E-SAVAITGALIS! NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kodu VASARISVEZA perkant už 39 Eur ir daugiau!

Indaplovės

Candy, Whirlpool, Beko, AEG, Bosch, Electrolux, Gorenje ir kitų gamintojų indaplovių pasirinkimas Ermitazas.lt parduotuvėje patenkins bene kiekvieno kliento lūkesčius. Rasite geriausią pasirinkimą tiek įmontuojamų indaplovių tiek ir laisvai pastatomų indaplovių kategorijose. Šių dienų virtuvėje indaplovė yra bene rimčiausias pagalbininkas, kuris sutaupo daug laiko ir nebereikia skirti dėmesio nešvariems indams, kurių plovimas taps išties paprastas.

Rodyti:

Energijos klasės informacija
Indaplovė GORENJE GS541D10X
ERMI klubo nariams-10%
385,00 €/vnt
429,00 €/vnt
Indaplovė GORENJE GS541D10X
 • Indų komplektų skaičius: 11
 • Energetinio efektyvumo klasė: D
 • Energijos efektyvumo klasės skalė: A - G

Pristatymas

Atsiėmimas

tik_internetuEnergijos klasės informacija
Indaplovė ELECTROLUX ESM89300SX
563,39 €/vnt
Indaplovė ELECTROLUX ESM89300SX
 • Indų komplektų skaičius: 15
 • Energetinio efektyvumo klasė: D
 • Energijos efektyvumo klasės skalė: A - G

Pristatymas

Atsiėmimas

Čia rasite įvairią stambią buitinę techniką, o taip pat ir aukščiausios kokybės: Bosch, Electrolux, AEG, Whirlpool, BEKO, Candy, Gorenje, Hotpoint Ariston, Indesit ir kitų garsiausių gamintojų indaploves internetu.  

 

Jūsų įmontuojama arba pastatoma indaplovė palengvins įvairiausių indų plovimą ir taupys jūsų laiką bei energiją virtuvėje. Pasinaudoję patogiais prekių filtrais greitai rasite, kokią indaplovę pirkti jums, pagal poreikius ar biudžetą. Siūlome patogų pristatymą, lanksčias apmokėjimo sąlygas bei net galimybę pirkti išsimokėtinai.

 

Jei norite pirkti dar pigiau nei įprastai, tapkite ERMI KLUBO nariais ir mėgaukitės ypatinga, geriausia kaina pažymėtoms indaplovėms. 

 

Patarimai, kaip saugiai naudotis indaplove

 

Nepaisant to, kad įvairi buitinė technika, o ypatingai indaplovės gali palengvinti buitį ir kasdienybę, dažnai ne visi žinome, kaip naudotis indaplove tinkamai. Dėl to padaromos klaidos, kurios lemia, kad indai neišplaunami efektyviai arba įrenginys genda, prasčiau veikia. Pasidalinsime keletu patarimų, kaip galėsite saugiai ir efektyviai naudotis puikiai veikiančia indaplove net ir tada, kai jau pasibaigė garantija.

 • Prieš naudodami indaplovę susipažinkite su tuo, kokios yra gamintojo rekomendacijos, perskaitykite ir laikykitės gamintojo naudojimo instrukcijų.
 • Prieš įdėdami indus ir įrankius į indaplovę įsitikinkite, kad ant indų ar įrankių neliko didelių maisto gabalėlių likučių.
 • Venkite perkrauti indaplovę, nes tai trukto tinkamai ją išplauti, o taip pat gali sugadinti indaplovę. Dėl to, kai galvojate, kokią indaplovę rinktis, turėkite omenyje tai, kad mažiausia – mini nebūtinai yra tinkama išeitis, jeigu ją visada perkrausite.
 • Naudokite tinkamas, saugias plovimo priemones. Agresyvios cheminės medžiagos gali sugadinti indaplovę, o taip pat ir pakenkti indams.
 • Geriau net nenaudokite indaplovės, jei ji yra sugadinta arba netinkamai veikia. Kreipkitės į specialistą dėl remonto ar techninės priežiūros. Tai svarbus ne tik restoranams ar kavinėms, bet ir namų ūkiams.
 • Neleiskite augintiniams ar mažiems vaikams dūkti prie indaplovės, kol ji veikia.
 • Prieš atlikdami bet kokius techninės priežiūros ar valymo darbus, visada atjunkite indaplovę nuo elektros tinklo.

