Orkaičių valiklis ERES

Kodas 127123
1 L - 7.68 €
3,84 €
Prisijunkite prie "Ermi klubo" lojalumo programos ir sutaupykite 1,65 € (-30 %)
Kaina: 5,49 € /VNT
Perkant:
Kaina:
3,84 €

Atsiėmimas parduotuvėje - 4 val. (užsakant iki 15 val.). Pristatymas į namus 2-4 d.d.

Atsiimkite nemokamai 9 parduotuvėse

Pristatymas kurjeriu į nurodytą adresą (0,00 €)

Pristatymo kaina apskaičiuota įvertinus prekės svorį: 0.52kg
Aprašymas
 • Aprašymas

  Stiprus valiklis, skirtas orkaitės, kepsninės ar keptuvių vidui valyti. ERES OVEN-CLEANER yra aktyvusis gelis, kuris puikiai prilimpa net ir ant vertikalių paviršių, tad veikia dar veiksmingiau. Lengvai panaikina visus nešvarumus, riebalus ir pridegusio maisto likučius. ERES OVEN-CLEANER veikia greitai, o įspūdingi rezultatai matomi po 10 minučių! Naudojimas: Paspauskite mygtuką po purkštuku ir pasukite nuo pozicijos STOP į purškimo poziciją. Stipriai užpurkškite ant valomų paviršių. Palikite 10 minučių. Jei reikia, suaktyvinkite tinkamu šveistuku. Nuplaukite švariu vandeniu ir drėgna šluoste ar virtuviniu popieriumi. Nušluostykite rankšluosčiu ar virtuviniu popieriumi.Kombinuotai orkaitei (su karšto oro ir mikrobangų funkcijomis): užpurkškite ERES OVEN-CLEANER ant drėgno rankšluosčio. Įtrinkite į valomą paviršių. Nuplaukite ir nušluostykite sausai. Pavojinga. Smarkiai nudegina odą ir pažeidžia akis. Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Plauti plaštakas kruopščiai po apdorojimo. Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą ar jo etiketę. Mūvėti apsaugines pirštines. Esant nepakankamam vėdinimui, naudoti kvėpavimo takų apsaugos priemones. PRARIJUS: išskalauti burną. NESKATINTI vėmimo. PATEKUS ANTODOS (arba plaukų): nusivilkite visus užterštus drabužius. Nuplaukite odą vandeniu arba po dušu. PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis. Jei akių dirginimas nepraeina: skambinti į Apsinuodijimų informacijos biurą tel. (8 5) 236 20 52 arba kreiptis į gydytoją. Laikyti užrakintą. Turinį/talpyklą šalinti į atliekų šalinimo talpas pagal vietinius/regioninius reikalavimus. Yra (R)-p-menta-1,8-dieno (d-limoneno). Gali sukelti alerginę reakciją. Sudėtyje yrakalio hidroksido 5–15 % nejoninių paviršinio aktyvumo medžiagų 5–15 % alifatinių angliavandenilių kvapiklio.
 • Savybės

  Prekės ženklas ERES
  Paskirtis Orkaitėms
  Talpa, ml 500
  Instrukcija Atidaryti purkštuko saugiklį, užpurkšti ant paviršiaus, palikti putas 5-10 min., nuplauti švariu vandeniu ir nušluostyti drėgna šluoste ar virtuviniu popieriumi.
  Kilmės šalis Belgija
  Papildoma informacija Greitai pašalina riebalus nuo orkaičių ir grilio paviršiaus .

Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių parduotuvėse.

Pastebėjote klaidą nuotraukų galerijoje ar prekės aprašyme? Praneškite mums
Likučiai parduotuvėse

Likučiai parduotuvėse

Yra Ozo g. 25, Vilnius - 16 VNT
Yra Pramonės pr. 6B, Kaunas - 14 VNT
Yra Raudondvario pl. 131, Kaunas - 17 VNT
Yra Palangos pl. 16, Sudmantų k., Klaipėda - 13 VNT
Yra Tilžės g. 227, Šiauliai - 20 VNT
Yra Plento g. 3, Jonava - 7 VNT
Yra Vytauto g. 115, Dukstynos k., Ukmergė - 9 VNT
Yra Žemaitijos g. 72, Mažeikiai - 10 VNT
Yra J.Basanavičiaus g. 108E, Utena - 9 VNT
Likučio informacija atnaujinta 2021-11-28 20 val.
Straipsniai