Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ermitažo“ slapukų politikoje Sutinku

Prisijunkite su

Pamiršote prisijungimo slaptažodį?

Įveskite el. pašto adresą ir mes Jums atsiųsime slaptažodžio keitimo instrukciją

Registruokitės su

Įveskite naujo vartotojo el. pašto adresą

Regis Jūs jau esate užsiregistravęs sistemoje. Norėdami tęsti Facebook registraciją įveskite savo prisijungimo slaptažodį

Nemokama robotų instaliacija

Jei nusprendėte grąžinti McCulloch robotą vejapjovę, kurią įsigijote "Pinigų grąžinimo garantija" akcijos metu, būtina laikytis šių reikalavimų:

  1. Grąžinama prekė privalo būti originalioje pakuotėje, įskaitant visus originalius jos priedus (visas dalis, panaudotas sumontuoti robotą vejapjovę), nes tai yra pilno gaminio dalys, kurios buvo gaminio pardavimo metu ir, kurios buvo pristatytos pardavėjui;

  2. Tiksliai užpildykite grąžinimo formą, kurią pateiks pardavėjas ir pridėkite originalią sąskaitą faktūrą, įrodančią, kad gaminys buvo įsigytas akcijos metu;

  3. Pateikite formą pardavėjui, kuris po patikrinimo grąžins sumą, kurią sumokėjote už pirkinį arba prireikus, išsiųs grąžintą gaminį įgaliotam aptarnavimo atstovui dėl detalesnio patikrinimo, kuris aprašytas 2.4 punkte (žr. 2.4 Akcijos gaminio grąžinimas).

Pirkėjas sutinka, kad pardavėjas naudotų savanoriškai pateiktus asmeninius duomenis tik akcijos vykdymo tikslais ir laikantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo Nr. I-1374 nuostatomis. Pardavėjai, kuriems pirkėjas pateikia savo asmeninius duomenis, yra įgalioti juos valdyti sutartiniu būdu.


1. BENDROSIOS NUOSTATOS

Šios taisyklės apibrėžia dalyvavimo „Pinigų grąžinimo garantija“ akcijoje sąlygas, kurios pagrindinis subjektas yra McCulloch prekės ženklo robotas vejapjovė. "Pinigų grąžinimo garantija" (toliau vadinama „Akcija“) - tai asmens, įsigijusio prekę teisė grąžinti įsigytą gaminį įgaliotam pardavėjui per 30 dienų nuo prekės įsigijimo. Už tai, pardavėjas grąžina pirkėjui pilną sumą, kurią jis mokėjo už gaminį, jei prieš tai buvo laikomasi šiose taisyklėse nustatytų sąlygų. Ši akcija neturi nieko bendra su bendrąja gaminio garantija ar jos galiojimu.

1.1. Akcijos dalyviai gali būti tik fiziniai asmenys, kurie pirkimo dieną yra ne jaunesni nei 18 metų ir, kurie yra Lietuvos Respublikos piliečiai (toliau vadinamas „Pirkėjas“). Didmenininkai ir mažmenininkai, parduodantys akcijoje dalyvaujančius gaminius, negali dalyvauti šioje akcijoje, kaip ir jų darbuotojai ir (arba) darbuotojų šeimos nariai.

1.2. Viena šeima, dalyvaudama akcijoje, gali įsigyti iki dviejų (2) gaminių. Terminas "šeima" reiškia vieną ar kelis asmenis, gyvenančius kartu tuo pačiu adresu. Vienas pirkimo įrodymas gali būti pateiktas tik vieną kartą.

1.3. Akcijos pasiūlymas negali būti derinamas su individualiais pardavimo centruose galiojančiais dovanų kuponais, priemokomis, ar kitomis reklamomis.


2. AKCIJOS EIGA

2.1. Akcija apima visus McCulloch robotus vejapjoves, t.y. vejapjoves su šiais gaminio numeriais: 967059717, 967059817, 967798117, 967798017 (toliau vadinama akcijos preke).

