0

Medienos antiseptikai

Jūsų medienos konstrukcijų ar lauko baldų priežiūrai reikalingos priemonės. Medienos impregnantai, antiseptikai padeda apsaugoti medieną nuo pavojingų kenkėjų bei padidina jos ilgaamžiškumą, pratęsia tarnavimo laiką. Ermitazas.lt parduotuvė siūlo galimybę internetu pirkti itin kokybiškus: Bond It, Asepas, Primacol, Tikkurila, Alytaus Chemija ir kitų gamintojų, aukštos kokybės antiseptikus medienai.

Rodyti:

VELYKOS11
Medienos baliklis BALKIS, 1 l
Įprasta kaina
2,99 €/vnt
Medienos baliklis BALKIS, 1 l
  • Tūris: 1 l
  • Spalva: Bespalvė
  • Džiūvimo laikas: 2 val.

Pristatymas

Atsiėmimas

Jeigu norite produkciją pirkti dar patrauklesne kaina, prisijunkite prie ERMI KLUBO. Ypač šio klubo nariai gali tikėtis rasti daugiausiai pigiau kainuojančių prekių, tarsi su akcija.


Kas yra medienos antiseptikai, kaip išsirinkti geriausią?


Antiseptikai – medžiagos, priemonės, kurios skirtos apsaugoti medieną nuo įvairių pažeidimų, kuriuos sukelia grybelis, parazitiniai vabzdžiai ir kiti organizmai. Paprastai šie organizmai prisideda prie medienos puvimo. Antiseptikų būna įvairių rūšių ir tipų, pavyzdžiui, purškalų, skysčių ir tepamų dangų. Geriausios medienos apsaugos priemonės pasirinkimas priklauso nuo daugelio veiksnių, įskaitant apdorojamos medienos rūšį, aplinką, kurioje ji bus naudojama, ir reikalingą apsaugos lygį.


Renkantis antiseptiką, svarbu įsigilinti į sudėtį bei atsižvelgti į priemonės veikliąsias medžiagas. Pavyzdžiui, vario pagrindo antiseptikai yra veiksmingi prieš grybelius ir vabzdžius ir dažnai naudojami lauke. Taip pat atsižvelkite ar antiseptikas leidžia po to medieną uždažyti, lakuoti, alyvuoti. Antiseptikas paprastai būna bespalvis ir bekvapis. Kai kurios priemonės dar yra pakankamai atsparios liepsnai. Toks preparatas vadinamas kaip priešgaisrinis antiseptikas.


Kitas svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra apdorojamos medienos rūšis. Minkšta mediena, pavyzdžiui, pušis ir eglė, yra jautresnė puvimui ir vabzdžių pažeidimams, todėl ją reikia labiau apsaugoti nei kietąją medieną, pavyzdžiui, ąžuolą ir klevą. Ant jos reikia tepti daugiau priemonės, ją pertepti dažniau.


Taip pat svarbu atsižvelgti į aplinką. Jei mediena bus nuolat veikiama drėgmės, pavyzdžiui, lauke, rekomenduojama naudoti kuo labiau nuo drėgmės apsaugantį, maksimalaus efektyvumo antiseptiką. Na, o jei mediena bus naudojama patalpų viduje rekomenduojama naudoti konservantą, kurio sudėtyje yra mažai lakiųjų organinių junginių (LOJ), kad būtų sumažinta kenksmingų teršalų emisija. Taip pat didesnį vaidmenį gali suvaidinti ir kaina.