Užsisakykite internetu ir nemokamai atsiimkite jau po 2 valandų Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių atsiėmimo punktuose!

0

Gartraukiai

Sveiki atvykę į internetinę parduotuvę Ermitazas.lt, kur internetu galite rasti įvairių gartraukių, atitinkančių jūsų maisto gaminimo poreikius.

Rodyti:

Nėra rezultatų

Pakabinami arba įmontuojami gartraukiai virtuvėje atlieka svarbią funkciją ir neleidžia kauptis nemaloniems kvapams ar garams. Peržiūrėję prekių asortimentą pastebėsite, kad jame yra ir visos prekės, kurias siūlome fizinėse Ermitažo parduotuvėse bei papildomas asortimentas stambios buitinės technikos, kurią įsigyti galima tik iš Ermitazas.lt. Rinkitės iš geriausių prekės ženklų, tokių kaip Cata, Electrolux, AEG, Allenzi, Eleyus ir Candy gartraukių. Šie prekių ženklai garsėja ne tik tuo, kad gamina puikiai veikiančius gartraukius, tačiau ir tuo, kad sukuria puikaus, patrauklaus dizaino modelius.

 

Jeigu dar nesate ERMI KLUBO nariais, prisijunkite. Tapę nariais, galite naudotis specialia nuolaida/akcija ir pirkti gartraukius žemesne, specialia ERMI KLUBO kaina, pigiau nei įprastai. Jau šiandien pradėkite taupyti su kiekvienu pirkimu.

 

Nepaisant to, kad prekių kataloge pasirinkimas yra platus, kiekvienas galės lengvai rasti tobulą gartraukį savo virtuvei. Intuityvūs produktų filtrai leidžia susiaurinti paiešką pagal konkrečias savybes ir charakteristikas, kad galėtumėte rasti būtent tai, ko ieškote. Kiekviename gaminio puslapyje taip pat pateikiama daug techninės informacijos, įskaitant išsamias specifikacijas. Nesunkiai rasite, kurie modernūs ir tylūs virtuvės gartraukiai atitinka jūsų biudžetą ar tenkina kitus kriterijus. 

 

Mes suprantame, kad perkant internetu svarbiausia yra patogumas. Todėl siūlome įvairias pristatymo ir mokėjimo galimybes, iš kurių galite patys rinktis, kurie metodai yra geriausi ir atrodo labiausiai patikimi. Rinkitės pristatymą į namus, atsiėmimą iš netoliese esančios parduotuvės ir lanksčius mokėjimo sprendimus. Kone visi klasikiniai arba moderniausi gartraukiai gali būti perkami ir išsimokėtinai.

 

Kaip išsirinkti gartraukį?

 

Pasirinkti gartraukį gali būti nelengva užduotis. Kai kada neužtenka žinoti, kurie modeliai bus populiariausi. Kadangi galima rinktis iš daugybės skirtingų tipų ir stilių, žymiai svarbiau ar jūsų gartraukiai atitinka jiems keliamus techninius reikalavimus. Štai keletas faktorių, į kuriuos reikėtų atsižvelgti renkantis gartraukį:

  • Būtinai išmatuokite savo viryklės ar kaitlentės plotį ir pasirinkite tokio pat arba šiek tiek didesnio dydžio gartraukį. Su filtrais Ermitazas.lt parduotuvėje rasite gartraukius, kurie yra, pvz., 50 cm, 60 cm, 70 cm, 80 cm ar kito pločio. Taip užtikrinsite, kad gartraukis veiksmingai pašalins garus ir kvapus iš jūsų maisto gaminimo vietos.
  • Gartraukiai paprastai turi vieno iš trijų skirtingų tipų ventiliaciją. Jie gali būti recirkuliaciniai (per filtrą), kamininiai arba lubiniai bei išvedant per išorinę sieną. Jei turite galimybę išvesti srautą į lauką, tai gali būti veiksmingiausias būdas, nes jis visiškai pašalina dūmus ir kvapus iš jūsų namų. Jei tai nėra įmanoma, puikiai tiks ir recirkuliaciniai gartraukiai su anglies filtru, kadangi efektyvus filtras labai puikiai sugeria kvapus ir kenksmingas daleles.
  • Maksimali traukiamoji galia. Atsižvelkite į savo virtuvės dydį ir maisto ruošimo įpročius. Jei virtuvė didelė arba gaminate daug karšto maisto, reikalingas elektrinis gartraukis su didele ištraukimo galia.
  • Kai kurie, ypač galingesni gartraukiai gali veikti gana triukšmingi, todėl atsižvelkite į triukšmo lygį, jei turite atviro plano virtuvę arba jei gartraukis bus netoli gyvenamųjų patalpų. Jūsų patogumui yra specialus prekių filtras pagal garso lygį.
  • Nepaneigsime, kad svarbi ir estetika ar įrenginio išvaizda. Labai didelė svarba šiam kriterijui atsiranda tada, jeigu gartraukis nepaslepiamas už baldų. Ieškokite modelio, kuris labiausiai atitiktų bendrą jūsų virtuvės estetiką. Juodas, baltas ar kita spalva? Drąsiai rinkitės tai, kas patinka!
  • Nors visada norisi sprendimo, kuris džiugintų tuo, kad kainuoja pigiau, atsiminkite, kad brangesni gartraukiai gali turėti papildomų funkcijų. Be to, jeigu esate ERMI KLUBO nariais, patys gartraukiai ar papildomos jų dalys bei filtrai gali būti parduodami žemesne kaina.
  • LED apšvietimas, jutiklinis valdymas arba keli ventiliatoriaus greičiai – papildomos funkcijos, kurios vertos dėmesio.

 

Vadovaudamiesi šia informacija lengviau rasite, kurie lubiniai, sieniniai, erdviniai, cilindriniai ar kitų tipų gartraukiai labiausiai tiks pagal poreikius!