Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ermitažo“ slapukų politikoje Sutinku

Prisijunkite su

Pamiršote prisijungimo slaptažodį?

Įveskite el. pašto adresą ir mes Jums atsiųsime slaptažodžio keitimo instrukciją

Registruokitės su

Įveskite naujo vartotojo el. pašto adresą

Regis Jūs jau esate užsiregistravęs sistemoje. Norėdami tęsti Facebook registraciją įveskite savo prisijungimo slaptažodį

Speciali kvitų akcija

Akcijos taisyklės:

1. Šios taisyklės (toliau – Taisyklės) taikomos UAB „Ermitažas“ organizuojamai akcijai (toliau – Akcija), kurios metu pirkėjai, apsipirkdami už ne mažiau nei 20 Eur ir pasinaudodami specialiu akcijos kvitu (toliau – Kvitas), gali gauti 2 Eur dydžio nuolaidą. Detalesnės nuolaidos taikymo sąlygos ir išimtys aprašytos šių Taisyklių p.3, p.4.
2. Akcija vyksta parduotuvėse „Ermitažas“ išskyrus „Arkorama“ parduotuves (toliau – Parduotuvės) nuo 2019 04 16 iki 2019 05 22 dienos („Ermitažo“ parduotuvėje Utenoje – nuo 2019 04 18 dienos).
3. Akcijos metu Parduotuvėse galima pasinaudoti Kvitu, kurį praskanavus kasoje ir perkant ne mažiau nei už 20 Eur, apsipirkimo sumai suteikiama 2 Eur nuolaida. Į prekių krepšelį nuolaidai gauti nėra įskaičiuojami tabako gaminiai, maistas, nealkoholiniai ar alkoholiniai gėrimai, anglys ir briketai, kitos akcizais apmokestinamos prekės, loterijos bilietai, išankstinio mokėjimo telefono kortelės, prekės pirktos kitose prekybos centruose esančiose parduotuvėse, dalyvaujančios kitose akcijose, perkamos pagal specialų komplektą, perkamos naudojantis didmenininko nuolaidų kortelių GOLD nuolaidomis. 
4. Kvitai spausdinami laikotarpiu nuo 2019 04 16 iki 2019 05 15 parduotuvėse „Maxima“ , esančiose šiose vietovėse: Vilnius ir Vilniaus raj., Kaunas ir Kauno raj., Klaipėda ir Klaipėdos raj., Šiauliai ir Šiaulių raj., Jonava, Ukmergė, Anykščiai, Molėtai, Utena, Ignalina, Visaginas, Zarasai. Kvitai spausdinami pirkėjams, perkantiems su Ačiū kortele ne mažiau kaip už 10 Eur sumą, ne daugiau nei vieną kartą per savaitę tai pačiai AČIŪ kortelei. Į prekių krepšelį Kvitui gauti nėra įskaičiuojami alkoholiniai gėrimai, tabako gaminiai, loterijų bilietai, MAXIMOS dovanų kortelės ar čekiai, trečiųjų šalių paslaugos, pradinio maitinimo pieno mišiniai, cukrus „Optima linija“, vaistai.
5. Suteikta nuolaida į piniginius ekvivalentus nekeičiama.
6. Vieno apsipirkimo metu galima panaudoti tik vieną Kvitą.
7. Vieną Kvitą galima panaudoti tik vieną kartą. Apsipirkimo metu panaudojus Kvitą, jis perduodamas kasininkei ir pirkėjui nebegrąžinamas.
8. UAB „Ermitažas“ pasilieka teisę bet kuriuo metu koreguoti Akciją, jos trukmę ar Taisykles ar nutraukti Akciją, apie tai informuojant interneto svetainėje www.ermitazas.lt
loader