Užsisakykite internetu ir nemokamai atsiimkite jau po 2 valandų Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių atsiėmimo punktuose!

0

Skalbimo mašinos

Ieškote skalbimo mašinos savo namams ar įrenginėjamoms patalpoms? Užsukę į Ermitazas.lt jūs galėsite rinktis iš plataus asortimento, kurį sudaro: Candy, Electrolux, Whirlpool, AEG, LG, BEKO, Bosch, Indesit, Samsung bei ARISTON – patikimų gamintojų skalbimo mašinos.

Rodyti:

Energijos klasės informacija
Skalbimo mašina SAMSUNG WW80T634DHE/S7, 8 kg
ERMI klubo nariams-25%
359,00 €/vnt
479,00 €/vnt
Skalbimo mašina SAMSUNG WW80T634DHE/S7, 8 kg
  • Skalbimo talpa, kg: 8
  • Energetinio efektyvumo klasė: B
  • Energijos efektyvumo klasės skalė: A - G

Pristatymas

Atsiėmimas

Patogūs prekių filtrai palengvins paieškas net ir tarp gausaus asortimento. Jūs iš karto matysite, kurie produktai bet kurioje kategorijoje yra patraukliausias pasirinkimas. Jeigu esate ERMI KLUBO nariai, pažymėtoms skalbimo mašinoms gausite dar geresnes kainas. 

 

Kokie kriterijai yra svarbiausi renkantis skalbimo mašiną internetu?

 

Turbūt pastebėjote, kad modernios skalbimo mašinos gali turėti labai daug funkcijų ir savybių. Jeigu žinosite apie jas bent šiek tiek informacijos, iš karto galėsite tiksliau įvertinti savo poreikius ir suprasti, ar pvz., jums reikia mašinos su džiovykle, su garų funkcija ir ne tik. Renkantis skalbimo mašiną internetu, svarbu atsižvelgti į keletą pagrindinių veiksnių:

 

Pradėkite įvertindami vietos, kurią galėsite skirti skalbimo mašinai, dydį ir skalbinių kiekį, kurį paprastai tenka skalbti. Jei turite didelę šeimą arba skalbiate daug, prioritetą teikite modeliams su didesne būgno talpa. Na, o mažesniems namų ūkiams bei kuklesniems poreikiams pakaks ir standartinių 45 cm gylio, 50 – 60 cm pločio ar panašių modelių. Pasinaudokite prekių filtru, kad susiaurintumėte rodomų rezultatų sąrašų pagal matmenis. Rasite mažagabritinės skalbimo mašinos arba siauros – mini gabaritų bei tradicinių matmenų modelius. 

 

Po to, kai žinote dydį, apsibrėžkite biudžetą, kurį galėsite skirti. Kadangi tai – ilgalaikė investicija, kai kada didesnė kaina už daugiau funkcijų bus labai naudinga.

 

Asortimente yra automatinės ir pusiau automatinės skalbimo mašinos. Kai kuriems žmonėms labiau patinka rankinio valdymo paprastumas, o kitiems – automatizuoto valdymo patogumas. Čia rinktis turėtumėte pagal savo skonį.

 

Skalbimo mašinos turi net kelių skirtingų tipų energinio efektyvumo klases (bendra, gręžimo ir skalbimo). Galite įvertinti jas visas ir lygindami prioritetą teikite įrenginiui, kurio efektyvumo klasė A+++ arba kuo arčiau šio, aukščiausio įvertinimo.

 

Kai kurios skalbyklės turės įmontuotą džiovyklę, o kitos - ne. Jei neturite atskiros džiovyklės arba mėgstate skalbinius džiovinti lauke arba iškabintus, tai gali būti neaktualu. Tačiau jei namuose nėra daug vietos arba norisi palengvinti rūbų priežiūrą, rinkitės mašinas su džiovykle.

 

Lygindami skalbimo mašinas kataloge taip pat pamatysite, kad jos būna per viršų pakraunamos arba pakraunamos per šoną. Per viršų pakraunamos paprastai kainuoja pigiau, o jų talpa būna didesnė. Kita vertus, per šoną pakraunamos skalbimo mašinos paprastai būna energetiškai efektyvesnės ir gali būti tinkamesnės mažesnėms patalpoms. Be to, iš jų, ko gero patogiau išsitraukti skalbinius. 

