0

Išmanieji laikrodžiai

Pastaraisiais metais išmanieji laikrodžiai ir apyrankės tampa vis populiaresniu aksesuaru. Šie aukštųjų technologijų prietaisai turi daugybę funkcijų, kurios gali padėti palaikyti ryšį, išlikti aktyviems ir organizuotiems bei supaprastinti kasdienybę. 

 

Ermitazas.lt internetinė parduotuvė siūlo platų išmaniųjų laikrodžių pasirinkimą iš pirmaujančių prekių ženklų, tokių kaip Amazfit, Apple, Samsung, Xiaomi, Garmin, FITBIT, Huawei ir daug kitų.

Rodyti:

Nėra rezultatų

Geriausi išmanieji laikrodžiai taip pat tarnauja ir kaip mados aksesuaras, nes juos galima derinti su skirtingomis apyrankėmis ir keisti ciferblato išvaizdą. Tai leidžia lengviau jį pritaikyti prie savo stiliaus. Išmanusis laikrodis gali tapti ir puikia dovana moterims, vaikams, vyrams, paaugliams ir beveik bet kokiam žmogui, ypač jei jis nuolat keliauja, arba domisi technologijomis ir aktyviai leidžia laisvalaikį.

 

Prisijunkite prie ERMI KLUBO ir čia rasite ne vieną ypatingą pasiūlymą bei prekes su akcija. Pažymėtus išmaniuosius laikrodžius pavyks pirkti dar pigiau, o jeigu norite – galėsite pasirinkti ir atsiskaitymą išsimokėtinai!

 

Kaip išsirinkti geriausią išmanųjį laikrodį? Apie funkcijas

 

Išmanieji laikrodžiai gali būti labai skirtingi. Jeigu jus domina išmanieji laikrodžiai ir galvojate, kaip išsirinkti patį geriausią, pateiksime patarimus ir apžvelgsime svarbiausius techninius parametrus, kad tai padaryti būtų kuo lengviau. Jūsų patogumui veikia prekių filtrai, kurie leidžia susiaurinti rodomų rezultatų sąrašą pagal jūsų keliamus kriterijus. Na, o ir pačiuose prekių puslapiuose rasite daug naudingos informacijos apie tai, ką gali jus dominantis smart watch modelis.

 

eSIM funkcija

 

Ši funkcija, tai SIM kortelė, įmontuota į išmanųjį laikrodį, o ne išimama kortelė, kokią turi telefonai. Funkcija eSIM leidžia naudotojams aktyvuoti ir tvarkyti savo mobiliojo ryšio paslaugas per laikrodį. Reiškia, su juo galite siųsti žinutes, skambinti, atsiliepti ir ne tik.

 

Laikrodžiai su eSIM veikia taip, kad naudotojai gali nuotoliniu būdu aktyvuoti ir valdyti savo korinio ryšio paslaugą tiesiogiai išmaniajame laikrodyje. Tad, jeigu bėgiojate, bet nusimato svarbus skambutis – jo nepraleisite. Taip pat, net ir jeigu pamiršote telefoną arba jį palikote kitame kambaryje, turėdami laikrodį sutaupysite laiko.

 

Išmaniuosiuose laikrodžiuose įdiegta eSIM funkcija būtų naudingiausia tiems, kurie dažnai keliauja ir nori išvengti SIM kortelių keitimo rūpesčių arba gali susidurti su profesiniais iššūkiais net po darbo valandų, užima atsakingas pareigas. 

 

NFC

 

NFC (angl. Near Field Communication) - tai technologija, leidžianti prietaisams, esantiems arti vienas kito, belaidžiu ryšiu bendrauti tarpusavyje. Ši funkcija yra daugelyje išmaniųjų laikrodžių ir naudojama bekontakčiams mokėjimams, duomenų perdavimui ir prietaisų suporavimui ar net išmanių spynų atrakinimui.

 

Laikrodžiai su NFC labai palengvina jūsų kasdienybę. Bene visi geriausi ir populiariausi smart watch modeliai turi tokią funkciją ir leidžia atsiskaityti už pirkinius, dalintis informacija, naudoti NFC programavimo privalumus buityje ir ne tik. 

 

NFC funkcija išmaniajame laikrodyje būtų naudingiausia tiems, kurie dažnai atlieka bekontakčius mokėjimus, pavyzdžiui, naudodamiesi Apple Pay arba Google Wallet. Ji taip pat naudinga tiems, kurie dažnai keičiasi duomenimis tarp įrenginių, pavyzdžiui, perduoda kontaktus, failus ir vaizdus. 

 

Ekranas

 

Ekranas yra vienas svarbiausių išmaniojo laikrodžio komponentų. Jame rodoma visa informacija ir naudotojo sąranka. Dažniausiai išmaniųjų laikrodžių ekranams naudojama OLED (organinių šviesos diodų) ir LCD (skystųjų kristalų) technologija. OLED ekranai pasižymi dideliu kontrasto santykiu, ryškiomis spalvomis ir sodria juoda spalva, o LCD ekranai - dideliu ryškumu ir energijos vartojimo efektyvumu. Pastarieji – pigesni, o OLED montuojami į premium klasės laikrodžius.