2.2. Akcija taikoma visoms akcijoje dalyvaujančioms prekėms, kurias įsigijo pirkėjas per laikotarpį nuo 2020 m. gegužės 1 d. Iki 2020 m. Birželio 30 d. (toliau vadinama - pirkimo laikas), visose autorizuotose prekybos vietose, kurios yra patvirtinusios savo dalyvavimą akcijoje ir yra Lietuvos Respublikos teritorijoje.

2.3. Akcijoje dalyvaujantys pirkėjai, per 30 dienų nuo pirkimo dienos, gali grąžinti pirktą prekę pardavėjui ir atgauti visą pirkimo kainą, jei laikomasi visų šiose sąlygose nurodytų taisyklių. Jei paskutinė 30-oji diena yra nedarbo diena, ar diena, kai parduotuvė yra uždaryta - grąžinamosios išmokos laikotarpis baigiasi pirmąją kitą darbo dieną.

2.4. Akcijos prekės grąžinimas turi būti vykdomas tokia tvarka:
Įsigyta prekė turi būti grąžinta į tą pačią parduotuvę, kurioje ji buvoįsigyta. Gaminys turi būti originalioje pakuotėje, įskaitant visus originalius jo priedus (visas dalis, panaudotas sumontuoti robotą vejapjovę), t.y. su visais priedais ir dalimis, kurios buvo pakuotėje prekės pardavimo metu.

Užpildyti Produkto grąžinimo formąir pateikti originaliąsąskaitąfaktūrą, iš kurios matyti, kad prekėbuvo įsigyta akcijos metu. Pirkėjas turi išsaugoti originalų pirkimo įrodymo dokumentą, nebent jis pareikalauja grąžinti pinigus. Tokiu atveju, pirkėjas taip pat perduos pardavėjui sąskaitos faktūros originalą, o pardavėjas šiame dokumente nurodo, kad pirkimo kaina buvo grąžinta akcijos laikotarpiu.

Pardavėjas, kuris priima akcijos metu įsigytą gaminį, išsamiai jį apžiūri, jei grąžinamas produktas yra nepažeistas, nesugadintas ir pilnai atitinka akcijos sąlygose išvardintus reikalavimus, grąžina pirkėjui visą pirkimo sumą, įskaitant PVM, pateiktą kartu su mokėjimo įrodymu, kad tokia suma buvo sumokėta perkant prekę.

Jei pardavėjas įtaria, kad gaminys buvo naudojamas pažeidžiant akcijos sąlygose nurodytus punktus bei bendrąsias naudotojo instrukcijas (esančias gaminio pakuotės viduje), taip pat, jei gaminys yra sugadintas, buvo naudojamas ne pagal paskirtį bei kitus, pardavėjui atpažįstamus ir akivaizdžiai matomus pakitimus - gaminys bus siunčiamas į autorizuotąaptarnavimo centrą. Pardavėjas išsiunčia prekę, Produkto grąžinimo formoje nurodęs priežastį, įrašęs aptarnavimo cento duomenis, padaro dokumento kopiją ir originalą grąžina pirkėjui. Aptarnavimo išlaidos nėra taikomos pirkėjui.

Autorizuoto aptarnavimo centro išvada yra galutinė ir neginčijama, ji turi būti pateikta raštu per tris (3) darbo dienas po to, kai buvo gauta akcijos prekė, o paskui grąžinama ją siuntusiam pardavėjui. Jei įgaliotas aptarnavimo centras nustato, kad pirkėjas turi teisę į išmoką, pardavėjas turi nedelsdamas jam pranešti ir grąžinti pirkimo sumą grynaisiais pinigais. Priešingu atveju, pardavėjas grąžina įsigytą gaminį pirkėjui. Pirkėjas privalo ne vėliau kaip per aštuonias (8) darbo dienas savo sąskaita paimti gaminį iš įgalioto aptarnavimo atstovo.


3. NEMOKAMOS INSTALIACIJOS PASLAUGA

3.1. Nemokamos instaliacijos paslauga suteikiama visiems 2020 m. gegužės ir birželio mėnesį įsigytiems McCulloch robotams vejapjovėms. Ši paslauga bus suteikta tik McCulloch autorizuotų instaliacijos atstovų, kurių sąrašą rasite apsilankę adresu http://www.mcculloch.com/lt. Instaliacijos paslauga atliekama 50km spinduliu nuo paslaugos teikėjo buveinės.

