Viryklės

Domina kokybiška stambi buitinė technika? Ieškote patikimos viryklės savo būstui, patalpoms ar įrenginėjamam projektui? Tokiu atveju užsukote kaip tik ten, kur reikia. Ermitazas.lt parduotuvėje internetu parduodamos: dujinės, elektrinės, indukcinės ir kombinuotos viryklės. Asortimente yra: Electrolux, BEKO, Gorenje, AEG, Whirlpool, RAVANSON, ECG, FIRST ir kitų garsių gamintojų technika.

Rodyti:

Nėra rezultatų

Jeigu domina konkreti viryklė su orkaite ar be orkaitės, prekės puslapyje galite rasti dar daugiau techninės informacijos, kuri padės pasirinkti. Tapkite ERMI KLUBO nariais jau dabar ir galėsite džiaugtis geriausios kainos pasiūlymais viryklėms ir buitinei technikai. Pažymėtos prekės iš katalogo kainuos pigiau nei įprastai. Tapti klubo nariu gali visi!

 

Viryklės Ermitazas.lt prekių kataloge 

 

Elektroninėje parduotuvėje Ermitazas.lt prekių asortimentą sudaro įvairiausių tipų viryklės. Vienos iš jų yra pastatomos arba montuojamos ir tinka naudojimui patalpose. Tačiau čia taip pat parduodamos ir mini lauko, turistinės krosnelės – viryklės bei daug kitų tipų produktų. Internete rasite visas virykles iš fizinių mūsų parduotuvių bei papildomą asortimentą, kuris pasiekiamas tik elektroninėje parduotuvėje.

 

Pakalbėkime apie tai, kaip rasti geriausią viryklę namams ar patalpoms. Prieš renkantis visų pirma reikėtų išspręsti klausimą – „Ar reikia pastatomos, į spintelę įmontuojamos, ar stalinės – ant stalviršio atsidursiančios viryklės?“. 

 

Viryklės matmenys

 

Priėmę sprendimą dėl stalviršinės ar pastatomos viryklės, galite pradėti ieškoti tinkamo sprendimo pagal matmenis. Paprastai dauguma viryklių yra standartinių matmenų, tačiau ypač, jeigu perkate pastatomą viryklę su elektrine ar su dujine orkaite, atidžiai išmatuokite erdvę, kurioje ji turėtų stovėti. Daugumos viryklių plotis svyruoja tarp 50 cm ir 60 cm, tačiau jūs galite pažymėti savo matmenis pasinaudoję prekių filtru.

 

Pastatoma viryklė su dujomis ar elektra?

 

Tiek dujinės, tiek elektrinės viryklės yra populiarios. Tačiau kuris tipas labiau tiks jums? 

 

Pastaruoju metu ekspertai teigia, jog elektrinės gali būti taupesnės, tačiau jos nebūtinai suteiks tiek daug kulinarinių galimybių, kadangi kaitinimas elektra retai leidžia taip delikačiai reguliuoti temperatūrą.

 

Valymo ir priežiūros prasme geriau rinktis elektrines virykles, kadangi jose yra mažiau mechaninių ir atvirų komponentų, kurie dėvisi ar galėtų sugesti. Be to, jeigu rinksitės elektrinę viryklę, jums nereikės naujo dujų įvado arba būtinai kviestis specializuotus meistrus dėl dujų sujungimo. Tačiau tuo atveju, kada dingsta elektra, tik dujinės viryklės liks nepaveiktos.

 

Įvertinkite savo lūkesčius ir privalumus bei trūkumus. Taip priimsite patį geriausią sprendimą.

 

Orkaitė su savaiminio išsivalymo funkcija

 

Jeigu renkatės viryklę su orkaite, ieškokite ar nevyksta akcija - netaikoma speciali ERMI KLUBO kaina modeliams su pirolize – savaiminio išsivalymo funkcija. Tai gerokai palengvins orkaitės priežiūrą ir valymą.

 

Kaitviečių skaičius

 

Be abejonės negalima pamiršti ir apie kaitviečių skaičių. Nepaisant to iš kokios pažangios stiklo keramikos pagaminta viryklė, ar ji yra su ketaus grotelėmis ar kitais priedais, galų gale vienu svarbiausių kriterijų vis tiek išliks kaitviečių skaičius. Rekomenduojame namams rinktis modelius su ne mažiau nei 4 kaitvietėmis, nebent turite ribotą erdvę.