 

Taip pat įsigilinkite į tai, kokios skalbimo ir plovimo programos bei funkcijos bus prieinamos. Pavyzdžiui, garų funkcija - kai skalbimo ciklo metu drabužiams valyti ir „atnaujinti“ naudojami garai. Ši funkcija paprastai būna aukštesnės klasės, brangiau kainuojančiose skalbimo mašinose ir yra padeda pašalinti dėmes, sumažinti raukšles ir pašalinti nemalonų kvapą, kuris įsigėrė į audinį.

 

Apibendrinant, rinkdamiesi tokį įrenginį internetu, atsižvelkite į jo dydį, kainą, valdymo ypatumus, vandens ir elektros energijos sąnaudas, džiovyklės sistemą ir į tai, ar norite iš viršaus ar iš šono įkraunamos skalbyklės. 

 

Tai – svarbiausios savybės ir funkcijos, apie kurias verta žinoti.

 

Kaip teisingai naudoti skalbimo mašiną, kad ji tarnautų ilgiau?

 

Net ir pigios skalbimo mašinos yra rimta, ilgalaikė investicija. Dėl to tikrai naudinga susipažinti su patarimais, kurie galėtų padėti teisingai naudoti įrenginį, kad ji tarnautų ilgiau.

  • Laikykitės gamintojo rekomendacijų bei susipažinkite su svarbiausiais niuansais. Tik pusvalandis jūsų laiko gali padėti prailginti tarnavimo laiką net ne mėnesiais, o metais.
  • Naudodami tinkamą vandens temperatūrą skalbiniams, galite apsaugoti savo drabužius nuo temperatūrinių pažeidimų ir prailginti skalbyklės tarnavimo laiką. Vadovaukitės informacija ant drabužių etiketės. Tas pats galioja ir su džiovinimo funkcija. Pernelyg karšti ciklai papildomai apkrauna skalbimo mašiną.
  • Naudojant per daug skalbimo priemonių, mišinys gali smarkiai užputoti. Tai gali sugadinti įrenginį ar sumažinti jo efektyvumą. Jeigu perkate naują skalbimo priemonę, pasidomėkite, kiek jo reikėtų pilti bei tyčia neviršykite nurodytos normos.
  • Dėl to, kad į būgną prikraunama per daug daiktų arba jų svoris – per didelis, įrenginys „vargsta“, kaista ir atsiranda tikimybė, kad jis greičiau suges. Prekių kataloge ir aprašymo skiltyje galite pasirinkti, kad matytumėte skalbimo mašinas su 3,5 kg, 4 kg, 6 ar net 10+ kg skalbimo talpa.
  • Reguliarus skalbyklės valymas gali padėti išvengti purvo ir nešvarumų sankaupų. Minėtos sankaupos laikui bėgant užkemša įvairius mazgus ir dėl to gali suprastėti bet kurios skalbimo mašinos darbas.

 

Būtent atsižvelgdami į minėtus patarimus galite pailginti skalbyklės tarnavimo laiką.

 

Kodėl pirkti skalbimo mašiną iš Ermitazas.lt elektroninės parduotuvės?

 

Kad ir kokios skalbimo mašinos – ekonomiškos ir mažos, talpesnės ir su kuo daugiau režimų, turinčios džiovyklę arįmontuojamos ieškote, Ermitazas.lt asortimente turėtumėte rasti tai, kas atitiks poreikius. Visgi asortimentą Ermitazas.lt sudaro visos skalbimo mašinos, kurias rasite fizinėse Ermitažo parduotuvėse ir papildoma stambi buitinė technika, geriausios mašinos, esančios tik internete.

 

Patys galėsite pasirinkti kokią skalbimo mašiną pirkti, o jei esate ERMI KLUBO nariai, galėsite rinktis iš pigiau kainuojančių pasiūlymų – specialių ERMI KLUBO kainų (savotiška akcija). Užsakymą galėsime pristatyti visoje Lietuvoje, o perkantys internetu taip pat gali rinktis už savo skalbimo mašiną atsiskaityti ir išsimokėtinai. Kilus klausimams, kaip kad: „Kokios skalbimo mašinos geriausios man?“, juos visada galite užduoti mūsų komandai su tiesioginio susirašinėjimo funkcijos pagalba. Specialistai atsakys, patars ir taikliai rekomenduos!