3.2. Nemokamos instaliacijos paslauga suteikiama tik kabelio kiekiui, esančiam roboto vejapjovės pakuotėje. Papildomo kabelio, jo instaliavimo išlaidos bei kitos diegimo paslaugos (pvz., ant grindinio, įvažų, takelių ir pan.) turi būti padengtos kliento, iš anksto suderinus tokių paslaugų įkainius su paslaugos teikėju.

3.3. Instaliacijos paslauga bus suteikta per 60 dienų nuo prašymo McCulloch autorizuotam instaliacijos atstovui pateikimo. Jei nebuvo padaryta esminių instaliacijos klaidų, antrinės instaliacijos ar korekcijų poreikis gali būti apmokestintas.


4. PAŠALINIMAS IŠ AKCIJOS

4.1. Klientai negali dalyvauti akcijoje, jei jie pateikia netikslią asmeninę informaciją ir/arba bando dalyvauti šioje akcijoje daugiau nei vieną (1) kartą.

4.2. Jei paaiškėja priežastys, dėl kurių pirkėjas gali būti pašalintas iš akcijos, ir šios priežastys nustatomos po pirkinio sumos grąžinimo, Pardavėjas turi teisę atgauti grąžintą išmoką.


5. DUOMENŲ APSAUGA

5.1. Pirkėjas sutinka, kad pardavėjas naudotų savanoriškai pateiktus asmeninius duomenis tik akcijos vykdymo tikslais ir laikantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo Nr. I-1374 nuostatomis. Pardavėjai, kuriems pirkėjas pateikia savo asmeninius duomenis, yra įgalioti juos valdyti sutartiniu būdu.


6. KITA

6.1. Dėl pateisinamų priežasčių, UAB "Husqvarna Lietuva" pasilieka teisę nutraukti arba keisti akcijos taisykles ar jos sąlygas. Pakeitimai įsigalioja nuo paskelbimo dienos, informaciją paskelbus įgaliotose ir akcijoje dalyvaujančiose prekybos vietose taip pat ir paskelbus svetainėje www.mcculloch.com/lt.

6.2. Šias taisykles reglamentuoja Lietuvos teisė. Ginčo atveju, Kauno teismas turi jurisdikciją.

6.3. Už taisyklių ir sąlygų interpretavimą yra atsakinga UAB "Husqvarna Lietuva" ar jos paskirtas asmuo.

6.4. Šios taisyklės yra paskelbtos tinklalapyje www.mcculloch.com/lt visą akcijos trukmę ir mažiausiai 30 dienų po akcijos pabaigos. Dokumentus, susijusius su grąžintais gaminiais, saugo UAB "Husqvarna Lietuva" pagal LR taikomus duomenų apsaugos reglamentus.

Pasibaigus minėtiems terminams, dokumentai bus sunaikinti.


AKCIJOJE DALYVAUJANČIOS PARDUOTUVĖS IR PREKYBOS CENTRAI:
NEMOKAMA INSTALIACIJOS PASLAUGA ATLIEKAMA ŠIOSE AUTORIZUOTOSE PARDUOTUVĖSE:

