Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ermitažo“ slapukų politikoje Sutinku

Prisijunkite su

Pamiršote prisijungimo slaptažodį?

Įveskite el. pašto adresą ir mes Jums atsiųsime slaptažodžio keitimo instrukciją

Registruokitės su

Įveskite naujo vartotojo el. pašto adresą

Regis Jūs jau esate užsiregistravęs sistemoje. Norėdami tęsti Facebook registraciją įveskite savo prisijungimo slaptažodį

Laimėk VILEDĄReklaminio žaidimo „PIRK INTERNETU IR LAIMĖK” taisyklės

 1. Žaidimą organizuoja UAB „ERMITAŽAS“, buveinės adresas: Ozo g. 25, Vilnius, Lietuva, el. paštas: [email protected] (toliau – Organizatorius).
 2. Šiomis taisyklėmis Organizatorius nustato Žaidimo organizavimo tvarką. Visi Žaidimo dalyviai privalo laikytis taisyklių.
 3. Žaidime gali dalyvauti visi nuolatiniai Lietuvos Respublikos gyventojai. Dalyvauti negali asmenys, artimai susiję su Organizatoriumi arba kitais asmenimis, tiesiogiai ar netiesiogiai susijusiais su žaidimu (įskaitant jų šeimos narius – tėvus, vaikus ir kitus artimuosius).
 4. Žaidimas vyksta internetinėje parduotuvėje ermitazas.lt.
 5. Žaidimo pradžia – 2020 m. lapkričio 11 d. Žaidimo pabaiga– 2020 m. gruodžio 1d.
 6. Žaidime dalyvauja visi klientai perkantys internetu ermitazas.lt.
 7. Norint dalyvauti Žaidime ir pretenduoti į prizą, nuo 2020 m. lapkričio 11 d. iki 2020 m. gruodžio 1 d. reikia apsipirkti internetu ermitazas.lt. Didesnis apsipirkimų skaičius padidina tikimybę laimėti.
 8. Siekdamas užtikrinti unikalią ir kuo tikslesnę Žaidimo eigą, išvengti duomenų trūkumo, taip pat tiksliai nustatyti Žaidimo laimėtojus ir patikrinti dalyvavimo Žaidime teisėtumą bei informuoti apie laimėjimą, Žaidimo Organizatorius prašo perkant internetu teisingai nurodyti vardą, pavardę, telefono numerį.
 9. Vienas dalyvis gali laimėti tik vieną prizą.
 10. Įvykdęs Žaidimo sąlygas (apsipirkęs internetu), dalyvis registruojamas dalyvauti Žaidime. Papildomos registracijos nėra.
 11. Prizai: 3 vnt. Skalbinių džiovyklė VILEDA VIVA DRY BALANCE, 18 m. (BAR kodas 4023103173699)
 12. Iš visų gautų registracijų atsitiktinės atrankos būdu 2020 m. gruodžio 3 d. 11:00 val. bus nustatyti 3 laimėtojai. Laimėtojų nustatyme dalyvauja tik dalyviai, pirkę internetu nuo 2020 m. lapkričio 11 d. 00:00 val. iki 2020 m. 2020 m. gruodžio 1 d. 23:59 val. bei teisingai nurodę savo duomenis.
 13. Visas laimėtojų sąrašas bus paskelbtas iki 2020 m. gruodžio 4 d. iki 23:59 val. interneto svetainėje ermitazas.lt.
 14. Prizų laimėtojai apie laimėjimą bus informuojami asmeniškai, paskambinus arba išsiuntus žinutę telefono numeriu, nurodytu apsiperkant.
 15. Laimėtojams prizai bus išsiųsti nurodytu adresu gruodžio 20 d.
 16. Žaidimo Organizatorius neatsako už prizo laimėtojų nuostolius, galimai atsiradusius naudojant prizą.
 17. Žaidimo prizai nekeičiami į kitus prizus ir nekompensuojami prizo vertės grynaisiais pinigais.
 18. Su prizo atsiėmimu susijusios papildomos išlaidos, nenurodytos šiose taisyklėse, pavyzdžiui, transporto išlaidos ar išlaidos už telefoninius pokalbius, nėra kompensuojamos.
 19. Žaidimo Organizatorius nėra atsakingas už pasekmes, atsiradusias, jei Žaidimo dalyviai nesilaiko šių Žaidimo taisyklių.
 20. Žaidimo Organizatorius neprisiima atsakomybės už Žaidimo dalyvių pašalinimą iš laimėtojų nustatymo proceso ir už prizo neįteikimą tais atvejais, kai Žaidimo dalyvių pateikta informacija yra neteisinga ar netiksli arba, kai su Žaidimo laimėtojais nepavyksta susisiekti dėl nuo Žaidimo Organizatoriaus nepriklausančių priežasčių.
 21. Visos pretenzijos dėl Žaidimo rengimo arba eigos siunčiamos Žaidimo Organizatoriui el. paštu: [email protected]
 22. Pretenzijos, pateiktos vėliau kaip 2020 m. gruodžio 31 d., teisinės galios nebeturi.
 23. Žaidimo Organizatorius pretenziją peržiūri ir į ją atsako per 15 (penkiolika) darbo dienų nuo pretenzijos gavimo. Jei Žaidimo Organizatorius pripažįsta pretenziją esant pagrįstą, atsakyme nurodo pretenzijos patenkinimo tvarką ir terminus.
 24. Žaidimo dalyvis turi teisę nutraukti dalyvavimą Žaidime bet kuriame jo vyksmo etape, pateikęs raštišką prašymą ir nurodęs konkretaus žaidimo pavadinimą ir žaidimo periodą.
 25. Žaidimo Organizatoriaus ir Žaidimo dalyvių teisės ir pareigos nurodytos tik šiose Žaidimo taisyklėse. Informacija, pateikta reklaminėje medžiagoje apie Žaidimą, yra tik informacinio pobūdžio.
 26. Su Žaidimo taisyklėmis galima susipažinti svetainėje ermitazas.lt .
 27. Dalyvaudamas Žaidime ir pateikdamas savo asmens duomenis, registruodamasis jame dalyvauti, asmuo automatiškai patvirtina, kad Žaidimo Organizatorius gali rinkti, tvarkyti ir saugoti dalyvio duomenis organizuodamas Žaidimą, t.y. nustatyti laimėtojus, skelbti juos tinklalapyje, įteikti prizus, įvykdyti mokestines prievoles, susijusias su prizų įteikimu laimėtojams. Pagrindinis asmens duomenų tvarkymo tikslas – nustatyti laimėtojus ir įteikti prizus. Asmens duomenys naudojami tik vieną kartą ir tik šio Žaidimo metu.
 28. Žaidimo dalyvis turi teisę susipažinti su Žaidimo Organizatoriaus tvarkomais jo asmens duomenimis ir kaip jo asmens duomenys yra tvarkomi, o Žaidimo Organizatorius privalo pateikti dalyviui informaciją, vadovaujantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nuostatomis.
 29. Jei dalyvis nesutinka pateikti Žaidimo vykdymui reikalingų asmens duomenų ir nesutinka su tokių duomenų tvarkymu, jis netenka teisės dalyvauti Žaidime.
loader