Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Paspaudę „Sutinku“ arba naršydami toliau sutiksite su slapukų įrašymu. Daugiau apie slapukus ir kaip jų atsisakyti – „Ermitažo“ slapukų politikoje Sutinku

Prisijunkite su

Pamiršote prisijungimo slaptažodį?

Įveskite el. pašto adresą ir mes Jums atsiųsime slaptažodžio keitimo instrukciją

Registruokitės su

Įveskite naujo vartotojo el. pašto adresą

Regis Jūs jau esate užsiregistravęs sistemoje. Norėdami tęsti Facebook registraciją įveskite savo prisijungimo slaptažodį

EGGER LAMINUOTOS GRINDYS

                                                                                                                                                                                                                                     

Kasdienis gyvenimas kupinas nuotykių!
Su mūsų grindimis Jūs galite atsipalaiduoti ir mėgautis jomis.


Tvari ir išliekamoji vertė
 
EGGER HOME laminuotos grindys yra aukštos kokybės ir patikimos. Gamintojas naudoja specialius apdirbimo metodus, kad produktas būtų ypač atsparus ir garantuotų kuo ilgesnį laminuotų grindų tarnavimo laiką. Tikslas yra sukurti ypač tvirtas laminuotas grindis, kurios būtų patvarios nuo dilimo, todėl taip pat tinka patalpoms, kuriose lankytojų dažnis yra didelis.
 
Higieniška ir sveika namuose
 
Laminuotos grindys yra ypač higieniška grindų danga. Dengtas paviršius reiškia, kad EGGER HOME laminuotos grindys atstumia nešvarumus, yra lengvai valomos, todėl yra ypač tinkamos alergiškiems žmonėms. Antistatinėmis savybėmis pasižyminčios laminuotos grindys užtikrina kokybę kiekvienoje gyvenamojoje vietoje. Norėdamas tausoti gamtą, EGGER HOME laminuotų grindų gamintojas, naudoja medieną tik iš tvarių miškų.
 
 
Visur pritaikomos
 
EGGER HOME laminuotos grindys gali būti naudojamos beveik bet kur. Didelė dekorų įvairovė ir skirtingi laminuotų grindų lentų efektai yra tinkamas sprendimas bet kokiam interjero stiliui.  „Aqua +“ padidinto atsparumo vandeniui laminuotos grindys tinka net drėgnoms vietoms ir, palyginti su plytelėmis, yra ekonomiškesnės ir lengviau montuojamos. Dėl viso paviršiaus klijavimo, EGGER „Aqua +“ laminuotos grindys taip pat yra saugus grindų sprendimas didelėms patalpoms.


 
EGGER HOME laminuotos grindys yra praktiškos, aukštos kokybės ir lengvai prižiūrimos. Pasižymi antistatinėmis savybėmis, tad elektrinės įkrovos sumažėja iki minimumo. Įprasto klasikinio formato grindų lentos yra universalios, neatsižvelgiant į kambario dydį. Autentiškas medinės grindų lentos efektas puikiai išryškėja dėl V formos griovelio. Šios EGGER HOME laminuotos grindys tinka visoms privačioms gyvenamosioms patalpoms, taip pat patalpoms, pavyzdžiui, miegamajame, koridoriuje. Dėka patogaus UNI-FIT užrakto pritaikymo, grindis nesunku patiems įrengti. Kai laminuotos grindys naudojamos gyvenamosiose vietose, EGGER HOME laminuotoms grindims suteikiama 20 metų garantija.
 


 
EGGER HOME „Aqua +“ laminuotos grindys yra padidinto atsparumo vandeniui, lengvai prižiūrimos ir ilgą laiką tarnauja.  EGGER HOME „Aqua +“ laminuotos grindys pasižymi daug aukštesnėmis vandeniui atspariomis savybėmis nei įprastos laminuotos grindys. Jos idealiai tinka gyvenamosioms patalpoms, kuriomis intensyviai naudojamasi, pvz. virtuvėms, prieškambariams ir drėgnoms patalpoms, tokioms kaip vonios kambarys. Dėka patogaus UNI-FIT užrakto pritaikymo, grindis nesunku patiems įrengti. Gamintojas suteikia visą gyvenimą trunkančią garantiją  EGGER HOME „Aqua +“ laminuotoms grindims, kai grindys naudojamos gyvenamosiose vietose.
 

 
Didesnius paviršius galima greitai padengti plačiu EGGER HOME „Kingsize“ grindų lentos formatu. Šis EGGER HOME laminuotų grindų variantas tinka visoms privačioms gyvenamosioms patalpoms. Dėka patogaus UNI-FIT užrakto pritaikymo, grindis nesunku patiems įrengti. Kai jos naudojamos gyvenamosiose vietose, EGGER HOME laminuotoms grindims suteikiama 20 metų garantija.
loader