 

Renkantis išmanųjį laikrodį, reikia atsižvelgti į keletą dalykų, susijusių su ekranu. Pirmasis yra raiška. Kuo didesnė raiška, tuo geresnis bus vaizdas. 

 

Kitas svarbus aspektas - ekrano dydis, įstrižainė. Žmonėms, turintiems regos sutrikimų arba sunkumų skaitant smulkų tekstą, didesnis ekranas tikrai bus naudingesnis. Mažesnis laikrodis tinka vaikams arba smulkesniam riešui. Nepamirškite, kad jeigu laikrodis turi daug funkcijų, jas daug patogiau valdyti per didelį ekraną.

 

Na ir paskutinis svarbus aspektas yra ekrano ryškumas, nes nuo jo priklauso, kaip gerai ekranas matomas saulės šviesoje ar bet kokioje kitoje aplinkoje. 

 

GPS

 

GPS, arba Global Positioning System, yra technologija, kuri naudojama prietaiso buvimo vietai nustatyti. Tam ji naudoja palydovų ryšį ir gali pažymėti lokaciją žemėlapyje. Tai funkcija, kuri vis dažniau sutinkama išmaniuosiuose laikrodžiuose ir naudojama įvairiems tikslams, pavyzdžiui, navigacijai, aktyvumo veiklai ir kitiems poreikiams tenkinti.

 

Dažnai GPS išnaudoja keliaujantys su išmaniaisiais laikrodžiais. Su juo bus paprasta stebėti aktyvumą, išsisaugoti įveiktus maršrutus, optimizuoti treniruočių programas ir ne tik. 

 

GPS funkcija išmaniajame laikrodyje labiausiai praverstų žmonėms, kurie užsiima veikla būtent lauke, pavyzdžiui, bėgiojimu, važinėjimu dviračiu, žygiais pėsčiomis arba žaidžia golfą. Ji taip pat naudinga tiems, kurie dažnai keliauja ir nori orientuotis nepažįstamose vietose neišsitraukdami telefono. Pavyzdžiui, GARMIN laikrodžiai turi vieną geriausių GPS sistemų rinkoje ir leidžia naviguoti net atokesnėse vietovėse.

 

Biometrinių duomenų stebėjimas

 

Nors jau minėjome, kad laikrodžiai gali būti su GPS, su skambinimo, atsiliepimo funkcija ir kitais privalumais, atskirto paminėjimo nusipelno biometrinių duomenų stebėjimo galimybės. Tai yra vienas įspūdingiausių išmaniųjų laikrodžių sugebėjimų.

 

Pastaraisiais metais biometrinių duomenų stebėjimas naudojant išmaniuosius laikrodžius tampa vis populiaresnis. Su kūnu nuolat kontaktuojantis įrenginys leidžia vartotojams stebėti įvairius savo sveikatos ir fizinės būklės duomenys. Biometrika apima tokius duomenis, kaip širdies darbas, miego režimas ir aktyvumo lygis. Ši informacija gali būti naudojama siekiant padėti naudotojams geriau pažinti savo kūną ir pasirinkti sveikesnį gyvenimo būdą, didinti aktyvumą, skatinti siekti tikslų, pranešti apie pavojus.

 

Išmaniuosiuose laikrodžiuose biometriniams duomenims stebėti naudojami įvairūs jutikliai, pavyzdžiui, širdies ritmo jutikliai, akselerometrai ir miego stebėjimo jutikliai. Šie jutikliai renka duomenis ir siunčia juos į laikrodžio procesorių, kuris juos analizuoja ir pateikia naudotojui įžvalgas bei grįžtamąjį ryšį. Šią informaciją galima sinchronizuoti su išmaniajame telefone, planšetėje ar kompiuteryje esančia programėle, kurioje naudotojai gali peržiūrėti išsamias ataskaitas ir stebėti savo pažangą.

 

Biometrinių duomenų stebėjimo funkcija išmaniajame laikrodyje būtų naudingiausia tiems žmonėms, kurie rūpinasi savo gerbūviu. Nesvarbu ar norisi pakelti savo bendrą fizinės būklės lygį, numesti svorio ar pagerinti miego kokybę arba valdyti streso lygį. Išmanieji laikrodžiai taip pat padeda žmonėms stebėti savo širdies ritmą, kraujospūdį ir deguonies kiekį, o tai ypač praverčia sergantiems širdies ligomis ar hipertenzija.

 

Raskite geriausią pasiūlymą išmaniajam laikrodžiui iš Ermitazas.lt

 

Nebesivarginkite ieškodami kitur! Čia rasite visus populiariausių prekės ženklų išmaniuosius laikrodžius sau ar artimam žmogui. Pasiūlymai nustebins patrauklia kaina, o jeigu esate ERMI KLUBO nariai, jums tikrai patiks ir įvairūs pigūs laikrodžiai, kurie parduodami dar pigiau nei įprastai.

 

Padidinkite savo komfortą, praplėskite galimybes ir naudokitės visais šių įrenginių teikiamais privalumais!