą vaikams ar naminiams gyvūnams, todėl sumažėja atsitiktinio sugadinimo rizika. Visgi tenka susitaikyti, kad sienoje visada bus skylės ir tvirtinimui skirtas laikiklis.


Geriausias sprendimas priklauso nuo jūsų pageidavimų, kambario išplanavimo ir gyvenimo būdo!