  1. UAB 6 arai - Taikos pr. 78, Klaipėda
  2. A.Meškausko IĮ - Ramygalos g. 139, Panevėžys
  3. UAB Aplinkos priežiūros technika - Jonavos g. 136, Kaunas
  4. UAB Aplinkos tvarkymo technika - Vilniaus g. 142, Širvintos
  5. UAB Aplinkos tvarkymo technika - Vasario 16-osios g. 31, Ukmergė
  6. UAB Evaris - Ežero g. 26, Pasvalys
  7. G.Gotovskio IĮ - Šaltupio g. 19, Anykščiai
  8. UAB Gerlukas - Fabriko 48A , Jonava
  9. UAB Gerluko prekyba - Deltuvos g. 20B, Ukmergė
  10. UAB Germija - Smėlio g. 10, Gargždai, Klaipėdos r.
  11. UAB Ginsautė - Beržų g. 54, Panevėžys
  12. UAB Gitana - Pramonės pr. 63, Kaunas
  13. UAB Gitana- Bičiulių g. 32, Budrikų k., Klaipėdos raj.
  14. UAB Gitana - Metalistų g. 6C, Šiauliai
  15. UAB Gitana - Pirklių g. 5 ,Vilnius
  16. UAB Gitana - Gamyklų g. 9,
  17. UAB Gitana - J. Janonio 2B, Panevėžys
  18. UAB Gringrasas - Vyžuonų g. 20, Utena
  19. UAB Guna - Plungės g. 37, Rietavas
  20. UAB Gustora - Vyšnių 23, Mažeikiai
  21. UAB Husvitas - Aušros g. 33, Ginkūnai, Šiaulių r.
  22. I.Marcevičiaus IĮ "Technoprizmė" - Vilniaus g. 13C, Šalčininkai
  23. I.Marcevičiaus IĮ "Technoprizmė" - Savanorių g. 9, Varėna
  24. UAB Ingusta - Santaikos g. 26, Alytus
  25. UAB Ivabaltė - Stoties g. 23, Rokiškis
  26. J.Mikučio IĮ - Pramonės g. 2B, Šilutė
  27. K.Vanago IĮ - Sakališkio g. 1, Rokiškis
  28. UAB Levantina - Ukmergės g. 315B, Vilnius
  29. UAB Linrama- Vilkaviškio g. 57, Marijampolė
  30. UAB Linrama - Žalumynų g. 60, Vilkaviškis
  31. Marijos Ronkauskienės prekybos įmonė - M. Daukšos g. 27, Mažeikiai
  32. UAB Pjūklininkas - Geležinkelio g. 28, Ignalina
  33. UAB Pjūklininkas - Vilniaus g. 21, Švenčionys
  34. UAB Pjūklininkas - Basanavičiaus g. 12, Utena
  35. UAB Pjūklininkas - D.Bukonto g. 5, Zarasai
  36. S.Daukanto IĮ - Sedos g. 41, Telšiai
  37. UAB Sauris - Gedimino g. 106, Kaišiadorys
  38. UAB Sodo ir miško mažoji technika - J.Tumo-Vaižganto g. 38A, Plungė
  39. UAB Technika gamtai - Bažnyčios g. 36, Nemenčinė, Vilniaus r.
  40. UAB Technika girioms ir parkams - Vilniaus g. 17, Molėtai
  41. UAB Technika girioms ir parkams - Kęstučio g. 1D, Lentvaris, Trakų r.
  42. UAB Technika girioms ir parkams - Verkių g. 32, Vilnius
  43. UAB Technika miškui ir sodui - Dvaro g. 6, Kėdainiai
  44. UAB Tikas - Sporto 10, Raseiniai
  45. V.Keršulio įm. - Vytauto g. Nr.118, Biržai
  46. V.Kurševičiaus IĮ "Vildaras" - Savanorių pr. 339b, Kaunas
  47. V.Kurševičiaus IĮ "Vildaras" – Veiverių g. 99, Kaunas
  48. UAB Valmanta - Vytauto 187a, Šiauliai
  49. UAB Valtralita - V. Kudirkos g. 11e, Šakiai
  50. UAB Valtralita - S. Nėries g. 97, Vilkaviškis
  51. Zenora IĮ - Dariaus ir Girėno g. 3, Kelmė
  52. UAB Žaliasis kampas - Veisiejų g. 39, Druskininkai
  53. UAB Žolmedis - Šilutės pl. 2, Klaipėda
  54. UAB Žolmedis - Klaipėdos g. 37, Kretinga
  55. UAB Žolmedis - Struikų g. 4, Šilalė
  56. UAB Žolmedis - Šilalės g. 47C, Tauragė
  57. Arunasta IĮ - Turgaus g. 9B, Radviliškis

UAB “Husqvarna Lietuva” Tel. Nr. +37037308600

loader