Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ermitažo“ slapukų politikoje Sutinku

Prisijunkite

Pamiršote prisijungimo slaptažodį?

Įveskite el. pašto adresą ir mes Jums atsiųsime slaptažodžio keitimo instrukciją

Prisijunkite

Įveskite naujo vartotojo el. pašto adresą

Regis Jūs jau esate užsiregistravęs sistemoje. Norėdami tęsti Facebook registraciją įveskite savo prisijungimo slaptažodį

Laimėk FISKARS!

1. Bendrosios nuostatos:

1.1. Žaidimo „Laimėk FISKARS sodo ritę” (toliau – Žaidimas) taisyklės (toliau – Taisyklės) nustato Žaidimo sąlygas, terminus, laimėtojų nustatymo ir prizų įteikimo procedūrą bei skundų pateikimo tvarką

1.2. Žaidimo organizatorius yra UAB „Ermitažas“, juridinio asmens kodas 300090381 , buveinės adresas Ozo g. 25, LT-07150 Vilnius (toliau – Organizatorius).

1.3. Žaidimas vyksta interneto svetainėje www.ermitazas.lt.

1.4. Žaidimas vyksta nuo 2022 m. gegužės 11 d. 8.00 val. iki 2022 m. gegužės 24 d. 23.59 val. Organizatoriaus sprendimu Žaidimo laikas gali būti pakeistas. Informacija apie Žaidimo laiką skelbiama Interneto svetainėje.

1.5. Žaidime gali dalyvauti visi pilnamečiai fiziniai asmenys, sulaukę 18 metų amžiaus, užregistravę savo el. pašto adresą Žaidimo anketoje, sutikę su Žaidimo taisyklėmis, Privatumo politika ir sutikę gauti informaciją apie specialius pasiūlymus. Žaidimo anketa rodoma iškylančio lango formatu.

 

2. Prizų fondas:

2.1. Prizas – viena „FISKARS WATERWHEEL XL” sodo ritė.

 

3. Žaidimo sąlygos:

3.1. Asmuo, norėdamas dalyvauti Žaidime, turi atlikti šiuos veiksmus:

3.1.1. Registruoti savo el. paštą Žaidimo anketoje nuo 2022 m. gegužės 11 d. 8.00 val. iki 2022 m. gegužės 24 d. 23.59 val.

3.1.2. Sutikti su šiomis Žaidimo taisyklėms.

3.1.3. Sutikti su Ermitazas.lt privatumo politika.

3.1.4. Sutikti gauti informaciją apie „Ermitažo“ pasiūlymus el. paštu.

 

4. Prizų laimėtojų nustatymas ir prizų įteikimas:

4.1. Vienas atsitiktinai atrinktas Žaidimo dalyvis laimės „FISKARS WATERWHEEL XL” sodo ritę.

4.2 Dėl prizo susisieksime su žaidimo laimėtoju per 5 darbo dienas po žaidimo pabaigos.

4.3.Prizas į pinigus negali būti keičiamas.

 

5. Kitos sąlygos:

5.1. Organizatorius turi teisę bet kuriuo metu keisti Žaidimo taisykles ir (ar) nutraukti Žaidimą, informuodamas apie tai tuo pačiu būdu, kaip buvo paskelbtos šios Žaidimo taisyklės Interneto svetainėje.

5.2. Laimėtojai nebus skelbiami viešai, su jais susisieksime privačiai.

5.3. Kiekvienas Žaidimo dalyvis bet kuriuo metu gali raštu pateikti reikalavimą, kad jo asmens duomenų tvarkymas būtų nutrauktas arba jo asmens duomenys būtų ištrinti. Gavus tokį Žaidimo dalyvio prašymą nutraukti jo asmens duomenų tvarkymą ar po jo duomenų ištrynimo, Žaidimo dalyvis nebedalyvauja Žaidime ir nepretenduoja į prizą.

5.4. Už teisingų kontaktinių duomenų pateikimą atsakingi Žaidimo dalyviai. Nepavykus su laimėtoju susisiekti nei nurodytu el. paštu, nei telefono numeriu per 10 d. d., laikoma, kad registracijos metu buvo nurodyti klaidingi duomenys ir laimėtojas netenka teisės į prizą.

 

loader