 

Kaip išsirinkti geriausią indaplovę internetu?

 

Indaplovė – svarbus ir didelis buitinės technikos įrenginys. Tai yra stambi buitinė technika ir rimta investicija, tad pirkėjams verta žinoti apie tai, kaip išsirinkti geriausią iš plataus asortimento. Svarbu rinktis ne tik modelį, kurio kaina yra mažiausia, tačiau ir indaplovę, kurios techninės savybės bei funkcijos patenkins jūsų poreikius. Pasidalinsime patarimais, kurie padės rasti tinkamą indaplovę.

 

Pradžioje, dar prieš pirkdami įsitikinkite, kad indaplovė tilps jūsų turimoje erdvėje, atsižvelgiant į bet kokias stalviršio iškyšas ar gretimais stovinčius prietaisus. Čia jau reikės matavimų. Svarbiausi dažniausiai yra plotis ir gylis, tačiau nevertėtų ignoruoti ir aukščio. Galbūt pastebėsite, kad daugumos indaplovių išmatavimai yra panašūs arba smarkiai standartizuoti. Rasite modelius, kurių plotis – 45 cm, 50 cm, 60 cm, aukštis – nuo ~45 iki 80 cm – 85 cm. Gylis taip pat būna apie 50 cm. Pagal matmenis galima filtruoti pasirinkimą.

 

Norimų matmenų indaplovė turi tilpti po kaitlente, po kriaukle arba į numatytą spintelę. Asortimente yra ir ne viena maža - kompaktinė, siaura indaplovė, kuri puikiai išsiteks ir mažoje virtuvėje. 

 

Labai naudingas bus ir prekių filtras pagal triukšmo lygį. Ypač mažesnėse arba atviro plano patalpose verta rinktis indaploves, kurios veikia kuo tyliau. 

 

Niekas nepaneigs ir to, kad svarbu pasirinkti ir patikimą gamintoją. Laimei, Ermitazas.lt asortimente yra tik aukščiausio lygio gamintojų prekės. 

 

Tolesniame pasirinkimo etape nustatykite, kiek esate pasirengę išleisti indaplovei. Būna taip, kad brangesnis modelis gali turėti papildomų funkcijų (pvz., indaplovė su automatiniu atsidarymu, su zeolitu ir t.t.), todėl, kai kada verta išleisti daugiau. Nepamirškite ir to, kad čia galite pirkti ir išsimokėtinai.

 

Dar vienas  patarimas, prioritetą teikite indaplovėms su aukštesne energinio efektyvumo klase. Tai reiškia, kad ji veiks taupiai ir ilgainiui greičiausiai sutaupysite. Kartu su elektros energijos vartojimo efektyvumu, įsigilinkite ir į indaplovės vandens suvartojimą, nes mažiau vandens naudojantis modelis pakels taupumą į dar aukštesnį lygį.

 

Kitos svarbios savybės, į kurias reikėtų atsižvelgti, yra plovimo ciklo parinktys (pvz., intensyvus, normalus ir lengvas plovimas), indaplovės vidaus talpa ir lentynų tipas (pvz., reguliuojamos ar atlenkiamos lentynėlės), taip pat visos papildomos funkcijos, pvz., atidėto paleidimo parinktis arba maisto šalinimo sistema. 

 

Kodėl pirkti indaplovę iš Ermitazas.lt?

 

Mūsų parduotuvėje galėsite rinktis iš plataus asortimento ir rasti tobulą indaplovę savo namams. Patogūs prekių filtrai užtikrins paprastas paieškas. Į klausimus atsakys ir patarimus visada galės duoti ir mūsų komanda, su kuria susisiekti galėsite tiesioginio susirašinėjimo būdu. Na, o jeigu esate ERMI KLUBO nariais, pasinaudokite savotiška akcija – nuolaida ir nesvarbu ar vyksta išpardavimas, daugumą prekių įsigysite gerokai patrauklesne kaina.