0

5 triukai Jūsų namams

5 triukai Jūsų namams

Terminas „lifehack“ atsirado 1980-aisiais IT aplinkoje ir reiškė bet kokius triukus ar gudrybes, kurie galėtų optimizuoti šių specialistų darbą. Po to šis terminas tapo plačiai paplitęs kasdieniame gyvenime ir reiškia daugybę būdų, kaip supaprastinti gyvenimą, taupyti laiką ir pinigus. Šiame straipsnyje pasidalinsime 10 „lifehack'ais“ remontui ir buičiai.


1. Norėdami atsikratyti burbulų, susidariusių klijuojant tapetus, rekomenduojame naudoti medicininį švirkštą, užpildytą tapetų klijais. Turite pradurti burbuliuką ir į jį išspausti nedidelį kiekį klijų, taigi oras iš burbulo išeis per punkcijos vietą, o klijai pritvirtins tapetus prie sienos.

2. Norėdami, kad dažant paviršių teptuku būtų mažiau purslų, ant šepetėlio pagrindo galite uždėti plastikinį dangtelį iš vienkartinio puodelio, skardinių ir kt. Kuo platesnis dangtis, tuo mažiau dažų pateks ant jūsų rankų. O tam, kad būtų lengviau pašalinti dažų perteklių nuo teptuko ir tuo pačiu metu neterlioti dažų skardinės, rekomenduojame užmauti gumytę ant atidarytos dažų skardinės ir naudotis ja dažų pertekliaus nuo teptuko pašalinimui.

3. Norėdami, kad vinys nepasimestų pačiu svarbiausiu momentu, priklijuokite arba pritvirtinkite magnetą prie plaktuko. Taigi, vinys visada bus po ranka.

4. Jei šaldytuve atsirado nemalonus kvapas, soda padės jį pašalinti. Pirmiausia išplaukite šaldytuvą su sodos tirpalu. Norėdami jį paruošti, praskieskite 1-2 šaukštus sodos 1 litre šilto vandens. Išplovę šaldytuvą, kad neatsirastų nemalonus kvapas, verta į šaldytuvą įdėti atvirą indą su soda, kuri gerai sugeria kvapus.

5. Langų valytuvas su guminiu antgaliu padės nuvalyti mylimo augintinio plaukus nuo kilimo. Jis puikiai surenka vilną, kurios neišeina pašalinti dulkių siurbliu.

Taupykite savo laiką ir lengvinkite gyvenimą „lifehack‘ų“ pagalba.