0

Prožektoriai

Jeigu jums reikalingas kokybiškas apšvietimas ir elektros instaliacija namams, darbui lauko erdvėse ar statybose, taip pat ir mobilus apšvietimas stovyklavimui, renginiams, pramogoms po atviru dangumi – esate ten, kur reikia. Ermitažas.lt asortimente galite rinktis įvairių dydžių ir tipų LEDVANCE, PHILIPS, SPECTOR LIGHT, V-TAC, BOSCH, RYOBI ir daugybės kitų gamintojų prožektorius ir lauko šviestuvus.

Rodyti:

Nėra rezultatų

Nusprendę pirkti čia, turėsite galimybę pasinaudoti ne vienu ypatingu pasiūlymu pirkti pigiau, jeigu esate ERMI KLUBO nariai. Pažymėti prožektoriai parduodami mažesne kaina.


Kiekvieną pirkinį galite apmokėti sau patogiausiu būdu bei pasirinkti norimą pristatymo būdą ar, esant galimybei, prožektorius net atsiimti specialiuose atsiėmimo punktuose. Patikusios prekės puslapyje rasite visą naudingą informaciją, kuri padės išsirinkti būtent tai, kas labiausiai atitiks poreikius.


Prožektoriai iš Ermitažas.lt


Prožektorius iš Ermitažas.lt galima skirstyti į keletą kategorijų:

 

  • Prožektoriai su judesio davikliu;
  • Prožektoriai su stovu;
  • Prožektoriai be stovo.


Prožektoriai su judesio davikliu


Šie prožektoriai idealiai tinka statyboms, remontui ir apdailos darbams. Kadangi yra su judesio davikliu, užtikrinamas automatinį apšvietimą aptikus judesį (kai šalia yra žmonių, vykstant darbui). Vienu metu jie gali pagerinti darbo sąlygas ir taupyti energiją. Jums taip pat nereikia vargti su įjungimu/išjungimu. Be to, tai yra ir investicija į saugumą. Jeigu nakties metu į objektą ar statybvietę ateitų pašaliniai, ryški prožektoriaus šviesa turėtų juos atbaidyti bei geriau apšviestų erdvę saugumo kameroms.


Pats judesio daviklis paprastai neužima daug vietos, nesukelia nepatogumų naudojant prožektorių.


Prožektoriai su stovu


Galingas LED prožektorius su stovu – stabiliai stovi ir apšviečia jūsų norimą erdvę, jums reikiamu kampu. Toks sprendimas puikiai tinka statybų projektams ir laisvalaikio pramogoms bei renginiams. Būtent dėl reguliavimo galimybės jie yra tinkamas pasirinkimas įvairioms užduotims atlikti.


Prožektoriai be stovo


Prožektoriai be stovo – jie yra lengvai panaudojami ir gali būti lengvai montuojami ant sienų ar paliekami ant kitų paviršių. Dėl to šis prožektorius dar gali būti identifikuojamas kaip pastatomas. Toks prožektorius taip pat būna nešiojamas. Jis tampa beveik kaip rankinis, nes yra kompaktiškas, nesunkus.


Šie variantai taip pat tinka statybų ir remonto darbams, o dėl kompaktiškos konstrukcijos nesukelia nepatogumų sandėliuojant, naudojantis. Tai puikus pasirinkimas profesionalams, ieškantiems stipraus šviesos šaltinio, kuris neužimtų daug vietos.


Kokio galingumo prožektorių reikia statybos, remonto, apdailos darbams?


Statybos, remonto ir apdailos darbams reikalingų prožektorių skaičius bei bendra galia labai svarbūs darbų kokybei ir atlikimo patogumui.


Tačiau poreikiai gali skirtis ir labai priklauso nuo patalpos ar erdvės dydžio, konkrečios užduoties poreikių ir pageidavimų. Daugumai darbo vietų su baziniais poreikiais dažnai reikia maždaug 80-100 liumenų į m2. Tačiau tai irgi priklauso nuo to ar erdvė uždara, ar atvira, jei ji uždara, kokio aukščio lubos ir kaip toli esate nuo šviesos šaltinio. Visada galite pasitarti su Ermitažas.lt specialistais, jeigu reikia konsultacijos.


Užduotims, reikalaujančioms tikslumo, gali prireikti papildomo galingumo. Be to, ieškokite reguliuojamų variantų, kad būtų lengviau nusistatyti tokias darbo sąlygas, kurių reikia.


Kokio galingumo prožektorių reikia geram kiemo apšvietimui?


Kiemo apšvietimui reikalingų prožektorių galingumą paprastai lemia kiemo dydis ir tai, kokia atmosfera kuriama aplinkoje.  


Pakankamai apšviestai ir saugiai aplinkai paprastai pakaks apie 10 W į m2. Kitu atveju galite skaičiuoti liumenais. Pavyzdžiui, terasai pakanka ~1000-2000 lm, priklausomai nuo jos dydžio. Didelei stovyklavietei gali reikėti galingesnio LED prožektoriaus, pvz., su 100 W galia, tačiau rekomendacijos išlieka tos pačios.


Bendrai vertinant, jei norisi švelnesnio, labiau atmosferinio apšvietimo, galios nereikia tiek daug. Tačiau jei kalbame apie renginį ar pasibuvimą tamsoje, galbūt vertėtų investuoti į didesnės galios prožektorių.


Kaip išsirinkti geriausius prožektorius stovyklavimui?


Geriausius prožektorius stovyklavimui rasite atsižvelgę į šiuos kriterijus:

 

  • Šviesos tipas – populiariausi ir efektyviausi yra LED šviestuvai, tačiau jus gali dominti ir halogeninis apšvietimas. Jis gali būti ryškesnis, tačiau suvartos gerokai daugiau energijos, kas nėra efektyvu, kai naudojate generatorių. Na, o jeigu girdėsite terminą infraraudonųjų spindulių prožektorius, turėkite omenyje, kad jis daugiausiai skirtas vaizdo stebėjimo kameroms, ne stovyklavimui.
  • Energijos šaltinis – prožektorius gali būti įkraunamas, akumuliatorinis, su saulės baterija arba net su dinamo varikliuku. Įkraunami ir akumuliatoriniai žibintai yra mobilūs, o saulės baterijos – tvariai pasigamina energiją sau (ar bent dalį jos). Dinamometras suteikia galimybę rankiniu būdu įkrauti prožektorių, kai to reikia.
  • Tikslas ir pastatymas – pastatomas prožektorius galės stovėti bet kur, o modelis su magnetu tvirtinsis prie stulpų ar kitų paviršių. Įvertinkite, kuris variantas labiau tiks jūsų stovyklavietėje.
  • Galiausiai nepamirškite, kad lauke stovintis, stovyklavimui skirtas prožektorius turėtų būti atsparus vandeniui ir dulkėms.